Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

xt 600 rok94 přestalo házet jiskru

#1 10.02.2013 21:44:40

xt 600 rok94 přestalo házet jiskru


zdravim tet v zime sem sel po mesíci nastartovat xt chitlo a pak mi chcíplo a přestalo házet jiskru tak jsem rospojil a pak zase spojil svorkovnice pak to hodilo a us zase nehází nevím co s tím prosím o radu díky

 offline 

 

#2 10.02.2013 21:52:12

Krewos
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 299
Založená vlákna
Místo: Sekule
Motorka: už ich bolo vela... momentalne Kawasaki kx 500
Věk: 18
Tel: 0908366240
3 0

Re: xt 600 rok94 přestalo házet jiskru


raduss:

asi ti  nekde  preražaju káble   skus  kostru..   svorkovnice  ..    jestli nejaky  kabel neni  pretrhnuty    nebo  oloupana izolacia... skus  inu svíčku  ..  fajku.   kabel na indukčni civku... možno      chcípák na     riditkách má  špatnej kontakt..


"Môžeš mať všetko, za čo si ochotný bojovať."
PM moto

 offline 

 

#3 10.02.2013 21:56:47

Re: xt 600 rok94 přestalo házet jiskru


Krewos:

ten chcípák skusím to mě nenapadlo svíčku jsem koupil když sundám kabel z indukční cívky a dám tam prst tak to nedá ani malinkou ránu

 offline 

 

#4 10.02.2013 22:12:29

Krewos
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 299
Založená vlákna
Místo: Sekule
Motorka: už ich bolo vela... momentalne Kawasaki kx 500
Věk: 18
Tel: 0908366240
3 0

Re: xt 600 rok94 přestalo házet jiskru


raduss:

podle toho co jsi popsal to bude nejspíš   nejakej skrat..  potom možná   odpálene  vinutí    nebo  odpálená  CDI ..  a15 


možno ješte špatnej kontakt ve  spínačce na klíček... nebo  pojistky..


"Môžeš mať všetko, za čo si ochotný bojovať."
PM moto

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů