|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMATéma zavřeno Stránky: 1 2 Klasickej vyfuk XT 660 R-X#1 21.02.2009 11:43:39
Klasickej vyfuk XT 660 R-XNevite něko jestli se dá sehnat vyfuk na XT 660 R a X vyfuk vedenej klasicky horem a ne spodem? Párkrát sem to už viděl, ale hlavně od Akrapoviće a na to by určitě nebyly prachy. Budu kupovat XT 660X, bude to sice na silnicu, ale ty svody brany spodem mě zrovna dvakrát neberou. Radši bych je bokem. Nebo pasujou třeba ze staryho XTZ 660 Ténéré? Nebo dokonce z oby XT-TT 600? ![]() offline #2 22.02.2009 13:05:49
Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-XBudeš rozšiřovat park nebo výměna? Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #3 22.02.2009 13:09:14
Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-Xbude výměna ![]() offline #4 22.02.2009 13:25:08
Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-XTak sem něco našel. Dělá to Creptus. Mělo by to asi vyjit do 5000 za komplet, eště se jich zeptám. ![]() offline #5 22.02.2009 13:41:12
Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-Xto si radsi kup starsi XT , do roku 2002 , tohle je des a bes -parkrat sem se na nem svez offline #6 22.02.2009 13:47:22
Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-Xjá nechcu R, ale X, to je fun bike. To bych si radši nechal TT-R než abych koupil XT 600e ![]() offline #7 22.02.2009 17:16:48
Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-Xvůůbec ale vůůbec se mi tohle nelíbí....ale je to můj názor no offline #8 22.02.2009 18:10:29
Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-XMě se to taky nezamlouvá, vypadá to jak kdyby to někdo zazadu nakopl... Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #9 22.02.2009 18:15:04
Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-XTaky se mi to nelíbí ale sorry OFFMOTO offline #10 22.02.2009 20:13:16
Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-XMě to vubec nevadi. Každymu se libi něco. Málokomu se libi TT-R a stejně sem si ho koupil. Teď budu spokojenej s XT-X ![]() offline #11 22.02.2009 21:49:21
Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-XNo, budu kopat za sebe: tenhle obrázek je hnus, ale pánové, viděl jsem jinej a líp vyfocenej a jediný, co mě na tom sralo, byly ty svody - ty jsou fakt na piču. To se pánové v Y asi trochu nevyspali dobře, ale s tím, co tady Navrc ukázal nahoře, bych o tom (nemluvím o té vodě - ta mě srala vždycky) asi taky klidně uvažoval. Ono totiž na delší cestování TTR až tak dělaný není. A Motarda jsem z toho chtěl dělat odzačátku, ale zavčasu mě to přešlo a tak taky pokukuju po motardíku. Ale až po 4kolce vetrošovi a crossu. V každým případě TT600r bude doma asi navěky... Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #12 22.02.2009 22:12:31
Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-XTřeba tohle není špatně nafocený http://moto.bazac.cz/z/44055/ ... odmyslete si ty hnusný svody a 2koncovky a ejhle, je to pškný stroj... no, ještě by pár škrtů snesl, ale jinak proč ne. Předky má podstivý nebo ne? Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #13 23.02.2009 12:25:54
Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-Xbarva jak KTM, přeplastovaný jak všechny "moderní" motorky....je to zouchylený offline #14 23.02.2009 12:56:59
Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X
proc by nebylo TT na cestovani ? ja na TT dojel do Armenie a koukni tady http://video.google.com/videoplay?docid … yPDg&hl=cs ty polaci dojeli na TT z Gdanska do Kapskyho mesta. offline #15 23.02.2009 12:59:23
Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X
nevim jestli s nim budes spokojenej , ten motor je tragickej , v nizkejch otackach to vubec nejede a skace to a dusi se to ! Zlaty XT a TT offline #16 23.02.2009 14:20:07
offline #17 23.02.2009 18:58:44
Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-XHTB> Tak kámoš co má TT-R tak jezdil na XT 660X, eště na tom staršim asi 04 nebo 05 s laďákama a řikal že to jede parádně, že to táhne mnohem vic než TT-R. Akorát je to těžši, no... Ale na silnicu a do zatáček si myslim že to bude slušny. Šak uvidim, napřed se někde svezu a pak uvidim ![]() offline #18 23.02.2009 20:52:38
Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X
Tyjo, nějak mi to nejede, rád bych na to mrkl... Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #19 24.02.2009 06:28:50
offline #20 24.02.2009 13:10:51
Re: Klasickej vyfuk XT 660 R-X
Máš eště nějaky fota těchhle tuňěnejch XT? ![]() offline |