Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

ČR Maraton OFFMOTO 2011

#121 13.06.2011 18:05:35

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: ČR Maraton OFFMOTO 2011


Noend:
konečně tady slyšim rozumna slova,tak nejak jsem to taky myslel ano ,jak se neco moc planuje tak to vzdycky stoji za velke kulove a zvlast s nekteryma lidma/oni uz vedi vo ktere se jedná,že??/
 ne taky bych na nejaky neplanovany výjezd vyrazil a urcite by se naslo vic lidi,ale zase moc lidi je na cypa a11 

 offline 

 

#122 18.06.2011 22:28:00

PETR TTRE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 190
Založená vlákna
Motorka: Yamaha 600TTRE
Věk: 32
Tel: 777219077
0 0

Re: ČR Maraton OFFMOTO 2011


..tak jak to vypada ogari? a1 

 offline 

 

#123 19.06.2011 00:52:35

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11382
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: ČR Maraton OFFMOTO 2011


Vláčně. Nezbude mi letos dovolená, páč jsem ji utopil v jednom výletu a v neschopenkách  ee3   ne 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#124 19.06.2011 10:04:04

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: ČR Maraton OFFMOTO 2011


Raduz TT600r:jednou bude líp usch 

 offline 

 

#125 19.06.2011 16:45:32

Jurnec
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 160
Založená vlákna
Motorka: Suzuki DR 350
Věk: 26
0 0

Re: ČR Maraton OFFMOTO 2011


Noend napsal(a):

Palec:

To já mám v plánu něco podle mě lepšího  smile  Taky, bez plánování, vzít spacák a vyrazit za šipkou na sever  ano V půlce času na výlet vyhrazenýho se zkrátka otočit a domů, takže samotnej cíl bude překvapením  smile  Spaní pod širákem, nebo ve stanu, večer koupel v nějaký řece nebo přehradě, žrádla trochu v báglu, obědy kde nás napadne, nic víc člověk nepotřebuje.  cool Organizačně velmi jednoduché, stačí dohodnou jen čas startu a návratu.

Tak na takovou akci bych taky zajel,pokud by bylo ještě místo.Záleží kdy by to bylo.

 offline 

 

#126 19.06.2011 17:44:57

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: ČR Maraton OFFMOTO 2011


Jurnec napsal(a):

Noend napsal(a):

Palec:

To já mám v plánu něco podle mě lepšího  smile  Taky, bez plánování, vzít spacák a vyrazit za šipkou na sever  ano V půlce času na výlet vyhrazenýho se zkrátka otočit a domů, takže samotnej cíl bude překvapením  smile  Spaní pod širákem, nebo ve stanu, večer koupel v nějaký řece nebo přehradě, žrádla trochu v báglu, obědy kde nás napadne, nic víc člověk nepotřebuje.  cool Organizačně velmi jednoduché, stačí dohodnou jen čas startu a návratu.

Tak na takovou akci bych taky zajel,pokud by bylo ještě místo.Záleží kdy by to bylo.

A výchozí bod bude Znojmo? (Hostěradice?). Máš to v plánu na den nebo 2 - 3 dny? Prostě písní víc, mně se to moc líbí, přidám se, pomůžu s nápadem. 
Něco podobnýho jsme dělali v době vandrů, to jsem vyrazili ze Zlatého návrší stále na jih, šlo se pěšky, povoleny minimální odchylky, plavalo se přes několik rybníků, plavalo se přes Labe s tornou na voru  lol  lol  lol Ale ČR jsme nepřešli, končili jsme asi po  5 dnech když nás chytli cajti v zakázaníém prostoru.
Toto byla přibližně naše trasa:
http://www.mapy.cz/#q=jilemnice&x=15.77 … ihlava&u=m

Původní plán byl jít z nejsevernějšího místa ČR, ale pak by šlapalo přes DDR mimo ofiko přechody, v té době to nešlo a pak kolem letiště v Praze. Proto ta náhradní trasa ze Zlatého návrší, kam jezdil bus.

Noende, kdyžtak písni prosím PM nebo ICQ či Skype, ať nezasíráme vlákno.
Vlk

Vypadá to zajímavě:

http://www.mapy.cz/#q=Host%C4%9Bradice% … s%20Znojmo

Editoval Vlk (19.06.2011 17:57:58)


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#127 19.06.2011 20:16:01

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: ČR Maraton OFFMOTO 2011


Vlk napsal(a):

A výchozí bod bude Znojmo? (Hostěradice?). Máš to v plánu na den nebo 2 - 3 dny? Prostě písní víc, mně se to moc líbí, přidám se, pomůžu s nápadem.

Čoveče nevím co víc bych napsal, ono je to tak nějak všechno, ostatní by byla inprovizace  smile . Ten start by byl buď u nás nebo v Brně podle toho kdo by jel. A délku výletu bych si dokázal představit třeba týden nebo i víc. Podstata je právě v tom, že prakticky není co plánovat, jen se domluvit na tom kdo, kdy, na jak dlouho a jede se.

Všechno je o domluvě, ale já bych si představoval počet účastníků zhruba kolem 6 a realizaci někdy až koncem léta, pač teď nebudu mít moc času a ani technika není v moc dobrém stavu. Dokonce je ohrožena i má účast na srazu, jelikož v motorce mi včera začlo rachotit jak v čínským pitbajku, tak není jistý, že ten motor ještě týden vydrží  big_smile 

 offline 

 

#128 19.06.2011 20:26:34

Vlk
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 1991
Založená vlákna
Místo: kde jsou dobří lidé
Motorka: KTM EXC 350, KTM 690 R, Triumph Tiger 800 XCX
Věk: jednou přetočený tachometr, skoro důchodce
Tel: mám

Re: ČR Maraton OFFMOTO 2011


Pro mne je důležitý termín. Volno si musím tak nějak naplánovat, taky mám ještě nějaké další aktivity. Pokud chceš jet opravdu podle střelky, tak bude místy terén mimo cesty dost OFF. Osobně bych proto volil konec října - listopad, kde je pusto prázdno. A taky raději max. 4 jezdce. Ale to záleží na domluvě.

Editoval Vlk (19.06.2011 20:27:16)


život je pes a my jsme jeho patníky

 offline 

 

#129 19.06.2011 21:26:24

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: ČR Maraton OFFMOTO 2011


Vlk:

Opravdu nevím, řešit to budu až tak měsíc předem, takže zhruba v září. S největší pravděpodobností nezůstane ani u jednorázové akce. V plánu je i několik dvou až třídenních (víkendových) variant v průběhu léta a podzimu, takže když ti nevyjde jeden termín, můžeš jet jinej. Ale kolikrát se to zrealizuje, to je ve hvězdách. Dokonce jsme plánovali první testovací verzi na tenhle víkend, ale než jsme to stačili pořádně domluvit, něco mi do toho vlezlo.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů