Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

honda xl600lm indukčná cievka

#1 25.09.2012 20:55:23

enduro600
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 186
Založená vlákna
Místo: Komárno
Motorka: Honda XR600(úprava SM) a Suzuki drz400e
Věk: 27
1 0

honda xl600lm indukčná cievka


Čaute, neviete či sa dá z indukčky vytočiť ten kábel čo ide do fajky??  Lebo už je krátky a nedojde mi fajka na sviečku. Neviem či zobrať druhú alebo stačí len kábel.Skúšal som to ale skrúca sa mi a trhať ho nechcem. Ďakujem za rady  wink 

 offline 

 

#2 26.09.2012 09:12:04

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: honda xl600lm indukčná cievka


enduro600:

Pokud máš cívku originál, měl by jít vytočit.

 offline 

 

#3 26.09.2012 15:51:04

enduro600
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 186
Založená vlákna
Místo: Komárno
Motorka: Honda XR600(úprava SM) a Suzuki drz400e
Věk: 27
1 0

Re: honda xl600lm indukčná cievka


Noend napsal(a):

enduro600:

Pokud máš cívku originál, měl by jít vytočit.

originál je tam, len kábel je taký mäkký, že sa krúti..dnes skúsim a napíšem  ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů