Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

elektrika u TTRE

#1 07.03.2009 17:51:43

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

elektrika u TTRE


cau
nevite nekdo kam maji bejt zapojeny tyhle kabely?http://anuch.com/el.jpgjeden ma jit na minus u baterie a druhej na to startovaci rele , zapomel jsem si to pri rozebirani oznacit a bojim se to ted resit metodou pokus - omyl

 offline 

 

#2 07.03.2009 19:24:44

Re: elektrika u TTRE


jelikoz mas na moto ukostren minus pol tak na baterku pripojis ten kabel co nema tu buzirku na oku. kdyz se tenhle kabel pripojenej na baterce zaroven dotkne ramu tak se nic nedeje protoze na druhym konci je s nim stejne spojenej, proto ani nemusi byt nijak krytej.  ten co ma buzirku pripojis na to rele. tam jsou zakryty oba kontakty protoze jsou blizko u sebe a kdybys je necim propojil tak vyrobis zkrat a hrozi ti vyvareni baterky protoze pojistka na tomhle dratu neni. z toho duvodu jsou zakryty oba. ten kabel bez buzirky stejne vede jen nekam na kostru. takze i kdybys je prehodil nic se nedeje. schvalne si je zkus "pisknout" a uvidis ze jsou oba propojeny  hmm

 offline 

 

#3 07.03.2009 21:15:28

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: elektrika u TTRE


schema:

http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/14_tt600reschemaa.jpg

náhled:

http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/14_tt600re2.jpg

cool  ano


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#4 08.03.2009 12:11:02

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: elektrika u TTRE


dik , ja sem si to myslel ale nechtel jsem riskovat

 offline 

 

#5 08.03.2009 17:40:09

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: elektrika u TTRE


tak jsem to zapojil a starter jen bzucel a nezaskocil , kde by mohla bejt chyba? ve starteru nebo nekde v elektrice? nemoh jsem tam nechat neco rozpojenyho?

 offline 

 

#6 08.03.2009 21:16:50

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: elektrika u TTRE


Mohl. Buď ti nefunguje cívka, nebo ji nemáš zapojenou.  cool   ano


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#7 09.03.2009 15:25:28

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: elektrika u TTRE


jeste me napadlo - ja menil sekundarni kolecko a jak jsem to povoloval tak jsem trochu protocil motor , mozna to ted nemuze trefit "do zubu"

 offline 

 

#8 09.03.2009 15:44:32

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: elektrika u TTRE


HTB napsal(a):

jeste me napadlo - ja menil sekundarni kolecko a jak jsem to povoloval tak jsem trochu protocil motor , mozna to ted nemuze trefit "do zubu"

Ne, tím to není - mezi koly startéru a motoru není vypočítaná poloha vyk!  Cívka ti nevytlačí osu startéru do ozubení motoru - je špatná nebo špatně zapojená.  cool   ano


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#9 11.03.2009 11:08:36

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: elektrika u TTRE


Už jsi to dal do kupy? cool   ano


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#10 11.03.2009 14:47:27

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: elektrika u TTRE


jeste ne , ja byl ted porad v praci , kouknu se na to sejtra .dneska jsem si vzpomel jak jsem asi pred 2 rokama na jare "ozivoval" XT a startoval tak dlouho az lital z vejfuku benzin - druhej den sem zjistil ze jsem zapomel zapojit drat od imobilizeru  hmm  ale ted tam tolik dratu nebylo - dva tlusty na baterku jeden na rele a nejakej slabej kterej byl spojenej takovym kulatym konektorem
http://www.anuch.com/TT.jpg

Editoval HTB (11.03.2009 14:48:40)

 offline 

 

#11 12.03.2009 18:37:09

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: elektrika u TTRE


tak jsem to prohlizel a porad tam nemuzu nic najit , budu muset najit nejakyho odbornika na elektriku neutral

 offline 

 

#12 13.03.2009 07:25:19

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: elektrika u TTRE


Tady žádní moc nebudou heh2 ... Hele, jaxe vrátím z Tesáku, tak to spolu zkusíme, yo? Pokud budeš rukama dělat, co ti budu psát, najdeme problém jedna2.  cool   ano   key


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#13 13.03.2009 14:29:40

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: elektrika u TTRE


to budeme muset udelat pres telefon , ja mam motorku 2 km od internetu a tak dlouhy ruce nemam. big_smile
Co je to tesak? ja znam jen bileho tesaka

 offline 

 

#14 13.03.2009 19:23:07

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: elektrika u TTRE


Jenže Raduz myslí Tesák s velkým T. Podívej se do mapy, kouek od Bystřuce pod Hostýnem- lyžařský vlek, pěkné běžkařské cesty, hotel s občerstvením, v létě ideální pro cykloturistiku.

 offline 

 

#15 16.03.2009 06:34:53

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: elektrika u TTRE


viteka 32 napsal(a):

Jenže Raduz myslí Tesák s velkým T. Podívej se do mapy, kouek od Bystřuce pod Hostýnem- lyžařský vlek, pěkné běžkařské cesty, hotel s občerstvením, v létě ideální pro cykloturistiku....

...a v zimě na prasení, LAN párty a chlastačku. Jo, to je ten Tesák, kde jsem byl. cool   ano


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#16 16.03.2009 11:55:51

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: elektrika u TTRE


budu na to neco potrebovat ? myslim nejakej merak, zkousecku  nebo neco? kdy bys mel cas? ja od stredy kazdej den
posli mi telefoni cislo ja ti pak zavolam

 offline 

 

#17 16.03.2009 12:11:06

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: elektrika u TTRE


Já jedu ve středu asi na služební cestu do čech(Tachov a tak), tak to můžeme zkusit. Nastuduju trochu ve středu přes den schema a navečer si můžeme zavolat. kompletní výčet kontaktů a telefonů je pod každým příspěvkem, tak volej na to dočasné číslo - tam mám v poho baterku. cool   ano
Budeš potřebovat tzv MULTIMETR. Třeba tohle http://shop.emos.cz/zbozi/2202002000-multimetr-my68 cool ano key


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#18 16.03.2009 12:34:53

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: elektrika u TTRE


ok , ja mam ampermetr a voltmetr - takze by me stacil asi ohm metr - ne?

 offline 

 

#19 16.03.2009 14:29:36

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: elektrika u TTRE


Něco na propípnutí zkratu - dioda test apod. key  cool  ano


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#20 17.03.2009 09:41:42

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: elektrika u TTRE


tak mam ten merak , jeste sestrojim zkousecku s houkackou na zkouseni dratu.
V kolik hodin bude pro tebe nejlepsi kdyz zavolam? Me by to vyhovovalo tak mezi 3-5 hodinou odpoledne -pak jdu na nocni

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů