Nejste přihlášen(a)
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com
Stránky: 1
Přejít na příspěvek
zdarec mam yamahu tt 600 s (bez baterky)a pri nizkych otackach mi nejdou blinkry a svetlo sviti jen slabe pri zvyseni otacek je vsechno v pohode nevite cim by to mohlo byt nebo na co se podivat diky moc