|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com Stránky: 1 Elektrika → husa 470 zahreje se a nejede 09.05.2013 09:45:13 | Vlákno má celkem: 3 příspěvkůdiky,jsem z blanska u brna na to zapalko od ,,drzky'' jsem mu vcera psal tak uvidime.. prave jsem si rikal co z tech tri veci by to mohlo byt,ale jak vidim tak to muze byt z toho cokoliv, kdybych to tak mohl od nekoho pujcit abych nemusel kupovat neaky veci zbytecne.. nekomu bych se odmenil Elektrika → husa 470 zahreje se a nejede 08.05.2013 22:00:00 | Vlákno má celkem: 3 příspěvkůzdarec panove Stránky: 1
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com |