Nejste přihlášen(a)
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com
Stránky: 1
Přejít na příspěvek
Zdravím,mám Yamahu TTE 600,potřeboval bych zjistit nebo poradit kde se nachazí,el. ovládání na škrcení motorky a jak to vypadá,možnost jeho odpojení.Děkuji Trávníček Pavel