Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Elektrika → Ventilátor z pc   29.04.2018 17:13:27 | Vlákno má celkem: 1 příspěvků

Čau, vím že už se to tu dříve řešilo ale ne moje situace. potřebuji dát na endurko větrák, když bahním tak občas i vařím. Mám 2t bez baterky takže bych potřeboval poradit jakej větrák zvolit aby měl slušný točky a k tomu nějakou baterku. Nechci tam dávat velkou moto baterku kvůli váze a prostoru. Někdo mi tu dříve radil dát přepínač světlo- vetrák ale nevím jak to udělat aby to fakčilo. Navíc mě moto na volnoběh neutáhne ani blinkry big_smile

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů