|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMATéma zavřeno Stránky: 1 H4 žárovky#1 13.10.2009 09:10:34
H4 žárovkyDnes jsem si koupil H4 Osram Night breaker. Co mě dost překvapilo, tak zespod krabičky se výrobce přiznává k menší životnosti žárovky Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #2 13.10.2009 10:51:34
Re: H4 žárovkySuchman: To co vidíš, nemusí být nutně to, co se děje... offline #3 20.10.2009 21:37:54
Re: H4 žárovkyObyč žárovky za 50kč. Nepoznám rozdíl od těch za 200. offline #4 20.10.2009 21:45:56
Re: H4 žárovkyTaky jsem dal 100W a odešel mi přepínač dálkový / potkávačky neudržel takovej proud. Kmarád má na KTM640SM xenon, prej to není žádnej zázrak ale vypadá to ve de sqelě Vem za ní offline #5 20.10.2009 21:57:43
Re: H4 žárovkyMy prodáváme Philips a musim říct že i základní (obyč) Philipska žárovka svítí malinko líp než obyčejná Osramka. Dělá se pak několik verzí zesílenejch a odolnějších žárovek jako třeba Motovision, ale ta cena je nechutná. Svítěj o 40% a některý typy až o 80% víc než obyč. Musim říct že to je opravdu znát. Dej koním pít... offline #6 21.10.2009 06:31:55
Re: H4 žárovky
Philips +80% má taky zkrácenou životnost??? Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #7 21.10.2009 07:24:55
Re: H4 žárovkyv aute philips + 40 procent bile svetlo cca 3 roky a porad drzi a sviti opravdu vic, život je pes a my jsme jeho patníky offline #8 21.10.2009 20:11:46
Re: H4 žárovky
Já už nevim přesně jak to je s tou životností. Některý typy mají opravdu výrazně vyšší životnost, ale u některejch je zase kladenej důraz hlavně na výkon a životnost je menší. My držíme skladem akorát tři typy: obyč, extra duty(pouze odolnější) a motovision(+40%světla a odolnější) Dej koním pít... offline |