Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Zapalování na TM300

#1 29.01.2009 14:16:25

Prďa1
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 416
Založená vlákna
Místo: Hodonín
Motorka: TM300 EN (Daytona955i)
Věk: 30+
Tel: 777593176
Web
1 0

Zapalování na TM300


Čau chci se jen zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s náhradou zapalování (statoru) které nabízí ignitech. Před časem mi shořelo vynutí statoru a převíjení nějak nepomohlo pokaždé to shořelo znovu. Tak sem si z ignitechu objednal náhradu statoru, jedná se o nějakou čínskou výrobu za cca1600 cívky se základovou deskou i snímačem otáček. Tak se chci zeptat jestli už s tím má někdo zkušenosti jestli mi to do měsíce neshoří znovu? jinak mělo by to pasovat na více typů strojů ne jen na TM

 offline 

 

#2 29.01.2009 15:27:14

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: Zapalování na TM300


Jak už tady někde psal Radůz ... Vinutí cívky nevydrží, protože obyčejná smaltovaná izolace není stavěná na to, aby se "máchala" v motorovém oleji.... key


Vem za ní

 offline 

 

#3 29.01.2009 16:28:59

Prďa1
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 416
Založená vlákna
Místo: Hodonín
Motorka: TM300 EN (Daytona955i)
Věk: 30+
Tel: 777593176
Web
1 0

Re: Zapalování na TM300


petan napsal(a):

Jak už tady někde psal Radůz ... Vinutí cívky nevydrží, protože obyčejná smaltovaná izolace není stavěná na to, aby se "máchala" v motorovém oleji.... key

No to asi nebude můj problém já mám suchou elektriku problém je spíš v tom (bylo mi řečeno) že izolace nevydrží takovou teplotu

 offline 

 

#4 29.01.2009 17:19:59

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Zapalování na TM300


Pravdu máte oba. Nevydrží to totiž teplotu, horkej olej ani směs benzínu s olejem. Na to se používají trochu jiné izolace. Ale za tu cenu je fajn, že jsi to sehnal(objednal) od Ignitechu.  cool   ano


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#5 29.01.2009 18:32:45

Prďa1
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 416
Založená vlákna
Místo: Hodonín
Motorka: TM300 EN (Daytona955i)
Věk: 30+
Tel: 777593176
Web
1 0

Re: Zapalování na TM300


Raduz TT600r napsal(a):

Pravdu máte oba. Nevydrží to totiž teplotu, horkej olej ani směs benzínu s olejem. Na to se používají trochu jiné izolace. Ale za tu cenu je fajn, že jsi to sehnal(objednal) od Ignitechu.  cool   ano

Toho se právě bojím za tu cenu je to podezřelé proto se ptám jestli už to někdo netestoval

 offline 

 

#6 29.01.2009 19:10:20

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Zapalování na TM300


Hele, dají ti na to záruku, tak máš alespoň něco v ruce. Ale myslím, že to bude dobrý - Ignitech není firma plná kokotů  cool   ano


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#7 15.02.2009 22:31:09

Prďa1
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 416
Založená vlákna
Místo: Hodonín
Motorka: TM300 EN (Daytona955i)
Věk: 30+
Tel: 777593176
Web
1 0

Re: Zapalování na TM300


Tak abych hodil informace i pro ostatní. Čínská náhražka kterou sem sehnal od ignitechu zatím pracuje bezchybně mám sice najeto prvních 57min ale motorka jede a svítí bez problémů. Stator je dodávaný i se základovou deskou a měl by být kompatibilní ke každé krosce nebo soutěžnímu enduru používající zapalování Kokusan. Cena je lidová cca 1500kč. To by snad mohlo stačit každému kdo se dostane do podobných problémů jako já wink

 offline 

 

#8 16.02.2009 07:03:00

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Zapalování na TM300


Věřím, že to bude sloužit dlouho a díky za info. Omrknu ti tu TMku na srazu - jsem dost zvědavej, páč něco podobnýho chci kupovat.  cool   ano


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#9 16.02.2009 13:31:02

Prďa1
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 416
Založená vlákna
Místo: Hodonín
Motorka: TM300 EN (Daytona955i)
Věk: 30+
Tel: 777593176
Web
1 0

Re: Zapalování na TM300


Raduz TT600r napsal(a):

Věřím, že to bude sloužit dlouho a díky za info. Omrknu ti tu TMku na srazu - jsem dost zvědavej, páč něco podobnýho chci kupovat.  cool   ano

Omrknout to určitě můžeš i se svézt ale namaž si pod kolenama byl sem to včera zkušebně projet. Po delší odstávce a na tom povrchu sem toho měl za necelou hodinu docela dost, ikdyž ty budeš mít asi lepší kondičku než já já su zdechlá lemra
big_smile

 offline 

 

#10 16.02.2009 14:27:10

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11440
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Zapalování na TM300


já jsem se přes zimu docela zasádlil, takže taky  sad   ne


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů