Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Elektrika → husa 470 zahreje se a nejede   09.05.2013 09:45:13 | Vlákno má celkem: 3 příspěvků

diky,jsem z blanska u brna  na to zapalko od ,,drzky'' jsem mu vcera psal tak uvidime.. prave jsem si rikal co z tech tri veci by to mohlo byt,ale jak vidim tak to muze byt z toho cokoliv, kdybych to tak mohl od nekoho pujcit abych nemusel kupovat neaky veci zbytecne.. nekomu bych se odmenil  smile  a ted uz to vlastne ani nezmerim ze?

Elektrika → husa 470 zahreje se a nejede   08.05.2013 22:00:00 | Vlákno má celkem: 3 příspěvků

zdarec panove  smile mam husaberg 470 r.v 2002 a po ujeti asi 15km jak se zahreje tak za jizdy zdechne a nejde nastartovat.po uplnym vychladnuti to nastartuju ale hodne blbe,nekdy na po treti nekdy na po tricaty.i tak blbe startuje. svicka (nova) haze jiskru asi jako v piezoelektickym zapalovaci. a11  Poradite??? diky

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů