Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

zadne svetlo na tt 600

#1 01.03.2013 23:48:07

maros95
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 9
Založená vlákna
Motorka: yamaha tt 600
0 0

zadne svetlo na tt 600


nazdar smile nevedeli by ste mi poradiť kde by som zohnal zadne svetlo na yamahu tt 600 alebo aspon skličko ??  za rady  Dakujem


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3474_lenstaillight_big26a8452100-01_450f.jpg

 offline 

 

#2 02.03.2013 08:00:22

Re: zadne svetlo na tt 600


tady, a jeste tam meli i spojkove packy za 150,-Kc doporucuju objednat najednou. jen tu spojkovou packu ted nemuzu najit. byla tady ale uz zmizela. nekdo tady z fora tam pracuje tak by sem mohl hodit funkcni odkaz. taky to budu objednavat oboje.

 offline 

 

#3 02.03.2013 15:30:11

Bitrin
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 825
Založená vlákna
Místo: Pole,louky,dům-S.Morava
Motorka: SHERCO 510i; Suzuki Kingquad 700; Jawa 250
Věk: 24
Tel: Nokia
6 0

Re: zadne svetlo na tt 600


kick-start:

Uživatel Semis tam pracuje.


Ride to live and live to ride!:-)
(Jezdím,abych žil a žiju,abych jezdil)

 offline 

 

#4 04.03.2013 14:18:27

Bitrin
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 825
Založená vlákna
Místo: Pole,louky,dům-S.Morava
Motorka: SHERCO 510i; Suzuki Kingquad 700; Jawa 250
Věk: 24
Tel: Nokia
6 0

Re: zadne svetlo na tt 600


Vím že to tu nepatří,ale nechtěl jsem zakládat nové téma.Nevíte prosím někdo, kolik má děr na špice kolo z TT600R?Zapoměl jsem si to zpočítat a motorku týden neuvidím tak mně to zajímá.


Ride to live and live to ride!:-)
(Jezdím,abych žil a žiju,abych jezdil)

 offline 

 

#5 04.03.2013 14:23:55

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: zadne svetlo na tt 600


ktoré? idem to vypletať, tak to zrátam...


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#6 04.03.2013 16:54:43

Bitrin
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 825
Založená vlákna
Místo: Pole,louky,dům-S.Morava
Motorka: SHERCO 510i; Suzuki Kingquad 700; Jawa 250
Věk: 24
Tel: Nokia
6 0

Re: zadne svetlo na tt 600


bobkuuu:

z předního i zadního kola.


Ride to live and live to ride!:-)
(Jezdím,abych žil a žiju,abych jezdil)

 offline 

 

#7 05.03.2013 11:35:11

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: zadne svetlo na tt 600


po 36  ano 


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

#8 05.03.2013 17:19:52

Bitrin
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 825
Založená vlákna
Místo: Pole,louky,dům-S.Morava
Motorka: SHERCO 510i; Suzuki Kingquad 700; Jawa 250
Věk: 24
Tel: Nokia
6 0

Re: zadne svetlo na tt 600


bobkuuu:

Díky  wink .


Ride to live and live to ride!:-)
(Jezdím,abych žil a žiju,abych jezdil)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů