Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

husa 470 zahreje se a nejede

#1 08.05.2013 22:00:00

husa 470 zahreje se a nejede


zdarec panove  smile mam husaberg 470 r.v 2002 a po ujeti asi 15km jak se zahreje tak za jizdy zdechne a nejde nastartovat.po uplnym vychladnuti to nastartuju ale hodne blbe,nekdy na po treti nekdy na po tricaty.i tak blbe startuje. svicka (nova) haze jiskru asi jako v piezoelektickym zapalovaci. a11  Poradite??? diky

Editoval odyyys (08.05.2013 22:02:59)

 offline 

 

#2 08.05.2013 22:09:50

Kopy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 720
Založená vlákna
Místo: Litomyšl
Motorka: Opěr DRak 350 SM :-) dřív XR 600 sm a DR 350 sm
Věk: 23
Tel: 732 900 022
1 0

Re: husa 470 zahreje se a nejede


Ahoj. Podle mě to bude umírající zapalko nebo indukčka. Asi mam na to smůlu ale u jedný motorky mi to dělalo to samý a odešlo zapalko. U druhý zase to samý a indukčka a teť nedávno zase auto a bylo to zapalovací cívkou. To šlo nastartovat po vychladnutí ale jen jednou. Jak se ohřálo podruhý tak cívka odešla uplně a už nic. Odkud jsi? Kdyby jsi chtěl m tak mam dobrej kontakt na chlápka co mi to tenkrát převíjel a obě motorky jezdí dodnes smile 

Editoval Kopy (08.05.2013 22:10:28)

 offline 

 

#3 08.05.2013 22:23:19

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: husa 470 zahreje se a nejede


kontaktuj Mikiberga nebo xFanyho..
Ale vidím to na stator!!!


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#4 09.05.2013 09:45:13

Re: husa 470 zahreje se a nejede


diky,jsem z blanska u brna  na to zapalko od ,,drzky'' jsem mu vcera psal tak uvidime.. prave jsem si rikal co z tech tri veci by to mohlo byt,ale jak vidim tak to muze byt z toho cokoliv, kdybych to tak mohl od nekoho pujcit abych nemusel kupovat neaky veci zbytecne.. nekomu bych se odmenil  smile  a ted uz to vlastne ani nezmerim ze?

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů