|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
REKLAMA
Stránky: 1 TT600S bez baterie#1 08.09.2010 23:46:54
TT600S bez baterieZdravim, kamarád koupil TT600S, ale je bez AKU, řešíme, jestli může bez ní jezdit, dokud nesežene novou. Může se něco odpálit, když to nemá kam dobíjet? Díky! offline #2 09.09.2010 00:11:22
Re: TT600S bez bateriePodle me se muze odpalit regulator a neriskoval bych. Radeji bych tam dal aspon nejakou vadnou baterii, ale aspon neco. Ať se práší za kočárem! offline #3 09.09.2010 01:20:57
Re: TT600S bez baterieOdpor a kondík - paralelně spojené. Odpor vytvoří odběr a kondík vyhladí napětí. Odpor staší na odběr cca 0,5A u 14V takže něco kolem 28ohmů a minimálně 10W ale spíš víc - bude slušně topit, takže takový 20W bude ideál - nebude tak horký jako 10watový. offline #4 09.09.2010 07:59:30
Re: TT600S bez baterieoffline #5 09.09.2010 11:15:12
Re: TT600S bez baterieViTTek: .....padám rád a padat umím...... offline #6 09.09.2010 12:14:22
Re: TT600S bez bateriesamotar67: offline #7 09.09.2010 12:15:17
Re: TT600S bez baterieViTTek: offline #8 09.09.2010 12:59:25
Re: TT600S bez bateriesamotar67: offline #9 09.09.2010 13:07:05
Re: TT600S bez baterieoffline #10 09.09.2010 13:52:42
Re: TT600S bez bateriena svém ex TT600S baterka nebyla na 100%, na tt350 byla v plastovém kastlíku offline #11 09.09.2010 14:10:40
Re: TT600S bez baterieViTTek : Editoval Pepr (09.09.2010 14:12:01) offline #12 09.09.2010 15:26:44
Re: TT600S bez baterieViTTek: offline #13 09.09.2010 17:38:36
Re: TT600S bez baterieViTTek: ![]() offline #14 09.09.2010 20:52:41
Re: TT600S bez baterieViTTek: .....padám rád a padat umím...... offline #15 10.09.2010 08:03:43
Re: TT600S bez bateriesamotar67: offline |