|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 husa 470 zahreje se a nejede#1 08.05.2013 22:00:00
husa 470 zahreje se a nejedezdarec panove Editoval odyyys (08.05.2013 22:02:59) offline #2 08.05.2013 22:09:50
Re: husa 470 zahreje se a nejedeAhoj. Podle mě to bude umírající zapalko nebo indukčka. Asi mam na to smůlu ale u jedný motorky mi to dělalo to samý a odešlo zapalko. U druhý zase to samý a indukčka a teť nedávno zase auto a bylo to zapalovací cívkou. To šlo nastartovat po vychladnutí ale jen jednou. Jak se ohřálo podruhý tak cívka odešla uplně a už nic. Odkud jsi? Kdyby jsi chtěl m tak mam dobrej kontakt na chlápka co mi to tenkrát převíjel a obě motorky jezdí dodnes Editoval Kopy (08.05.2013 22:10:28) offline #3 08.05.2013 22:23:19
Re: husa 470 zahreje se a nejedekontaktuj Mikiberga nebo xFanyho.. Řiť, ať jedeš lip tel.: 723151102, 587571224 offline #4 09.05.2013 09:45:13
Re: husa 470 zahreje se a nejedediky,jsem z blanska u brna na to zapalko od ,,drzky'' jsem mu vcera psal tak uvidime.. prave jsem si rikal co z tech tri veci by to mohlo byt,ale jak vidim tak to muze byt z toho cokoliv, kdybych to tak mohl od nekoho pujcit abych nemusel kupovat neaky veci zbytecne.. nekomu bych se odmenil offline |