Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Elektrika → elektrika xt 600 nedá jiskru a cdi shořela   15.05.2012 09:35:17 | Vlákno má celkem: 2 příspěvků

zdravím vási ,chci poprosit o radu ohledně elktriky na xt 600/43f mám problém.
Na jaře jsem nahodil baterku a na levou stranu baterky jdou dva černé dráty , na pravou stranu jeden drát červený bylo šero a já zapojil na levo černý a na pravo taky černý červený jsem nezapojil byl zapadlý.
Pak jsem to chtěl nahodit a zakouřilo se z jednotky takže jednotka je v háji.Sehnaljsem druhou jednotku zapojil to tak jak to má být a shořela taky , mišák mi říkal že to bude snímač otáček asi bude spálený a původní jednotka nebyla originální tak nevím co s tím neháže jiskru a v elektrice mám guláš .Našel by se někdo kdo by mi poradil , popř. moto spravil jsem z nového jičína motorku bych dovezl

   s pozdravem novatio

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů