|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com Stránky: 1 Elektrika → shořela mi elektrika prosím pomozte 04.06.2008 14:12:18 | Vlákno má celkem: 2 příspěvkůZdravím. Prosím vás pomozte kdo můžete. Mám Kawu je to 80-tka r.v.1982 vyhořela mi na ní elektrika a ten co mi ji dělal naposledy to úplně zvrtal. Proto sháním jednak plánek zapojení a popřípadě i někoho kdo by to dokázal zrealizovat. Je to Kawasaki ARO80A Stránky: 1
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com |