zdravím vási ,chci poprosit o radu ohledně elktriky na xt 600/43f mám problém.
Na jaře jsem nahodil baterku a na levou stranu baterky jdou dva černé dráty , na pravou stranu jeden drát červený bylo šero a já zapojil na levo černý a na pravo taky černý červený jsem nezapojil byl zapadlý.
Pak jsem to chtěl nahodit a zakouřilo se z jednotky takže jednotka je v háji.Sehnaljsem druhou jednotku zapojil to tak jak to má být a shořela taky , mišák mi říkal že to bude snímač otáček asi bude spálený a původní jednotka nebyla originální tak nevím co s tím neháže jiskru a v elektrice mám guláš .Našel by se někdo kdo by mi poradil , popř. moto spravil jsem z nového jičína motorku bych dovezl
s pozdravem novatio