Re: jak upravit origo vyfuk u xt?
duso:
Psal jsem bez tak
,jinak to samozřejmně poznáš až když na tom jedeš nebo já to už dokáži poznat podle zvuku když to někdo točí že se mu nechce a pak jak ubere tak to nesmí střílet,ale né vždy to je prioritou.
Jinak na škole pořád něco přetryskováváme, když někdo přijede s motorkou a že chce jiný karbec apod.
Jsou to srance na celý den na brzdě a stejně se dobereš k tomu že to bylo stejně celé na hovno,dáš mu tam origo karbec co tam má mít přetryskuješ ho tak aby výkonová křyvka byla co nejlepší a je to.
Ride to live and live to ride!:-)
(Jezdím,abych žil a žiju,abych jezdil)