Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Elektrika → TM Racing 300 Usměrnovač   11.01.2016 19:07:30 | Vlákno má celkem: 5 příspěvků

Tak náhradu jsem našel cena 600,-Ale nastal jinej problém začalo zlobit vinutí :-(

Elektrika → TM Racing 300 Usměrnovač   29.12.2015 22:12:46 | Vlákno má celkem: 5 příspěvků

To je ta věcička kterou tam mám :https://www.google.cz/search?q=Ducati+343301&newwindow=1&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjn6fnC_IHKAhUI_A4KHSzKAJQQsAQIGw&biw=1280&bih=895#imgrc=_

Elektrika → TM Racing 300 Usměrnovač   29.12.2015 19:12:15 | Vlákno má celkem: 5 příspěvků

Koštěbuch:

No tenhle usměrnovač nebo regulátor je uplně jinak řešenej je v něm tranzistor a ten už jsem vyměnil.Náký diody,jeden kondík a tiristor. Odešlo to díky tomu že ten člověk co to měl předemnou to blbě zapojil a díky tomu se to odkouřilo tam kde má být kostra dal štávu která si myslím že je jako na dobíjení u enduro verze a pak druhou štávu která je na světla.Jinak ze zapálka jdou 3 vývody. V jednou je ve vyžších otáčkách kolem 30 až 35V v druhym 20V a ve třetim 18 az 20V. A právě hledám náhradu za tudle věc co tam byla.Origo na TM ten usměrnovač stojí 2200,-a to se mi moc nece dávat, když nwm jak má být zprávně zapojen ten origo.

Elektrika → TM Racing 300 Usměrnovač   29.12.2015 18:48:07 | Vlákno má celkem: 5 příspěvků

Zdravim chtěl bych poprosit o radu. Mám TM Racing MX 300 a mám tam zapalování z EN a měl jsem tam usměrnovač proudu z náký ducati.Ale ten který měl motorku předemnou to špatně zapojil a usměrnovač je fuč.Tak se chci zeptat čím ho můžu nahradit ??? Díky za odpověd´.

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů