Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Xt600 nestartuje

#1 16.12.2012 19:25:06

david213
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 7
Založená vlákna
Motorka: XTééčko
Věk: 17
0 0

Xt600 nestartuje


Mam yamahu xt 600 e 1993 ... když zapnu klíček tak se nerozsvití ta červená kontrolka a když chci startovat tak se nic neděje starter netočí .. neví někdo čím by to mohlo byt ??? díky za rady okok 

 offline 

 

#2 16.12.2012 20:44:30

Mišák ttr600
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1802
Založená vlákna
Motorka: TT600R
Věk: 31
19 1

Re: Xt600 nestartuje


Díval ses na pojistku u baterky?


Nejpěknější zásah do přírody je drapákem.

 offline 

 

#3 16.12.2012 22:50:01

david213
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 7
Založená vlákna
Motorka: XTééčko
Věk: 17
0 0

Re: Xt600 nestartuje


jo našel jsem jenom jednu hlavni pojistku  ale tu když rozpojim tak nejede vubec nic tongue

 offline 

 

#4 16.12.2012 22:51:02

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Xt600 nestartuje


zítra na to mrknu....


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#5 19.12.2012 18:45:03

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Xt600 nestartuje


Mrkni na drát kostry. Obkoukni celou elektriku, jestli někde není uhnilej drát nebo tak. Co baterka? Co se stalo, že to přestalo jet? Rozumíš trochu elektrice? Umíš s multimetrem?


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#6 20.12.2012 00:08:34

david213
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 7
Založená vlákna
Motorka: XTééčko
Věk: 17
0 0

Re: Xt600 nestartuje


dneska po dlouhem hledání jsem rozebral chcípák na říditkách a po otočení kličem jsem tam nic nenaměřil... ee5 .. tak jsem šel po svazku a za předním světlem byl vypadly drát z konektoru  tak jsem ho napájel a už startuju .. wink  key    jinak díky všem za rady  ano  netušil jsem že to bude taka blbost

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů