Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Elektrika → Xt600 nestartuje   20.12.2012 00:08:34 | Vlákno má celkem: 5 příspěvků

dneska po dlouhem hledání jsem rozebral chcípák na říditkách a po otočení kličem jsem tam nic nenaměřil... ee5 .. tak jsem šel po svazku a za předním světlem byl vypadly drát z konektoru  tak jsem ho napájel a už startuju .. wink  key    jinak díky všem za rady  ano  netušil jsem že to bude taka blbost

Elektrika → Xt600 nestartuje   16.12.2012 22:50:01 | Vlákno má celkem: 5 příspěvků

jo našel jsem jenom jednu hlavni pojistku  ale tu když rozpojim tak nejede vubec nic tongue

Elektrika → Xt600 nestartuje   16.12.2012 19:25:06 | Vlákno má celkem: 5 příspěvků

Mam yamahu xt 600 e 1993 ... když zapnu klíček tak se nerozsvití ta červená kontrolka a když chci startovat tak se nic neděje starter netočí .. neví někdo čím by to mohlo byt ??? díky za rady okok 

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů