Nejste přihlášen(a)
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com
Stránky: 1
Přejít na příspěvek
dik za rady chlapci
cawte , neviete mi niekto poradit , ako dlho ma byt motorka v zabehu po vybruse zhruba asi kolko km/alebo motohodin . dakujem
Krewos: dakujem , este sa ti ozvem ze co a ako .
cavte chalani , neviete ci mi bude pasovat kluka s ojnicov z xt600 rocnik 1988 do rocnika tt 600x59 rv 91 ??
cav chcem sa opytat ci by pasovala aj na tt 600 x59?? rv 91.dik
a nema nahodou niekto valec na predaj na xt 600 rocik od 89 hore .?????
ja mam tt 600 x59
cawte chalani , vedeli by ste mi poradit ?? pasuje valec z Yamahy xt 600 na tt 600 ??
nazdar nevedeli by ste mi poradiť kde by som zohnal zadne svetlo na yamahu tt 600 alebo aspon skličko ?? za rady Dakujem