Koštěbuch:
No tenhle usměrnovač nebo regulátor je uplně jinak řešenej je v něm tranzistor a ten už jsem vyměnil.Náký diody,jeden kondík a tiristor. Odešlo to díky tomu že ten člověk co to měl předemnou to blbě zapojil a díky tomu se to odkouřilo tam kde má být kostra dal štávu která si myslím že je jako na dobíjení u enduro verze a pak druhou štávu která je na světla.Jinak ze zapálka jdou 3 vývody. V jednou je ve vyžších otáčkách kolem 30 až 35V v druhym 20V a ve třetim 18 az 20V. A právě hledám náhradu za tudle věc co tam byla.Origo na TM ten usměrnovač stojí 2200,-a to se mi moc nece dávat, když nwm jak má být zprávně zapojen ten origo.