|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 Baterka yamaha xt600#1 18.08.2009 19:28:23
Baterka yamaha xt600Zdravím jen bych se chtěl zeptat co by to udělalo z baterkou kdybych tam dal místo 12v,6v FULL GAZ..! Ride fast or be last.. Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě.. offline #2 18.08.2009 19:37:53
Re: Baterka yamaha xt600pravděpodobně by vyvřela Editoval Honza (18.08.2009 19:38:56) Neselhal jsem tisíckrát. Našel jsem tisíc způsobů, které nefungují. T.A.Edison offline #3 18.08.2009 19:44:14
Re: Baterka yamaha xt600OK!! Takže na to se.. !! Byla by to taková časovaná bomba říkáš jo... FULL GAZ..! Ride fast or be last.. Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě.. offline #4 18.08.2009 21:40:15
Re: Baterka yamaha xt600no pokud trošku rozumíš elektrice tak ti musí bejt jasný, že se ty napětí tedy 12 a 6 V budou chtít srovnat ( "spojený nádoby" ) tím padem tam potečou vyrovnávací proudy...a ne zrovna malý.... elektrolit začne vřít , baterie se zahřívá, vyvijí se plyn kerej se za normálních podmínek 12 V baterka na 12V soustavě odvětrá tou hadičkou, ale tady to asi neprojde.... když nebuchne tak vyvře a celá mašina od kyseliny není nic super Neselhal jsem tisíckrát. Našel jsem tisíc způsobů, které nefungují. T.A.Edison offline #5 18.08.2009 22:33:19
Re: Baterka yamaha xt600No dobre já se jen chtěl informovat! FULL GAZ..! Ride fast or be last.. Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě.. offline |