|
|
Nejste přihlášen(a)
Rychlé hledání![]() SERVIS :: TUNING
ENDURO - CROSS
TIPY A TRIKY
MOTOSPORT :: ZÁVODY
ARCHIVINFO - POKEC - AKCE
INZERCE : Motocykly
INZERCE : Příslušenství - ND
INZERCE : Ostatní
|
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com Stránky: 1 Podvozek :: Rám → Centrální tlumič XT.. 13.04.2014 23:20:24 | Vlákno má celkem: 57 příspěvkůPánstvo moja TT (x59) po 3mesiacoch stania prestala tlmiť zadok skačem len na pružine nereaguje na nastavovanie nič. Rozobral som "nádobku" a vytiekol čierny riedky olej (dizel po 40t km na oleji je šuvix) Je niekde neaký postup na výmenu oleja ?a odvzdušnenie ? Ďakujem Motor → TT 600 X59 3AJ00 07.04.2014 22:27:42 | Vlákno má celkem: 11 příspěvkůKrúžok som pozháňal spojku zložil. Ale všimol som si že v kryte (na mieste kde sa šrubuje krytka olejoveho filtra) Do diery kam ma ísť spodna šrubka vyúsťuje resp je "mazací" kanál. Je to normalne ? nemá tam byť holender ? (zjavne bol strhnutý závit a niekto prevrtal a dal večšiu šrubku) Motor → TT 600 X59 3AJ00 01.04.2014 12:59:10 | Vlákno má celkem: 11 příspěvkůSuchman: Manuály mam 3 a každom píšu ináč ohľadom kapacity oleja. Preto sa pýtam. Motor → TT 600 X59 3AJ00 01.04.2014 11:39:28 | Vlákno má celkem: 11 příspěvkůSuchman: Motor → TT 600 X59 3AJ00 31.03.2014 23:07:11 | Vlákno má celkem: 11 příspěvkůPánstvo ďakujem za rady. Došli mi konečne všetky diely aj valec z nicasilu+piest. Mám ešte páru otázok. Motor → TT 600 X59 3AJ00 20.03.2014 00:13:24 | Vlákno má celkem: 11 příspěvkůZdravím mám páru otázok.Akurát riešim GO na mojej TTčke (výbrus,rozvody,spojka). Stránky: 1
VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com |