Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Pozor na podvodný E-shop nakupnicentrum.org

#1 02.05.2011 15:54:01

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Pozor na podvodný E-shop nakupnicentrum.org


Zdravím

Je to trochu off-topic co se týče motorek nicméně náhoda je blbec tak ať někdo nenaletíte.  Tento obchod je podvod a už na dotyčného bylo vzneseno trestní oznámení. Nechá si peníze zaslat předem na účet ale zboží nikde.
V době e shopu a plateb kartou si říkám proč někomu nezaplatit předem dá se přeci pak spolehlive dotyčný dohledat podle čísla účtu a dále to na něm vymáhat. Zjišťujeme, že to ale zas taková sranda nebude.

Bratřík se takhle napálil tak mě napadlo to nějak rozšířit. Tak bacha !!
Mimochodem už mi na první pohled ten E-shop smrdí ale ne každý se nad tím pozastaví zvláště když je cena výrazně liší než u konkurence...

www.nakupnicentrum.org

 offline 

 

#2 02.05.2011 22:15:20

HanesRc
Bahnomil - "Manďák"
Fotogalerie
Příspěvky: 466
Založená vlákna
Místo: Kósek od starosty
Motorka: XL 600V Transalp, KTM exc 200
Věk: 37
Tel: taky mám :)
3 0

Re: Pozor na podvodný E-shop nakupnicentrum.org


Čus,
dík za upozornění, protože některé E-čka jsou opravdu mr..t. a13
 
Pokaždé vřu  ee5 , když objednám zboží v E-shopu, kde je jako skladem a potom čekám jak ko..t  14dnů a když už toho mám opravdu dost, tak zavolám na uvedený kontakt a zjistím, že zboží nemají a možná bude teprve až za dalších 10dnů ne 
Takovej krám potom navždy mr..m  vyk!   stop2 ne
 
Rovněž miluju, když příjde objednávka a prodejce v "dobrém zájmu" pošle zboží jiné a mnohokrát i jiné cenové kategorie a samo i kvality (možná, že takovou záměnu avizovat na některý z uvedených kontaktů by bylo nefér).
Je to pakec, ale od jisté doby rozbaluju a kontroluju zboží při přejímce, jak je doporučováno.
Proto taky doporučuju a platbu předem  a11 !

Editoval HanesRc (02.05.2011 22:17:41)


poc   Louže,bláto,kaluže, ty jsou tady pro muže!   gp 


               http://www.farynenduroteam.cz/

 offline 

 

#3 02.05.2011 22:41:39

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Pozor na podvodný E-shop nakupnicentrum.org


Řeknu k tomu něco ze svýho pohledu...
Já myslim, že v dnešní době lidi strašně podceňujou dopad interentovýho nakupování. Všichni se honěj za co nejnižší cenou a vůbec si neuvědomujou jakej to má dopad na ně samotný.
V motorkový branži je takovejch šmejdů taky hromada a musim říct že hafo lidí i z tohoto fóra u nich nakupuje aniž by o tom vlastně věděli. Neni vůbec od věci si nejdřív zkusit zjistit, jestli ten dotyčnej u kterýho se chystám nakoupit přes net neni nějakej šmejd, nebo alespoň trochu co je to zač. Motorkovej svět v ČR neni zas tak velkej aby se nedalo zjistit alespoň neco málo co by stálo za úvahu.
Například si jsem jistej, že ikdyby měl mr.X od vedle sebelepší a levnější e-shop se sbožím které potřebuju, ale já ho osobně znal že to je šmejd, tak si u něj prostě nic nekoupim. Radši zajdu za někym jako je třeba tady Motoline ikdyby to měl dražší. Výběr solidních shopů je dost velkej.
Hafo lidí jásá nad shopama jako jsou m.t.rk.r.net nebo m.t.g.r.z.cz a vůbec nechápou, že jsou to vlastně h.v.da co vůbec nerespektujou to že před nima tu někdo tvrdě vybudoval jméno a zázemí určitejm značkám, tak že ty značky vlastně všichni znáte a berete za solidní. Oni jen využijou nenasytnejch poláků, kteří u nich doma moc neprodávaj a snažej se urvat co to jde a kde to jde a rádi prodaj nějaký zboží nějakýmu jelimanovi z ciziny ať si to tam vesele kurví a šmelí, protože jejich trh to neohrožuje.
Zákazník si tam koupí třeba kufr o něco levněji a pak když chce ND které kšeftař samozřejmě nedrží skladem, tak rychle běží k oficiálnímu dovozci a chce po něm aby to měl skladem. A je mu fuk, že dovozce má co dělat aby se uživil, protože už toho sem do ČR jezdí polovina bokem přes šedé dovozce, kteří kašlou na nějaké služby okolo, ND atd. natož na nějakou reklamu daného výrobku.
Pak se může stát, že jednoho dne pan kšeftař skončí a zákazník bude muset zajít zpět do svého vyzkoušeného shopu, kde mu kdysi radili, kde vždy pořídil a se kterejma pokecal, ale ten shop už tam taky nebude, pač to raději zabalil taky.
To ..nakupnicentrum... by taky nefungovalo timhle stylem, kdyby lidi nenakupovali bezhlavně to co je absolutně za nejnižší cenu i za cenu toho, že je dotyčnej značně pochybnej. Nejvíc "solidní" jsou ti kteří se honosí nadpisy jako "Garance nejnižší ceny" a podobně....
Chce to holt aby se lidi nejdřív zamysleli sami nad sebou a potom teprve nad tím, že nejlevnější neni vždy nejvýhodnější.
Chápu, že prachy na stromech nerostou, ale chce to trochu přemýšlet...


Dej koním pít...

 offline 

 

#4 02.05.2011 22:52:21

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Pozor na podvodný E-shop nakupnicentrum.org


Semis:

máš naprostou pravdu. Ale když si zmínil už ty poláky a to obcházení ofiko distributorů nějakých značek tak zase ne vždy si myslím platí to co říkáš. V případě, že je ofiko dovozce zm.rd a když přijdeš za ním do obchodu a začneš se s nim bavit o tom proč to a to stojí tolik a řekne ti "ty vole já vím, že to tu máme kurva drahý jako prase, ale to je bussines" a pokračoval"jsme jediní dovozci techto značek tak jsme to tak nastavili" . Mimochodem jedná se mi o komponenty na kola na takový to skákáni a sjezdy. Tak to pak mile rád jedu do Polska a tam nakoupím za polovinu a klidně i kamárádům něco vezmu jen abych nepodporoval tohoto blbečka. Reklamace a vse kolem pak přímo řeším s Polákama a věřím, že to je i tak rychlejší.

Takže né vždy to zase platí.
Nicméně o to, že se každej honí za nejnižší cenou a že by se vyplatilo si prodejce nejdříve proklepnout máš naprostou pravdu!  ano 


Nicméně toto vše se dá zkousnout ale takové svinstvo jako je ten obchod to mi hlava nebere jak muže bejt někdo tak oprsklej  a1 

 offline 

 

#5 02.05.2011 22:58:11

Re: Pozor na podvodný E-shop nakupnicentrum.org


Jak píše Semis.... Je to v každém odvětví. Táta prodává střechy a naráží na spousty takových "vychcánků" jak říká. Naštěstí si může dovolit je poslat do ...... i s vysvětlením, že pokud by si vše objednal od nich, tak to vadit nebude, ale když si třeba objedná jen žlaby a vše ostatní sežene jinde tak má smůlu a ještě mají ty lidé drzost volat v sobotu odpoledne. Bohužel je to naší národní výchovou.

 offline 

 

#6 02.05.2011 22:59:05

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Pozor na podvodný E-shop nakupnicentrum.org


beachbitch:

Jo to je jasný. Blbci se najdou absolutně všude a v ČR bohužel začíná platit pravidlo, že čim větší vychcan a šmejd, tim víc mu lidi skáčou na špek.

Taky nechápu jak může někdo dělat oficiální zastoupení na věc, která u výrobce stojí např v přepočtu 2000 a on to prodává za 3000kč. To je nesmysl a i ten samotnej výrobce by mu to měl vysvětlit. Já se držim pravidla, že jednou je cena výrobku výrobcem daná a tak by se měla respektovat a buďto to koupit, nebo jít ke konkurenci která nabízí něco podobného levněji. Prostě zdravá konkurence...


Dej koním pít...

 offline 

 

#7 02.05.2011 23:11:51

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Pozor na podvodný E-shop nakupnicentrum.org


Semis:

sám to nechápu jak je to možné ale jak u čeho se to liší ale u některých věcí je ta cena nadsazená až o 50% což mi přijde dost. Jasné že mají náklady na přepravu atd. ale určitě to dostávaji od výrobce za výrazně nižší cenu ještě takže výsledna marže na jednom výrobku si myslím je silně přestřelená, ale to je bussines jak sám prodávající řekl. 

Na jednu stranu se nedivím, že člověk hledá způsob kde koupit nejlevněji když je tu plno takovýhle chytráků. Už jenom když si na netu člověk dá srovnání cen některých produktů tak to cenový rozpětí u něčeho je fakt obrovský.

Dalším příkladem můžou být čínské výrobky, které na ebay koupíte za par dolárů a pak na to natrefím v krámu kde za to chtějí desetkrát tolik  smile Přitom je to totožné zboží smile


Takže proč nehledat nejnižší cenu, ale zároveň si zjistit od koho nakupuji. Nicméně vše špatný je pro něco dobrý. Už se poučil a do příště myslím už penize nikomu předem nepošle  a1 

 offline 

 

#8 02.05.2011 23:12:51

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Pozor na podvodný E-shop nakupnicentrum.org


Tak pokud někdo koupí to nejlevnější na trhu, pak musí mít soudnost a nečekat zázraky. Já osobně když takto nakupuju, tak zhruba tušim co mi za ty prach přijde a většinou to odhadnu správně. Zkrátka za málo peněz se většinou moc muziky nepořídí. Platbám předem se zásadně vyhýbám, páč vychcanejch zm..ů je všude dost a nejsem milionář, abych sponzoroval kdejakou ku.vu. Přes e-shopy nekupuju pravidelně, ale rozhodně ne vyjímečně. Ještě jsem se nanapálil, ikdyž nikdy neříkej nikdy. Každopádně je na každým jedinci, jak si to zařídí. Ale ty firmy co si budují postavení na trhu, tak ty bych taky urputně nehájil, páč taky vim svoje (z obou pohledů).
Nakonec proč ne, e-shopu zdar heh2 .


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#9 02.05.2011 23:23:20

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Pozor na podvodný E-shop nakupnicentrum.org


slugger:


jasné o tom tady neni úplně řeč o kvalitě výrobku.Tu Čínu jsem zmínil jen tak bokem:) To, že člověk vydělává na blbosti jiných co si nezjistí co má jakou kde cenu bych ještě pochopil. Za blbost se holt platí, ale spíš šlo o to, že tu jsou až takové extrémy jako fiktivní eshopy smile S tím jsem se na živo setkal poprvé  a1 

Tak jen jestli někdo ví o nějakém podobném případu ať se pochlubí a případně se tak někdo kdo si to přečte vyhne srážce se zm.dem  smile 

 offline 

 

#10 02.05.2011 23:29:15

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Pozor na podvodný E-shop nakupnicentrum.org


Z pohledu koncového zákazníka samozřejmě může vypadat jako zlodějina, že má některý dovozce na dováženém zboží slevu 50%. Pokud ale neni dražší než je prodejní cena daná výrobcem, tak to přece je v pořádku. Tu slevu zase dostane za to, že těch výrobků nekoupí 10, ale riskne to a koupí jich třeba 1000 a taky za spolupráci s výrobcem, protože ten taky potřebuje odezvu od koncových zákazníků. Výrobce taky neni nadšenej když se jeho výrobky prodávaj místo třeba za stanovených 10tis kč za 6tis, protože to vlastně snižuje hodnotu výrobku jako takového. Spousta značkových věcí (jako třeba oblečení a boty) by vlastně nebyla považována za značkové, kdyby stály stejně jako ostatní i přestože výrobce na to prostor měl.
Dobrej shop se přece nepozná jen podle toho jestli prodává značkový výrobky namísto čínskejch. Jde taky o služby kolem a třeba i možnost reklamace nebo podpory v případě problému a třeba i informací podávaných k výrobku při prodeji.

Editoval Semis (02.05.2011 23:31:04)


Dej koním pít...

 offline 

 

#11 02.05.2011 23:36:13

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Pozor na podvodný E-shop nakupnicentrum.org


Věř, že se fiktivně prodávaji mnohem dražší věci a lidi naletí. Kdyby někde visel oficiální seznam podvodných podnikatelů všeho druhu, tak by to nemělo chybu. Měl by bejt veřejnej a u jména by byla fotka xichtu, kterej ke jménu patří. Kdo je pro? Já dávám jeden hlas.
Ne vážně, komu lidi naletí, to je smutný, ale jak umí bejt lidi vychcananý, tak ty emoce se nedaj slovem vyjádřit.A ještě horší je, že na ně náš právní systém má tak skvělý páky, že než se poškozenej dovolá spravedlnosti, tak to rdši zabalí, aby nepřišel o nervy. ee5  a24  a13  oko1  a31 


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#12 02.05.2011 23:40:30

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Pozor na podvodný E-shop nakupnicentrum.org


Semis:

To máš pravu, taky se zkus dovolat přes e-shop spravedlnosti.
Já to teda hodnotit nemůžu, páč jsem to nezkoušel, ale když tak nakupuju, tak ani nepočítám s tím, že bych to chtěl nějaký nároky uplatnit. Ale třeba to jde a2 


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#13 02.05.2011 23:55:18

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Pozor na podvodný E-shop nakupnicentrum.org


Jasně neberu v potaz až tolik za kolik maj nákupku spíš mi šlo to, že příklad vidlice na kolo tady stoji 3700 na kráme a já ji pořidil za 1600 v Polsku smile Šlo mi spíše o tento propastný rozdíl cen smile Přijde mi, že u nás je to takový trend, že tu máme vše dražší  big_smile 

Ale to je fuk nebudu to tu  už nadále zasírat to je jiná věc o kterou až tak nešlo smile


slugger:

tak např nepoctivci.cz, podvodnefirmy.cz .... to jsou jen dvě na které jsem narazil při pátrání jak to s oným eshopem doopravdy je

Editoval beachbitch (03.05.2011 00:03:50)

 offline 

 

#14 03.05.2011 17:56:52

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Pozor na podvodný E-shop nakupnicentrum.org


beachbitch:

Hele k těm vidlicím: Ty polský trubky do vidlic jsou snad největší jebky co se sehnat daj a to nemyslím jako pomluvu ale jako reálnou informaci. Mám potvrzeno od monoho servismanů a sám jem si toho všiml taky při průzkumu, že jsou kvalitou dost mizerný. Kvalita i hrubost tvrdochromu je otřesná a dost rychle se opotřebovává. Rozměry jsou dost nepřesné a stává se, že na některé motocykly používají trubky určené pro jiný model ikdyž jsou trošku jiné ale nahraditelné.
Už jsem viděl i variantu, že se dovnitř týpkovi nevešla pružina, protože síla stěny vidlice byla moc velká. Dalšímu týpkovi zase pasovaly v pohodě, ale vlivem nepřesného uložení vnitřní píšťaly mu nefungovaly útlumy atd atd atd
Poláci jdou bohužel opravdu cestou jak vše ojebat a potvrzuje se to ze všech stran.  ne 


Dej koním pít...

 offline 

 

#15 03.05.2011 18:02:06

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Pozor na podvodný E-shop nakupnicentrum.org


Semis:

jojo v  tomhle se nevyznám mám zkušenosti pouze s koly. Na poli motorek jsem co se týče tohoto uplný amatér . smile To jsme si nerozuměli.  A mluvím o identickém zboží pouze za odlišné ceny  wink 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů