Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Chcípák na KTM

#1 12.03.2014 14:01:14

Vendelin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 374
Založená vlákna
Motorka: Varadero XL 1000, Yamaha XT 600 2NF
Věk: 27
0 0

Chcípák na KTM


Zdary, byl jsem se včera projet a kdyz jsem dorazil dom mašina nechtěla chcipnout přes chcipak....vždycky stačilo se ho dotknout a motor zhasnul...ted jsem to držel a jako by měl snahu zhebnout ale ne a ne....může na to mít vliv třeba nastavení karbece volnoběhu nebo tak ? když jsem ho dnesk rozebral ten chcipak zdalo se mi vše ok (i když přesně nevím jak by to mělo fungovat)... ou1  a18 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3768_img_20140312_1306531.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3768_img_20140312_1306431.jpg

 offline 

 

#2 12.03.2014 14:46:42

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Chcípák na KTM


Podívej se spíš na druhý konec kabelu k cívce. Asi budeš mít jen někde vypadlý konektor, nebo se tí někde přerušil kabel.
V druhém případě to proměř měřákem, jestli opravdu spíná.


Dej koním pít...

 offline 

 

#3 12.03.2014 14:46:49

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: Chcípák na KTM


Vendelin:

Elektrika - špatnej drát, změř na konci u cívky

Karbec - ukrutně chudá směs a motor běží samozápalem na vysokých otáčkách... ale to bych spíš tipoval, že se dřív zadře... ale to je nepravděpodobný scénář


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#4 12.03.2014 14:59:17

Vendelin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 374
Založená vlákna
Motorka: Varadero XL 1000, Yamaha XT 600 2NF
Věk: 27
0 0

Re: Chcípák na KTM


achjo a to jsme doufal že nebudu muset sundavat zápalko když jsem vratil stahovak... :-/ ok zkusim to zmerit a uvidim.....pane Suchman právě bych potřeboval poradit i s karbecem  mám tema mezi karburatorama dead 

 offline 

 

#5 13.03.2014 14:24:28

Vendelin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 374
Založená vlákna
Motorka: Varadero XL 1000, Yamaha XT 600 2NF
Věk: 27
0 0

Re: Chcípák na KTM


Tak spojeni i kejbl od chcipaku k indukčce je ok.... :-/ nekde byhc mel mit jinej chcipak tak to zkusim rpehodit a uvidim..je fakt ze to jako melo snahu chcipnout ale nestalo se big_smile


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3768_img_20140313_1313231.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3768_img_20140313_1313341.jpg

 offline 

 

#6 13.03.2014 14:48:11

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: Chcípák na KTM


Vendelin:

Na té první fotce máš tu zradu... chybí ti druhej konec toho konektoru a máš drát jen zastrčený v té dutince = přechodový odpor = nemožnost chcípnout...  vyk! 


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#7 13.03.2014 14:59:39

Vendelin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 374
Založená vlákna
Motorka: Varadero XL 1000, Yamaha XT 600 2NF
Věk: 27
0 0

Re: Chcípák na KTM


druhej konec konektoru ? no drat jsem zastrcil do ty dutinky ja  ne kdyz jsem to odizoloval byl ten dratej omotanej uzlem kolem dutinky...tak jsem ho fouknul do ní....šel sjem jezdit tak 5 krat jsem to chcipnul uplne v pohode a pak to zacalo jen skytat pri pokusu o chcipnuti...

 offline 

 

#8 13.03.2014 15:06:03

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: Chcípák na KTM


Vendelin:

http://www.ignitech.cz/cz/vyrobky/konektor/shur_plug.jpg


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#9 13.03.2014 15:10:26

Vendelin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 374
Založená vlákna
Motorka: Varadero XL 1000, Yamaha XT 600 2NF
Věk: 27
0 0

Re: Chcípák na KTM


snad něco takovyho někde v dílně najdu....no ale když to vrátím do puvodniho stavu....omotam dratek kolem konektoru melo by to makat jako driv smile

 offline 

 

#10 13.03.2014 15:16:17

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: Chcípák na KTM


Vendelin:

makat jako dřív.... do prvního vlhka  ne 


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#11 13.03.2014 15:18:44

Vendelin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 374
Založená vlákna
Motorka: Varadero XL 1000, Yamaha XT 600 2NF
Věk: 27
0 0

Re: Chcípák na KTM


zkusim sehnat ten pofýrung co si mi poslal na obrazku dik moc smile ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů