Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

nabijecka aku

#41 17.01.2012 18:44:53

Fru
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 777
Založená vlákna
Místo: Doma
Motorka: Kawasaki KX 250
Věk: 24
Tel: 158
2 0

Re: nabijecka aku


Carel napsal(a):

Tak to tu trošku oživim  a1 
Osvědčená nabíječka Lidlovka je opět k mání  lol 
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-B34 … _22505.htm

Kolega jí má a chválí si to.  a1  Taky o ní přemyšlím. Nevím jestli je to taky ta "levota" jak psal Raduz.

 offline 

 

#42 17.01.2012 22:34:38

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: nabijecka aku


Petan:
No a místo modelu 3600 teď vyšel model 4003, který je sice o dvě stovky dražší, ale má právě poměrně dobře vychytanou funkci oživování. Je samozřejmě jasné, že z vydechlý baterky to novou neudělá, ale dá se s tim oživit právě baterka s pokročilou sulfatací, která se chová přesně tak, že se nechce nechat uvézt do nabíjecího procesu.
Ta 4003 to umí dokonce líp než nabíječka za 25tis od optimatu, kterou používáme na pravidelnou údržbu baterií na skladě.

Tristan:
Řekl bych to asi tak. Furt lepší je nabíjet baterii pravidelně ne moc našláplou nabíječkou, než se na ní vykašlat uplně a pak jí jít na jaře reklamovat. Takový lidi bych bral fošnou po zádech. A ještě tam pak vymejšlej pohádky o tom jak se o to starali...


Dej koním pít...

 offline 

 

#43 17.01.2012 23:08:18

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: nabijecka aku


Semis napsal(a):

Furt lepší je nabíjet baterii pravidelně ne moc našláplou nabíječkou, než se na ní vykašlat uplně a pak jí jít na jaře reklamovat. Takový lidi bych bral fošnou po zádech. A ještě tam pak vymejšlej pohádky o tom jak se o to starali...

Asi tak  ano 

Myslim si že na to moje nabíjení mi minimálně na ty 3 roky co má záruku vydrží v pohodě. Baterky nenechávam na mrazu, nenechávám je uplně nadoraz atd. Takže když je jednou za čas nabiju touhle nabiječkou tak to musí ustát v pohodě. V motorce nebo v autě je nabíjet nepotřebuju každej tejden  smile 

Za ty prachy si myslim že je fajn  wink Ale třeba taky změnim názor  hmm 


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#44 17.01.2012 23:23:12

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: nabijecka aku


Na obranu Lidla musim říct, že ty jejich jebky už začínaj bejt celkem v rozumný kvalitě. (teda ne všechny).
Maj už docela schopný i to elektro nářadí a co jsem slyšel od lidí, tak to zatim většinou funguje v poho.


Dej koním pít...

 offline 

 

#45 17.01.2012 23:31:52

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: nabijecka aku


Semis:

Toš to jo to maš pravdu ja zapoiměl že v tom chodíš tak co by jsi mi řekl na to že bych přišel za Tebou s Baterkou měsíc starou a řekl ti že nabita je na 70 procentech i kdyby to ukazal tvuj zatěžak. neznam podminky reklamací baterek. A vynech mě z okruhu lidi ktere si zminoval výš jako zanedbanou udržbu a jine prasečiny


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#46 18.01.2012 18:27:38

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: nabijecka aku


Nejdřív bych jí otestoval, potom nabil a otestoval znovu, nechal pár dní stát a zase otestoval a potom dělal závěry smile

Jinak já to nemyslel proti tobě, jen mě vždycky dostávaj ty příběhy, který jsou někteří jedinci schopni vymyslet.  wink 

Například týpek reklamoval baterii, pač on je odborník automechanik, věnuje se tomu, má perfektní zázemí, nabíječku za dsítky tisíc, testery atd a bla bla.  Nakonec jsme zjistitli a on se k tomu přiznal, že tu baterku při uvedení do provozu naplnil destilkou a ne elektrolytem. smile


Dej koním pít...

 offline 

 

#47 19.01.2012 09:07:14

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: nabijecka aku


Semis ja to tak nebral spis me jen zajimal postup jak se řeší reklamace protože mnohdy je to složite a zpusobuje to nepříjemnosti jak tobě tak tomu co si koupil baterku pokud není hlupak jako ten co jsi ho zminoval.

Není problem koupit drahou nabíječku a testr ale funukční vyk! 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#48 19.01.2012 15:46:34

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: nabijecka aku


Tristan:

Jen jeden ze tří testerů který používáme stojí 6tis  hmm  To je dost i pro běžný motoshop natož pro soukromou osobu. To se vyplatí tak někomu, kdo ty baterky dováží a dělá ve velkym. Žádnej tester kterej stál míň jak 3tis co jsem viděl neřekl nic kloudnýho.


Dej koním pít...

 offline 

 

#49 19.01.2012 16:17:59

milanosor
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 290
Založená vlákna
Místo: Hulín
Motorka: Cross prodany :-( , BMW R1150GS ADV
Věk: 34
0 0

Re: nabijecka aku


Ja mam Oxford Oximiser a zadny problem. Kdyz je baterka fakt spatna tak to nahlasi,jinak nabijim vse.Auto moto a zadny problem.Ani se nehreje. Ale kdybych ji nemel, tak se nebojim vzit tu Lidlu. Sem tam beru v Lidlu takovy garazovy spotrebni veci a kdyz to ma zaruku 3 roky tak proc ne wink 

 offline 

 

#50 19.01.2012 22:54:20

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: nabijecka aku


 roll Psal jsem že mám 3600 ale spletl jsem se mám tu 5-ti Ampérovou. Chtěl jsem původně tu slabší ale byl tam rozdíl 120Kč
Při osobním odběru mi vždy dali slevu tak 20%
Bral jsem tam baterie do motorek, čtyřkolek, osobáku i dodávky nabíječky asi tři pro sebe i známí.
Doporučuji, všechno vysvětlí někdy až moc podrobně.

http://www.honoris.cz/autonabijecky-ctek



http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/44_ctek.jpg

Editoval petan (19.01.2012 23:02:23)


Vem za ní

 offline 

 

#51 19.01.2012 22:59:33

petan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1357
Založená vlákna
Místo: Praha - západ
Motorka: *** KTM 690 ***
Věk: mládí v prd... do důchodu daleko
1 0

Re: nabijecka aku


Semis:

Tady jsem našel taky tester, nic levnýho to není  http://www.honoris.cz/bezzatezovy-tester


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/44_tester_argus_aa500pwp.jpg


Vem za ní

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů