Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Enduro → Závody Enduro a Crosscountry 2015 - 2017 severní Morava.   28.10.2017 19:41:47 | Vlákno má celkem: 540 příspěvků

Strejda-GC napsal(a):

hoši vole - 238 závodníků na Podmolovi vyk!  vyk!  vyk! (119 dvojic)
je tam pár jmen z fora, tak určo bude reportis gp 

v profíkách sestava jak hrom  ano 

http://www.casomira.eu/data/000313.pdf

Malá ochutnávka

https://youtu.be/s9kuZRUnHuM
https://youtu.be/1u7EZODsb_E

Motor → KTM exc 300 výměna pístu   26.10.2017 12:39:14 | Vlákno má celkem: 81 příspěvků

PETARDAK:

Díky pane. Tohle se snažím celou dobu vysvětlit těm profikum od klávesnice a googlu lol 

Jardo ty jsi v tom rozmezí +- lol  lol    lol 

Motor → KTM exc 300 výměna pístu   26.10.2017 11:08:30 | Vlákno má celkem: 81 příspěvků

Hoši hoši. Sorry že sem zapomel u slova zabehovy píst napsat uvozovky nahoře. Jde o to že ten první ackovy píst u Nového stroje by tam neměl být víc jak 50h. +- jinak si na něj dejte i 300h jestli chcete ale objednejte potom rovnou C  lol  ten první A který má zespodu nápis ktm se koupit nedá. Koupit se dá potom  A v druhovyrobe i když oba dělá vertex. jestli vám tady Fiss dá foto toho origo A ať víte co mám na mysli tak to bude lepší.

Motor → KTM exc 300 výměna pístu   22.10.2017 08:28:15 | Vlákno má celkem: 81 příspěvků

Ktm u Nové dává vždy zabehovy píst A na ten by se nemělo jet víc než 50 h. A výměna zase za A

Pokec s bahnomily → pouze ktm exc 300   18.10.2017 21:04:12 | Vlákno má celkem: 4006 příspěvků

fiss napsal(a):

Janek:

Mám letos 400mth za 4 sezony plus nějaké ježdění po lese  asi tak 150mth jinák závodní tempo
Určitě to pistem D nekončí pisty se dají dopasovat dle honovani nevím jak je silná vrstva nicasilu jak jsem měl ovalitu 0,1Tak hliník ještě nešel vidět.
Otázka kolik pistu snese nicasil je těžká záleží na mnoho okolnostech,styl jízdy,mazání,kvalita dílu pondělní nebo středeční šichta a1 atd.můžeš najet i 600mth ale taky jen třeba200

Nejde přece o to co kolik stojí a kdy měnit Hlavně že moto splní účel pořádně se vyblbnout ano2 na 2t

Má pravdu předsedo" jen doplním: je zajímavé že na original nicasil odjel 3 písty v závodním tempu uplně v klidu tudíž 300hod. a nicasil ze Strakonic nevydržel ani 40 hod. a byl totalně v kurwě. Nebudu tady rozvadět čistotu filtru před každou jízdou protože to je jasné . A když se valec poslal těm pseudomechanikum zpět do Strakonic na reklamaci tak jejich odborný závěr zněl že to něco nasálo,nějaký bordel atd. Zajimavé že se to stalo 3 různým lidem po sobě mimo jiné i mi. Neměl sem nikdy sebemenší problém s válcem dokud sem jej neposlal těm HOVADUM.

Pokec s bahnomily → pouze ktm exc 300   17.10.2017 18:43:05 | Vlákno má celkem: 4006 příspěvků

Smysl by to mělo poslat do Atény. Potom ano,a nevyjde to o moc dráž.

Pokec s bahnomily → pouze ktm exc 300   17.10.2017 18:41:35 | Vlákno má celkem: 4006 příspěvků

chalka:

Vložka třeba(zrc) kterou dělá p. OÚ. Je krok o 20let zpět. Blbě se to zahřívá nehledě na to že si to musíš doma dodělat sám. A nepracuje teplotě s pistem jak nikasil. Má jinou roztaznost. A dáš za to to samé co za český pseudonikasil ze Strakonic.

Pokec s bahnomily → pouze ktm exc 300   17.10.2017 13:54:27 | Vlákno má celkem: 4006 příspěvků

maravojtu:

Co tam byl za píst? A,B,C, nech to změřit! Po mé zkušenosti už nasrat s nikasilem v ČR. Koupím raději nový válec s továrním.

Pokec s bahnomily → pouze ktm exc 300   02.10.2017 23:20:07 | Vlákno má celkem: 4006 příspěvků

S4ne napsal(a):

zdravim pani, uz som s nervami v koncoch a dost zufaly - moja moto - KTM EXC 300 rv 2005 stale nejde ako by mala. Na moto su nove gufera na kluke, nove tesnenia pod hlavou aj pod valcom, privera je nanovo nastavena a karburator pretesneny, hladina nastavena a takisto aj tryskovanie - motorka mi stale nechcela nastartovat, resp. ak som ju nastartoval tak ju dusilo az zdochla - hral som sa s kablom k cdi a zistil ze pri ohybe moto dochne - piny na kabli boli dost na volno tak som ich trosku prihol aby mali lepsi kontakt - odvtedy mi moto slapala krasne - asi 3 mth...

odstavil som ju a uz som ju nenastartoval - zistil som ze mi odpalilo sviecku - uz druhu a takisto po cca 3mth...dal som nahradnu, motorka naskocila na prvy sup...cim to moze byt ze mi odpaluje sviecky? docital som sa ze to moze byt elektricky problem - stator alebo CDI... (stator ma podla manualu dobre hodnoty)... Nevie niekto poradit?

Tyhle ročniky s tímto měly dost častý problém že odpalovali svíčky,problém byl vždy v zapalovaní v nějakém vinutí. nevím jakou značku svíčky jezdíš jestli NGK nebo Champion ale když nastal takový problém tak kluci dávali BRISK a ta to udržela. To je nejlevnější řešení na zkoušku. Už jsem se taky setkal s přeseknutým drátem od zapalovaní v té černé bužírce ale opticky byla v pořádku až jsem potahl za jeden drát tak mi zůstal v ruce.

Pokec s bahnomily → pouze ktm exc 300   02.10.2017 19:21:39 | Vlákno má celkem: 4006 příspěvků

Janek napsal(a):

Jarynn napsal(a):

Janek napsal(a):

Můžu prosím dotaz
EXC 300 15 najeto asi cca 55 mth dá se tomu podle stavu i věřit), vyndaný startér a aku. Start na kick nechytne na volnoběh, musí se po kopnutí přidat lehce plyn a to chytne hned a krásně běží. Pustím přes kvalt z kopce a i když motor točí třeba 20 metrů, tak nechytne dokud vevrknu o plyn.
To je standard? Jestli to tak dělá i s aku nevím.
Klapky Boysen, co jsem četl, tak jsou údajně tvrdší než V-Force. Máte zkušenost s životností, co je lepší, co horší, jak často kontrolovat, ...
Díky za případný odpovědi

Když to pouštíš z kopce tak dokud nesáhneš po plynu ani neprdne?

Jako když je vyplý klíček, jen se motor převaluje a můžeš jet z kopce jak chceš, ale jak lehce vrkneš, tak hned naskočí a jde pravidelně. To samý kick, můžeš šlapat jak pitomej, ale dokud nepřidáš, tak nechytne, přidáš po šlápnutí do roztočenýho motoru a jde jak brus.

Dal bych karbec do ultrazvuku a mrknul na vzdušník jestli má spravný počet otáček velice rad se povoluje.

Enduro → ISDE 2017   23.08.2017 19:54:55 | Vlákno má celkem: 83 příspěvků

Strejda-GC napsal(a):

Tvl už i na ISDE se čóruje  a8 

http://enduro21.com/index.php/isde/2499 … en-at-isde

Jestli tam mají svůj tým i " OCH KURWA" tak se tomu nedivím. Všude kde se objeví na závodech OCH KURWA tak mizí motorky.

Ochranáři vs Motorkáři → Do lesa NE!   31.05.2017 17:10:24 | Vlákno má celkem: 1566 příspěvků

Zase nějaký z ekoalkajdy nemá co na práci a píše kraviny,kdyby se lidi starali sami o sebe tak by bylo na světě o všechno postarano.

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů