|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMATéma zavřeno Stránky: 1 výfuk#1 09.02.2009 21:31:10
výfukKoukám že tu všichni jen tak sedíte a nic... zamyslete se a poraďte jak "utišit" vejfuk u 4-taktu Vem za ní offline #2 09.02.2009 21:40:07
Re: výfukto neni na KTM ani na Hondu 450 Editoval petan (09.02.2009 21:40:39) Vem za ní offline #3 09.02.2009 21:42:56
Re: výfukNa takový miminko CRF150 Vem za ní offline #4 09.02.2009 21:46:09
Re: výfuknemám, ale tady je to trochu vidět http://www.motoinzerce.cz/motorky/honda … f-150.html Vem za ní offline #5 09.02.2009 21:59:30
Re: výfukto je to co taky nevím a čeho se bojím. Většinou všichni vyndavají přepážky a dělaj vejfuk průchozí. Vem za ní offline #6 10.02.2009 00:30:21
Re: výfuk..... nu .... co k tomu dodat? offline #7 16.02.2009 21:02:53
Re: výfuk
Jen by mě zajímalo,jaká vata se tam dává? Mám taky DRZ i s laďákem ale ten děsně řve,tak jezdím radši se sériákem. offline #8 16.02.2009 23:38:59
Re: výfukjak rikal Jaaarda - neni vata jako vat ... co je to za "ladak"? Idealne ju koupit primo od vyrobce toho vyfuku ... pac kazda ma trosku jie tlumici schopnosti ... offline #9 17.02.2009 23:08:52
Re: výfukMě to DR-Z taky docela řve ikdyž mám výfuk i s homologační vložkou. :-) To je u každý motorky jiný. Dej koním pít... offline #10 18.02.2009 09:40:06
Re: výfukTen výfuk je originál, rozeberu to a uvidí se co v něm bude Vem za ní offline #11 18.02.2009 19:53:54
Re: výfuk
voe - tvuj vyfuk bych tady radsi nerozvadel offline |