Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Lakování plastů

#1 24.10.2011 20:27:26

JindraMZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM 690 Enduro R, MZ 660E Baghira, Yamaha XT 350
Věk: 32
Web
0 0

Lakování plastů


Protože moje MZ vypadá jako by vyjela z cirkusu tak bych ji rád dal celou do žluté. Předpokládám z 90 % ježdění po silnici, ale vím že možná někdy v terénu spadne na zem nebo vletí do křoví. A protože jsem slyšel spoustu fám a viděl hodně oloupaných blatníků tak mám pár otázek:

- vydrží to ten lak, když bude kvalitní + kvalitně nanesený? Bojím se aby se neoloupal když se plasty zkroutí, popř. ho větvičky neprodraly skrz (teď neřeším poškrábání o zem).
- dává se při lakování plastů na barvu ještě bezbarvý lak?
- na kolik může vyjít komplet motorka (7 dílů = 2 blatníky, kryt světla, 2 boční kryty, 2 kryty nádrže)?

Nebudu to lakovat sám, dám to někomu kdo se s tím živí, ale chci o tom vědět co nejvíc key 

 offline 

 

#2 25.10.2011 17:50:43

Wiblyz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 173
Založená vlákna
Místo: Rakovník
Motorka: TT600S
Věk: 37
Tel: 911 ( chtějte kapitána Kolečka )
1 0

Re: Lakování plastů


Ja na to mam typka, kterej se tim zrovna nezivi, ale ma sikovnou ruku, s pistoli dost umi a zna ty spravny postupy. Mne strikal cely Tenere ( krom predniho blatniku a ramu ) za 2000. Hodil na to lak s odolnosti proti benzinu ( jednou jsem na nove strikly masine s obycejnym prelakovanim videl, co dovede udelat kapka benzinu  a8 Pokud ma Baghira ohebny plasty, tak nevim, co na to barva, patrne to popraska - by tam nejspis musela bejt nejaka pruzna barva s primesi. Kdyz to bude kvalitne udelany a poradne vytvrdly, tak bych se nejakejch vetvicek nebo trnu nebal.


Větev ti neublíží, když ji před tebou nikdo nenatáhne.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů