Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Výfuky :: AIR-BOX → wr 250 (FMF)   06.08.2012 21:21:07 | Vlákno má celkem: 8 příspěvků

No na tej stránce píšou u obou že je přiložen lapač jisker :-) Byl jsem rozhodlej pro Q4 big_smile ale volodaj , dám asi na tebe , POWERCORE 4 je i o 1000 levnější , tak doufám že máš pravdu .DÍK , nechci někomu uškodít , jen mám rád pořádnej hukot :-D  výkon by měl odpovídat hluku ne :-D a ten výfuk co tam je na wr250 R/X originál se mi zdá máááááálo :-D

Výfuky :: AIR-BOX → wr 250 (FMF)   05.08.2012 05:19:50 | Vlákno má celkem: 8 příspěvků

Zdravim , Potřeboval bych nutnou radu :-D , mám WR 250 a budu si kupovat komplet výfuk , jen nevim jestli by byl lepší FMF POWERCORE 4 nebo FMF Q4 , jakej je mezi nimi rozdíl ? Q4 stojí o 1500 víc , ale určítě bych bral hlučnější big_smile máte někdo zkušnost ? jinak předem DÍK

Novinky → yamaha wr 250 x   27.03.2012 22:01:53 | Vlákno má celkem: 2 příspěvků

Čego , Prosím o  radu :-) koupil sem si wr250 x , jako nový . mám najeto 900km a potřeboval bych vědět jestli-že jsem za to občas zatáh , někoho předjel , několikrát v míře vytočil motor za těch 900km  , zda to bude mít tak extrěmní vliv na pozdější výkon , rychlost nebo na funkčnost motoru ? ( umim číst v přiručce , ale rád bych slyšel nejakej nároz někoho kdo to už má třeba za sebou . zatim díky :-)

REKLAMA

VOLNÁ REKLAMNÍ PLOCHA - dotazy pište na info@offmoto.com

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů