|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMATéma zavřeno Stránky: 1 Spínač světel a blinkrů TT600R#1 19.09.2009 13:05:22
Spínač světel a blinkrů TT600RPři hledání schématu a regulátoru na WR 250 jsem našel tenhle spínač na TTR... tak kdyby ho někdo měl rozbitý tak můžete objednat zde... Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #2 28.12.2009 11:31:18
Re: Spínač světel a blinkrů TT600RSuchman:A jak se to dá objednat??Objednával sis to nebo s tim máš náký zkušenosti?? offline #3 28.12.2009 11:41:17
Re: Spínač světel a blinkrů TT600RTo ne, jen jsem to při brouzdání našel. Prodávají ale víc věcí elektro a dokonce tu někdo psal, že i něco kupoval. Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline #4 28.12.2009 12:23:51
Re: Spínač světel a blinkrů TT600RTTRE nema vypinani svetel - tam sviti porad potkavacky .Ja ten prepinac vyhodil a dal si tam z XT - vnitrnosti z toho z TTRE mam doma- kdyby nekdo potreboval offline #5 28.12.2009 13:16:39
Re: Spínač světel a blinkrů TT600RNo právě pro to se ho ptám Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval. offline |