Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Servisní stojan na XT

#1 14.04.2008 18:27:32

Servisní stojan na XT


Ahoj,
před nedávnem jsem řešil stojan. Koupil od firmy Tamoto za 880,- typ motard 23cm, nosnost 200kg, a upravil výšku na 22, abych ho pod moto dostal. Záhy jsem zjistil (2xzvednul), že se vzpěra, na které je ta zvedací páka, vyhýbá do strany. Prostě nepoužitelné. Koupil jsem proto v Hornbachu hydraulický zvedáček cca 290,- a šikovný kamarád vykonal zbytek. Nyní mám hydraulický za 1200kc.
Link:
http://miroslav-kudela.spaces.live.com/ … 627C3!335/
M.

 offline 

 

#2 14.04.2008 22:28:21

Re: Servisní stojan na XT


Dle mé zkušenosti nepoužitelné. Ale někteří, jak se zdá, s ním nemají problém. Viz web Motorkáři, např. HTB. Nevím, možná nějaký slabší kus.

 offline 

 

#3 16.04.2008 06:26:53

Rush
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 242
Založená vlákna
Motorka: XT 600 2kf
Věk: 25
0 0

Re: Servisní stojan na XT


Mám doma podobnej. Koupil jsem ho za 550 v Blatný u Strakonic.  Už ho mám skoro 2 roky a teď mi prasklo to plastová rolna, jak jezdí v tý drážce. Uříznu kus kolečka ze starý tatramatky a bude zase makat. Jinak jsem si to udělal nejspíš sám, protože to zvedám s pořádným dupem, že až motorka nadskočí. Jinak 200kg to udrží, ale zvedneš to tak 5x a  zohýbá se. Já si na něm ještě stoupnu na motorku a startuju abych si namazal řetěz a to prkýnko se prohýbá. Jinak je to dobrá věc. Na přezouvání super. Jinak se ti to asi vyhýbá, protože tam nemáš asi ten žlábek, jak v tom jezdí ta rolna. Jinak dobrej nápad s tou hydraulikou.


Jen chudoba je bezpečná, velké bohatství přivolává nebezpečí. Proto zatím 2kf enduro bike.

http://img228.imageshack.us/img228/3413/xzrv2.th.png

 offline 

 

#4 16.04.2008 20:08:27

Pary TTR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 498
Založená vlákna
Místo: Český Krumlov
Motorka: XRV 750 Africa Twin, CBR 900 RR Fireblade
Věk: 33
0 0

Re: Servisní stojan na XT


Já jsem si vyrobil pákovej zvedák po vzoru motokrosových, ale pořádně jsem ho vystužil, takže nebyl problém na něm zvedat mé bývalé XTZ 750. Těm kupovaným moc nevěřím, je to hrozná hrachovina.


TTR = Totální Teréní Ruchadlo

 offline 

 

#5 22.04.2008 23:04:16

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 792
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
0 0

Re: Servisní stojan na XT

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů