Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Výfuky :: AIR-BOX → Airbox + karburator   05.09.2014 23:21:29 | Vlákno má celkem: 2 příspěvků

OK ale asi bych karbec dal do servisu trochu se bojím abych to pak složil , nevíš o nejakym dobrým v Praze ? Dik

Výfuky :: AIR-BOX → Airbox + karburator   05.09.2014 12:37:43 | Vlákno má celkem: 2 příspěvků

Zdravím potřeboval bych poradit s Pegaso "92"  najednou jsem ho nemohl natočit a z přepadu airboxu tekl benzin. Vydal jsem vzduch. Filtr vyměnil . Vyndal karburator objevil jsem praskle membrány  koupil nové vyměnil a vše dal zpět a opět to nechce chytnout , motor se točí ale jako by tam nešel benzin( je otevřeny)  a z přepadu to zase teče nemáte někdo tucha co by to mohlo by..  Díky

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů