|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 Zapalování na TM300#1 29.01.2009 14:16:25
Zapalování na TM300Čau chci se jen zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s náhradou zapalování (statoru) které nabízí ignitech. Před časem mi shořelo vynutí statoru a převíjení nějak nepomohlo pokaždé to shořelo znovu. Tak sem si z ignitechu objednal náhradu statoru, jedná se o nějakou čínskou výrobu za cca1600 cívky se základovou deskou i snímačem otáček. Tak se chci zeptat jestli už s tím má někdo zkušenosti jestli mi to do měsíce neshoří znovu? jinak mělo by to pasovat na více typů strojů ne jen na TM offline #2 29.01.2009 15:27:14
Re: Zapalování na TM300Jak už tady někde psal Radůz ... Vinutí cívky nevydrží, protože obyčejná smaltovaná izolace není stavěná na to, aby se "máchala" v motorovém oleji.... Vem za ní offline #3 29.01.2009 16:28:59
Re: Zapalování na TM300
No to asi nebude můj problém já mám suchou elektriku problém je spíš v tom (bylo mi řečeno) že izolace nevydrží takovou teplotu offline #4 29.01.2009 17:19:59
Re: Zapalování na TM300Pravdu máte oba. Nevydrží to totiž teplotu, horkej olej ani směs benzínu s olejem. Na to se používají trochu jiné izolace. Ale za tu cenu je fajn, že jsi to sehnal(objednal) od Ignitechu. Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #5 29.01.2009 18:32:45
Re: Zapalování na TM300
Toho se právě bojím za tu cenu je to podezřelé proto se ptám jestli už to někdo netestoval offline #6 29.01.2009 19:10:20
Re: Zapalování na TM300Hele, dají ti na to záruku, tak máš alespoň něco v ruce. Ale myslím, že to bude dobrý - Ignitech není firma plná kokotů Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #7 15.02.2009 22:31:09
Re: Zapalování na TM300Tak abych hodil informace i pro ostatní. Čínská náhražka kterou sem sehnal od ignitechu zatím pracuje bezchybně mám sice najeto prvních 57min ale motorka jede a svítí bez problémů. Stator je dodávaný i se základovou deskou a měl by být kompatibilní ke každé krosce nebo soutěžnímu enduru používající zapalování Kokusan. Cena je lidová cca 1500kč. To by snad mohlo stačit každému kdo se dostane do podobných problémů jako já offline #8 16.02.2009 07:03:00
Re: Zapalování na TM300Věřím, že to bude sloužit dlouho a díky za info. Omrknu ti tu TMku na srazu - jsem dost zvědavej, páč něco podobnýho chci kupovat. Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #9 16.02.2009 13:31:02
Re: Zapalování na TM300
Omrknout to určitě můžeš i se svézt ale namaž si pod kolenama byl sem to včera zkušebně projet. Po delší odstávce a na tom povrchu sem toho měl za necelou hodinu docela dost, ikdyž ty budeš mít asi lepší kondičku než já já su zdechlá lemra offline #10 16.02.2009 14:27:10
Re: Zapalování na TM300já jsem se přes zimu docela zasádlil, takže taky Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline |