Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Elektrika → shořela mi elektrika prosím pomozte   04.06.2008 14:12:18 | Vlákno má celkem: 2 příspěvků

Zdravím. Prosím vás pomozte kdo můžete. Mám Kawu je to 80-tka r.v.1982 vyhořela mi na ní elektrika a ten co mi ji dělal naposledy to úplně zvrtal. Proto sháním jednak plánek zapojení a popřípadě i někoho kdo by to dokázal zrealizovat. Je to Kawasaki ARO80A
PS: nikde na netu to nemohu nalézt asi hledám špatně. Prosím pomozte. Díky a spoustu km bez nehod.

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů