Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Co je to AIR-BOX??

#1 31.05.2008 21:26:26

chora
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 24
Založená vlákna
Místo: Slavičín - Zlínsko
Motorka: Yamaha WR 250F
Věk: 18
0 0

Co je to AIR-BOX??


Takze otazka je jasna co je to ten air - box - sem teprve chvili tak nejak mezi motorkari a toto fakt nvm co je- tak kdyby mi to mohl nekdo strucne vysvetlit...

 offline 

 

#2 31.05.2008 21:50:37

johnyquatro
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 500
Založená vlákna
Místo: okr. Prachatice
Motorka: XR 400R
Věk: 27
0 0

Re: Co je to AIR-BOX??


to je to kde mas narvanej vzduchovej filtr

 offline 

 

#3 01.06.2008 02:00:44

brzda.a
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 417
Založená vlákna
Motorka: TT600R
0 0

Re: Co je to AIR-BOX??


Je to prostor(box), z kterýho putuje vzduch z okolí(air) do palivového systému, skrze vzduchový filtr...Za střízliva bych to asi nepopsal beer

Editoval brzda.a (01.06.2008 02:01:35)

 offline 

 

#4 01.06.2008 15:39:09

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Co je to AIR-BOX??


No jasně - je to ta skatula, ve ktere se ukryva vzduchovy filtr.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#5 01.06.2008 17:33:36

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Co je to AIR-BOX??


Tak by mě zajmalo jestli v dnešni době eště existuje nějaká motorka bez air-boxu hmm  Žádná mě totiž nenapadá


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#6 01.06.2008 18:49:48

chora
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 24
Založená vlákna
Místo: Slavičín - Zlínsko
Motorka: Yamaha WR 250F
Věk: 18
0 0

Re: Co je to AIR-BOX??


aha diky chlapi ....  ano    cool  nemohlo mi to dojit pac by ma nikdy nenapadlo tak nazvat celu sekcu...pac nechapu co se o tom da diskutovat... ale aspon diky tomu vim co to je..   cool

 offline 

 

#7 01.06.2008 23:45:33

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Co je to AIR-BOX??


Navrc.TT-R napsal(a):

Tak by mě zajmalo jestli v dnešni době eště existuje nějaká motorka bez air-boxu hmm  Žádná mě totiž nenapadá

To vis, ze je.... http://www.tcdo99.de/tt600r/ ....  a ta je  lol  lol  lol  lol  lol  lol  ano2  ano2  ano2


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#8 02.06.2008 00:13:38

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Co je to AIR-BOX??


Raduz TT600r napsal(a):

Navrc.TT-R napsal(a):

Tak by mě zajmalo jestli v dnešni době eště existuje nějaká motorka bez air-boxu hmm  Žádná mě totiž nenapadá

To vis, ze je.... http://www.tcdo99.de/tt600r/ ....  a ta je  lol  lol  lol  lol  lol  lol  ano2  ano2  ano2

Na tom webu má každá stránka stejnou adresu, takže se neukáže to cos tam chtěl ukázat. Ale pokud mysliš toho černyho TT-R motarda, tak ten je ano  Ale trocha tuning. Ale nenapadá mě žádnej sériovej bezérboksák


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#9 02.06.2008 00:21:51

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Co je to AIR-BOX??


Mimo toho TTrmotarda taky ne... Jo, zkousel jsem galerii http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/14_4.jpg


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů