Nejste přihlášen(a)
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com
Stránky: 1
Přejít na příspěvek
díky za rady
Zdravím,sem tu nový tak se omlouvám, jestli sem založil zbytečné téma.Scháním cdi na Husqvranu wr 250, mohl by mi prosím někdo poradit, kde nejlépe sehnat? Má smysl schánět i použité? V tomhle se moc nevyznám, budu rád za každou radu.díky, Kuba