|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com Stránky: 1 Elektrika → Ventilátor z pc 29.04.2018 17:13:27 | Vlákno má celkem: 1 příspěvkůČau, vím že už se to tu dříve řešilo ale ne moje situace. potřebuji dát na endurko větrák, když bahním tak občas i vařím. Mám 2t bez baterky takže bych potřeboval poradit jakej větrák zvolit aby měl slušný točky a k tomu nějakou baterku. Nechci tam dávat velkou moto baterku kvůli váze a prostoru. Někdo mi tu dříve radil dát přepínač světlo- vetrák ale nevím jak to udělat aby to fakčilo. Navíc mě moto na volnoběh neutáhne ani blinkry Stránky: 1
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com |