|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 2 elektrika u TTRE#1 07.03.2009 17:51:43
elektrika u TTREcau offline #2 07.03.2009 19:24:44
Re: elektrika u TTREjelikoz mas na moto ukostren minus pol tak na baterku pripojis ten kabel co nema tu buzirku na oku. kdyz se tenhle kabel pripojenej na baterce zaroven dotkne ramu tak se nic nedeje protoze na druhym konci je s nim stejne spojenej, proto ani nemusi byt nijak krytej. ten co ma buzirku pripojis na to rele. tam jsou zakryty oba kontakty protoze jsou blizko u sebe a kdybys je necim propojil tak vyrobis zkrat a hrozi ti vyvareni baterky protoze pojistka na tomhle dratu neni. z toho duvodu jsou zakryty oba. ten kabel bez buzirky stejne vede jen nekam na kostru. takze i kdybys je prehodil nic se nedeje. schvalne si je zkus "pisknout" a uvidis ze jsou oba propojeny offline #3 07.03.2009 21:15:28
offline #4 08.03.2009 12:11:02
Re: elektrika u TTREdik , ja sem si to myslel ale nechtel jsem riskovat offline #5 08.03.2009 17:40:09
Re: elektrika u TTREtak jsem to zapojil a starter jen bzucel a nezaskocil , kde by mohla bejt chyba? ve starteru nebo nekde v elektrice? nemoh jsem tam nechat neco rozpojenyho? offline #6 08.03.2009 21:16:50
Re: elektrika u TTREMohl. Buď ti nefunguje cívka, nebo ji nemáš zapojenou. Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #7 09.03.2009 15:25:28
Re: elektrika u TTREjeste me napadlo - ja menil sekundarni kolecko a jak jsem to povoloval tak jsem trochu protocil motor , mozna to ted nemuze trefit "do zubu" offline #8 09.03.2009 15:44:32
Re: elektrika u TTRE
Ne, tím to není - mezi koly startéru a motoru není vypočítaná poloha Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #9 11.03.2009 11:08:36
Re: elektrika u TTREUž jsi to dal do kupy? Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #10 11.03.2009 14:47:27
Re: elektrika u TTREjeste ne , ja byl ted porad v praci , kouknu se na to sejtra .dneska jsem si vzpomel jak jsem asi pred 2 rokama na jare "ozivoval" XT a startoval tak dlouho az lital z vejfuku benzin - druhej den sem zjistil ze jsem zapomel zapojit drat od imobilizeru Editoval HTB (11.03.2009 14:48:40) offline #11 12.03.2009 18:37:09
Re: elektrika u TTREtak jsem to prohlizel a porad tam nemuzu nic najit , budu muset najit nejakyho odbornika na elektriku offline #12 13.03.2009 07:25:19
Re: elektrika u TTRETady žádní moc nebudou Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #13 13.03.2009 14:29:40
Re: elektrika u TTREto budeme muset udelat pres telefon , ja mam motorku 2 km od internetu a tak dlouhy ruce nemam. offline #14 13.03.2009 19:23:07
Re: elektrika u TTREJenže Raduz myslí Tesák s velkým T. Podívej se do mapy, kouek od Bystřuce pod Hostýnem- lyžařský vlek, pěkné běžkařské cesty, hotel s občerstvením, v létě ideální pro cykloturistiku. offline #15 16.03.2009 06:34:53
Re: elektrika u TTRE
...a v zimě na prasení, LAN párty a chlastačku. Jo, to je ten Tesák, kde jsem byl. Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #16 16.03.2009 11:55:51
Re: elektrika u TTREbudu na to neco potrebovat ? myslim nejakej merak, zkousecku nebo neco? kdy bys mel cas? ja od stredy kazdej den offline #17 16.03.2009 12:11:06
Re: elektrika u TTREJá jedu ve středu asi na služební cestu do čech(Tachov a tak), tak to můžeme zkusit. Nastuduju trochu ve středu přes den schema a navečer si můžeme zavolat. kompletní výčet kontaktů a telefonů je pod každým příspěvkem, tak volej na to dočasné číslo - tam mám v poho baterku. Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #18 16.03.2009 12:34:53
Re: elektrika u TTREok , ja mam ampermetr a voltmetr - takze by me stacil asi ohm metr - ne? offline #19 16.03.2009 14:29:36
Re: elektrika u TTRENěco na propípnutí zkratu - dioda test apod. Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #20 17.03.2009 09:41:42
Re: elektrika u TTREtak mam ten merak , jeste sestrojim zkousecku s houkackou na zkouseni dratu. offline |