Nejste přihlášen(a)
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com
Stránky: 1
Přejít na příspěvek
Zdravim. Na mojej XT mam original vyfuk vykuchany - bez tlmica. Mozete mi niekto poradit ako ho vyrobit, alebo kde ho zohnat, ide mi hlavne o to aby masina nebola taka hlucna.