Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Elektrika → Honda XL neháže   14.04.2015 15:53:48 | Vlákno má celkem: 2 příspěvků

jirka87:

Já jsem právě vše kontroloval, čistil kontakt sprejem,konektory a kábe které se mě nezdáli jsem povyměňoval, koupil nový kabel i fajku na svíčku , ale stale tam je ta krpa.
Mě to právě napadlo jelikož moje XL je bez startéru pouze kick a baterku taky nema, a motory jsou zhruba totožné estli by to nemohlo mět podobné hodnoty.
Manuál na XR mám taky a ty hodnoty tam jsou. Budu pátrat  ano 

Elektrika → Honda XL neháže   14.04.2015 07:12:55 | Vlákno má celkem: 2 příspěvků

Zdarec
Moto mi přestala házet jiskru , a když se rozhodne házet je to strašně nepravidelně.  vyk! 
Chtěl bych se zeptat zdali náhodou nejsou u XL600r 87rv. stejné měřitelné hodnoty v elektrice jako u XR600r rv87. hmm
Bohužel jsem nesehnal servisní manual na XL ( jen Shop manual) na XR jsem našel a vypsané to tam je.
Potřeboval bych vědět jaké hodnoty by měli byt u CDI, indukční cívky primární sekundární, snímače otáček , jaké to má mít napětí při nakopávání.
Neví někdo jestli je tam nějaký velký rozdil.?

Díky za rady  ano 

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů