Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Destrukce motorů → XL 600 KO.   13.04.2014 23:29:08 | Vlákno má celkem: 1 příspěvků

Moje prvé "Kladivo" v roku 2008?2009? dopadlo takto. 100km 0,8l oleja...


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/4238_30966_390465974478_6757790_n.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/4238_30966_390465979478_3938572_n.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/4238_30966_390465984478_1671539_n.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/4238_30966_390466034478_3573452_n.jpg
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/4238_17359_299808214478_125574_n.jpg

Podvozek :: Rám → Centrální tlumič XT..   13.04.2014 23:20:24 | Vlákno má celkem: 57 příspěvků

Pánstvo moja TT (x59) po 3mesiacoch stania prestala tlmiť zadok skačem len na pružine nereaguje na nastavovanie nič. Rozobral som "nádobku" a vytiekol čierny riedky olej (dizel po 40t km na oleji je šuvix) Je niekde neaký postup na výmenu oleja ?a odvzdušnenie ? Ďakujem

Motor → TT 600 X59 3AJ00   07.04.2014 22:27:42 | Vlákno má celkem: 11 příspěvků

Krúžok som pozháňal spojku zložil. Ale všimol som si že v kryte (na mieste kde sa šrubuje krytka olejoveho filtra) Do diery kam ma ísť spodna šrubka vyúsťuje resp je "mazací" kanál. Je to normalne ? nemá tam byť holender ? (zjavne bol strhnutý závit a niekto prevrtal a dal večšiu šrubku)

Dnes došiel valec s nicasilom piest...Zajtra hlava a skladám.

Motor → TT 600 X59 3AJ00   01.04.2014 12:59:10 | Vlákno má celkem: 11 příspěvků

Suchman: Manuály mam 3 a každom píšu ináč ohľadom kapacity oleja. Preto sa pýtam.
Ten krúžok/ky tam určite nemám.
Nemáš zvyšný ? Kúpil by som ho (tu je problem ohladom dielou tesnenie pod hlavu mi šlo 2týždne a došlo mi zlé, na takúto "hluposť" by som zas čakal mesiac)

Motor → TT 600 X59 3AJ00   01.04.2014 11:39:28 | Vlákno má celkem: 11 příspěvků

Suchman:

Rozperný krúžok ? Nič take som tam nemal mohla kôli tomu šmýkať spojka ?

A k tomu oleju vie mi poradiť kapacitu ? dočítal som sa niekde 2,1 2,4 2,7 ,3,1 a si myslím že to je dosť rozdiel a postup pri naliati oleja? nadobka do max a zvyšok do motora ?

Motor → TT 600 X59 3AJ00   31.03.2014 23:07:11 | Vlákno má celkem: 11 příspěvků

Pánstvo ďakujem za rady. Došli mi konečne všetky diely aj valec z nicasilu+piest.  Mám ešte páru otázok.
Koľko oleja tam ide ? ak nemam olej v ráme ale v nádobke tak nadobku naplnim po max a ten "zvyšok" čo ostal vlejem do motora ?
Všimol som si že spojkové lamely sú 2odlišne a ostatok rovnake vie mi niekto povedať poradie?  Ďakujem.

Motor → TT 600 X59 3AJ00   20.03.2014 00:13:24 | Vlákno má celkem: 11 příspěvků

Zdravím mám páru otázok.Akurát riešim GO na mojej TTčke (výbrus,rozvody,spojka).
1. Olejové čerpadlo. Ako zistím či je ok ? Motorka jazdila bol vybehaný válec žrala olej, nerád by som to poskladal a zistil že nemaže nevydno žiadne optické vady.
2. Olejová náplň po GO 10w40 15w50 20w40 ? Ktorú odporúčite? Aké množstvo oleja tam ide vie niekto poradiť ? Plánujem ho vymeniť po paru jazdách... Dalšie mineral? alebo polosyntetika ?
3.Dekompresor niekto "prerobil" na páčku je to vhodné ?? planujem ho prerobiť na automatiku ako má vlasne fungovať ? prvý prekop pomali do polovice a druhý štart ? Ďakujem.

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů