Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Klasickej vyfuk XT 660 R-X

#1 21.02.2009 11:43:39

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Klasickej vyfuk XT 660 R-X


Nevite něko jestli se dá sehnat vyfuk na XT 660 R a X vyfuk vedenej klasicky horem a ne spodem? Párkrát sem to už viděl, ale hlavně od Akrapoviće a na to by určitě nebyly prachy. Budu kupovat XT 660X, bude to sice na silnicu, ale ty svody brany spodem mě zrovna dvakrát neberou. Radši bych je bokem. Nebo pasujou třeba ze staryho XTZ 660 Ténéré? Nebo dokonce z oby XT-TT 600?

http://p1.bikepics.com/pics/2008%5C08%5C04%5Cbikepics-1375303-full.jpg


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#2 22.02.2009 13:05:49

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X


Budeš rozšiřovat park nebo výměna?  cool   ano


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#3 22.02.2009 13:09:14

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X


bude výměna


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#4 22.02.2009 13:25:08

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X


Tak sem něco našel. Dělá to Creptus. Mělo by to asi vyjit do 5000 za komplet, eště se jich zeptám.
http://new.creptus.cz/images/rsgallery/original/XT650R_01.JPG

Jinak eště letos nechám TT-R, a v zimě nebo až dalši rok v sezoně prodám  a koupim to XT-X ´07 nebo novějši


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#5 22.02.2009 13:41:12

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X


to si radsi kup starsi XT , do roku 2002 , tohle je des a bes -parkrat sem se na nem svez

 offline 

 

#6 22.02.2009 13:47:22

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X


já nechcu R, ale X, to je fun bike. To bych si radši nechal TT-R než abych koupil XT 600e

v létě snad budu mit možnost se na Xku svizt, tak uvidim


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#7 22.02.2009 17:16:48

Kubeja
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 734
Založená vlákna
Místo: DKnL
2 0

Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X


vůůbec ale vůůbec se mi tohle nelíbí....ale je to můj názor no sjuk

 offline 

 

#8 22.02.2009 18:10:29

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X


Mě se to taky nezamlouvá, vypadá to jak kdyby to někdo zazadu nakopl...  sjuk


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#9 22.02.2009 18:15:04

Radek Rygl
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 425
Založená vlákna
Místo: Třebíč
Motorka: Yamaha TT600R
Věk: 31
0 0

Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X


Taky se mi to nelíbí ale sorry ne


OFFMOTO

 offline 

 

#10 22.02.2009 20:13:16

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X


Mě to vubec nevadi. Každymu se libi něco. Málokomu se libi TT-R a stejně sem si ho koupil. Teď budu spokojenej s XT-X
http://p1.bikepics.com/pics/2008%5C01%5C27%5Cbikepics-1161946-full.jpg


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#11 22.02.2009 21:49:21

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X


No, budu kopat za sebe: tenhle obrázek je hnus, ale pánové, viděl jsem jinej a líp vyfocenej a jediný, co mě na tom sralo, byly ty svody - ty jsou fakt na piču. To se pánové v Y asi trochu nevyspali dobře, ale s tím, co tady Navrc ukázal nahoře, bych o tom (nemluvím o té vodě - ta mě srala vždycky) asi taky klidně uvažoval. Ono totiž na delší cestování TTR až tak dělaný není. A Motarda jsem z toho chtěl dělat odzačátku, ale zavčasu mě to přešlo a tak taky pokukuju po motardíku. Ale až po 4kolce vetrošovi a crossu. V každým případě  TT600r bude doma asi navěky... cool   ano
Jak jsem byl loni na té dovči v Řecku, tak to tam jezdilo hodně a fakt to naživo nevypadá špatně a motor sakra taky snad na kokot nebude. Ale já asi najdu jinou schopnou fotku - tohle se někomu nafotit fakt nepovedlo.... ne


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#12 22.02.2009 22:12:31

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X


Třeba tohle není špatně nafocený http://moto.bazac.cz/z/44055/ ... odmyslete si ty hnusný svody a 2koncovky a ejhle, je to pškný stroj... no, ještě by pár škrtů snesl, ale jinak proč ne. Předky má podstivý nebo ne?  cool   ano


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#13 23.02.2009 12:25:54

Kubeja
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 734
Založená vlákna
Místo: DKnL
2 0

Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X


barva jak KTM, přeplastovaný jak všechny "moderní" motorky....je to zouchylený ne

 offline 

 

#14 23.02.2009 12:56:59

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X


Raduz TT600r napsal(a):

No, budu kopat za sebe: tenhle obrázek je hnus, ale pánové, viděl jsem jinej a líp vyfocenej a jediný, co mě na tom sralo, byly ty svody - ty jsou fakt na piču. To se pánové v Y asi trochu nevyspali dobře, ale s tím, co tady Navrc ukázal nahoře, bych o tom (nemluvím o té vodě - ta mě srala vždycky) asi taky klidně uvažoval. Ono totiž na delší cestování TTR až tak dělaný není. A Motarda jsem z toho chtěl dělat odzačátku, ale zavčasu mě to přešlo a tak taky pokukuju po motardíku. Ale až po 4kolce vetrošovi a crossu. V každým případě  TT600r bude doma asi navěky... cool   ano
Jak jsem byl loni na té dovči v Řecku, tak to tam jezdilo hodně a fakt to naživo nevypadá špatně a motor sakra taky snad na kokot nebude. Ale já asi najdu jinou schopnou fotku - tohle se někomu nafotit fakt nepovedlo.... ne

proc by nebylo TT na cestovani ? ja na TT dojel do Armenie a koukni tady http://video.google.com/videoplay?docid … yPDg&hl=cs ty polaci dojeli na TT z Gdanska do Kapskyho mesta.

 offline 

 

#15 23.02.2009 12:59:23

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X


Navrc.TT-R napsal(a):

já nechcu R, ale X, to je fun bike. To bych si radši nechal TT-R než abych koupil XT 600e

v létě snad budu mit možnost se na Xku svizt, tak uvidim

nevim jestli s nim budes spokojenej , ten motor je tragickej ,  v nizkejch otackach to vubec nejede a skace to a dusi se to ! Zlaty XT a TT ano

 offline 

 

#16 23.02.2009 14:20:07

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X


Kdysi jsem oněm taky hodně uvažoval..
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_useat4.jpg
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_underseat2.jpg
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_underseat.jpg
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_photo-00057.jpg
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_0806.jpg
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_12g.jpg


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

#17 23.02.2009 18:58:44

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X


HTB> Tak kámoš co má TT-R tak jezdil na XT 660X, eště na tom staršim asi 04 nebo 05 s laďákama a řikal že to jede parádně, že to táhne mnohem vic než TT-R. Akorát je to těžši, no... Ale na silnicu a do zatáček si myslim že to bude slušny. Šak uvidim, napřed se někde svezu a pak uvidim


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#18 23.02.2009 20:52:38

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X


HTB napsal(a):

Raduz TT600r napsal(a):

No, budu kopat za sebe: tenhle obrázek je hnus, ale pánové, viděl jsem jinej a líp vyfocenej a jediný, co mě na tom sralo, byly ty svody - ty jsou fakt na piču. To se pánové v Y asi trochu nevyspali dobře, ale s tím, co tady Navrc ukázal nahoře, bych o tom (nemluvím o té vodě - ta mě srala vždycky) asi taky klidně uvažoval. Ono totiž na delší cestování TTR až tak dělaný není. A Motarda jsem z toho chtěl dělat odzačátku, ale zavčasu mě to přešlo a tak taky pokukuju po motardíku. Ale až po 4kolce vetrošovi a crossu. V každým případě  TT600r bude doma asi navěky... cool   ano
Jak jsem byl loni na té dovči v Řecku, tak to tam jezdilo hodně a fakt to naživo nevypadá špatně a motor sakra taky snad na kokot nebude. Ale já asi najdu jinou schopnou fotku - tohle se někomu nafotit fakt nepovedlo.... ne

proc by nebylo TT na cestovani ? ja na TT dojel do Armenie a koukni tady http://video.google.com/videoplay?docid … yPDg&hl=cs ty polaci dojeli na TT z Gdanska do Kapskyho mesta.

Tyjo, nějak mi to nejede, rád bych na to mrkl...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#19 24.02.2009 06:28:50

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X


To jsme dva... Mi to taky nefrčí. ne


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

#20 24.02.2009 13:10:51

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů