Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

výfuk

#1 09.02.2009 21:31:10

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

výfuk


Koukám že tu všichni jen tak sedíte a nic... zamyslete se a poraďte jak "utišit" vejfuk u 4-taktu


Vem za ní

 offline 

 

#2 09.02.2009 21:40:07

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: výfuk


to neni na KTM ani na Hondu 450

Editoval petan (09.02.2009 21:40:39)


Vem za ní

 offline 

 

#3 09.02.2009 21:42:56

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: výfuk


Na takový miminko CRF150


Vem za ní

 offline 

 

#4 09.02.2009 21:46:09

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: výfuk


nemám, ale tady je to trochu vidět  http://www.motoinzerce.cz/motorky/honda … f-150.html


Vem za ní

 offline 

 

#5 09.02.2009 21:59:30

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: výfuk


to je to co taky nevím a čeho se bojím. Většinou všichni vyndavají přepážky a dělaj vejfuk průchozí.
Ale tohle "do přírody" dost řve sound


Vem za ní

 offline 

 

#6 10.02.2009 00:30:21

Re: výfuk


..... nu .... co k tomu dodat? big_smile

snad jen ze ti muuz objednat komplet ladenej system od Akrapovice s vyndavaci tlumici vlozkou (96dB pri 5 000ot - coz by melo odpovidat originalu nekuchlymu)big_smile

http://www.akrapovic.com/motorcycle-exh … d809eae4a/

 offline 

 

#7 16.02.2009 21:02:53

ja401
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 123
Založená vlákna
Místo: Čelákovice
Motorka: DRZ 400S,Stadion S11
0 0

Re: výfuk


Jáárda napsal(a):

no je nýtovaný takže se dá v pohodě rozebrat , a upravit , ale jak říkám nevím co to udělá s průběhem ? Aby to nebylo horší než lepší  roll I do přepážkového laufu se dá přidat vata , zrovna teď jsem něco podobného namontoval na dr

Jen by mě zajímalo,jaká vata se tam dává? Mám taky DRZ i s laďákem ale ten děsně řve,tak jezdím radši se sériákem.

 offline 

 

#8 16.02.2009 23:38:59

Re: výfuk


jak rikal Jaaarda - neni vata jako vat ... co je to za "ladak"? Idealne ju koupit primo od vyrobce toho vyfuku ... pac kazda ma trosku jie tlumici schopnosti ... sad

 offline 

 

#9 17.02.2009 23:08:52

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: výfuk


Mě to DR-Z taky docela řve ikdyž mám výfuk i s homologační vložkou. :-) To je u každý motorky jiný.


Dej koním pít...

 offline 

 

#10 18.02.2009 09:40:06

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: výfuk


Ten výfuk je originál, rozeberu to a uvidí se co v něm bude


Vem za ní

 offline 

 

#11 18.02.2009 19:53:54

Re: výfuk


Semis napsal(a):

Mě to DR-Z taky docela řve ikdyž mám výfuk i s homologační vložkou. :-) To je u každý motorky jiný.

voe - tvuj vyfuk bych tady radsi nerozvadel big_smile

petan> ze je to original neznamena ze uz nemuze byt bez vaty ...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů