Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Výfuky :: AIR-BOX → plechovej zvuk na 2T   19.03.2010 21:05:27 | Vlákno má celkem: 19 příspěvků

Semis:

jo no.. já přemejšlim, mam vybranou krásku kterou bych chtěl doma. byla by tu sůza rm-z 450  ale zatim mě nan í moc nezbjevá.....ale nan áký zvedání výkonu teda seru, myslel sem is že to nebude tak složitý...

Výfuky :: AIR-BOX → plechovej zvuk na 2T   19.03.2010 20:17:49 | Vlákno má celkem: 19 příspěvků

Semis:

takže když rozříznu lauf a vycuknu z nej to zůžení a udělám z toho průchodák tak se to projeví aspon toršku vyšším výkonem? a i u toho vyuchání laufu musim zasahovat do karbece?

Výfuky :: AIR-BOX → plechovej zvuk na 2T   19.03.2010 17:17:04 | Vlákno má celkem: 19 příspěvků

je to vzducháč no a má asi 12 koní..big_smile nejlepší by bylo sehnat jiný koleno a to vykuchat ale problém je že ta moje má koleno na levo, což má málo motorek..

Výfuky :: AIR-BOX → plechovej zvuk na 2T   18.03.2010 22:35:26 | Vlákno má celkem: 19 příspěvků

takže mám prostě rozdělat koleno a vybrat to z něj nebo tam mám nechat nějaký přepážky?

Výfuky :: AIR-BOX → plechovej zvuk na 2T   18.03.2010 22:03:04 | Vlákno má celkem: 19 příspěvků

kurva zase karbec..big_smile už takhle mě to bere 7 na 100..big_smile ale takhle to je moc líný no, je potřeba trošku síla...a ten zvuk to záleží taky na kolenu?

Výfuky :: AIR-BOX → plechovej zvuk na 2T   18.03.2010 21:34:37 | Vlákno má celkem: 19 příspěvků

poradte mě prosím jak má dosáhnout plechovýho zvuku kterej se mě moc líbí na mojí cagivě w8 125.... je ot motorka v základu zatim na ní nebylo nic dělanýho ......a zvedne se úpravou laufu výkon?

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů