Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

je třeba krunýř?

#21 05.04.2011 14:40:01

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: je třeba krunýř?


Chrání tě to všude....Jen je třeba koupit co nejdříve. Taky jsem to odkládal a až jsem se zranil, tak jsem koupil - lépe pozdě, než-li později/vůbec. Ale nejlépe ihned!


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#22 05.04.2011 14:49:23

KarlosCZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 460
Založená vlákna
Místo: Praha 9
Motorka: není
Věk: 29
0 0

Re: je třeba krunýř?


a doporucujete spise chranicovou kosili, nebo klasickej hrudni chranic doplnenej o chranice loktu?

 offline 

 

#23 05.04.2011 14:54:45

enduro
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 66
Založená vlákna
Místo: Lipnice nad Sázavou
Motorka: BLATA 125 Enduro
Věk: 17
Tel: sony ericson
0 0

Re: je třeba krunýř?


teď nemám peníze ale tak Příští měsíc .... by mohl bejt doma smile  a8  a8  a8  a8 


Buď cestu najdu, nebo si udělám vlastní.

 offline 

 

#24 05.04.2011 15:42:33

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: je třeba krunýř?


KarlosCZ:

Já používám tu chráničovou bundu,nebo košili,nebo jak se tomu vůbec říká. Co jsem pochytil od moudrých hlav,tak je to hlavně o tom co komu sedne.My co jezdíme enduro pro zábavu s tím problém nemáme,ale střelci co jezdí závody enduro i motokros používaj klasickej chránič hrudi,že prej v těhle bundách jim je horko a nemůžou se v tom tak dobře hejbat.
Sám to nemůžu posoudit,páč jsem vždy jezdil v tý bundě. Ale tyhle známí co preferujou tenhle názor jsou do jednoho docela ostrý střelci,tak asi ví co mluví.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#25 05.04.2011 17:33:41

Nortik
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 189
Založená vlákna
Místo: Litoměřice
Motorka: RMZ 450 2013, Offmotos 33 B
Věk: 34
0 0

Re: je třeba krunýř?


Lasky:

pocení jde,ale průšvih bych viděl ve velikosti jednotlivých chráničů na těch trikách...hlavně půlený hrudní chránič. Pro pohodu enduro je to ale bez problémů. Pokud tomu teda nenaložíš a nevemeš to někde o strom

Mne osobně nikdo z krunýře nedostane.  a30 ............asi mám želví komplex nebo tak něco  lol 

Editoval Nortik (05.04.2011 17:34:33)


Na konci života se chci ohlédnout a něco za sebou vidět.......jednu stopu big_smile

 offline 

 

#26 05.04.2011 20:08:36

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: je třeba krunýř?


enduro:
neblazni, mnohem vetsi maser budes v zabkach od tamanu, sitovanym tilku, bermudach a kozenych rukavickach...a bez helmy big_smile radej prvni frajer nez druhej srab big_smile

 offline 

 

#27 06.04.2011 13:36:11

enduro
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 66
Založená vlákna
Místo: Lipnice nad Sázavou
Motorka: BLATA 125 Enduro
Věk: 17
Tel: sony ericson
0 0

Re: je třeba krunýř?


honzan: a1  a1  a1  hahahahahaaha


Buď cestu najdu, nebo si udělám vlastní.

 offline 

 

#28 06.04.2011 23:18:23

Re: je třeba krunýř?


kdyz uz jetu rec o vybave na moto tak mam ted takove dilema hmm mam helmu konkretne fox + komplet ve stejnem provedenim jako ta helma vse v jednom stylu (FOX
) ale jelikoz je mi dress maly tak musim prodat aj helmu,kalhoty,dres,rukavice a ted to prichazi vyhledl jsem si monster obleceni a helmu ale helmu jsem chtel z bazaru na novou proste nemam dost velke kapesne big_smile atak se chci zeptat jestli je to risk kupovat helmu po nekom jestli treba se nejak vytvaruje ve vnitr a potom nebude sedet nebo neco takoveho hmm nevim toto neni z moji hlavy nakukal mi to tata big_smile ze pry jeto risk kupovat helmu po nekom tak proto se radsi este zeptam vas smile diky moc za odpoved

 offline 

 

#29 07.04.2011 04:39:21

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: je třeba krunýř?


sladek:

Že se helma vymáčkne je pravda. Vždycky když koupíš novou helmu,tak je pakárna jí dostat na hlavu a za měsíc je akorát. když koupím helmu novou,která je akorát,tak za měsíc je volná. Takže při koupi použitý helmy bych s tímhle počítal. Pokud by mi helma sedla,tak bych se toho nebál.

Ale nedokážu se představit,že bych kvůli dresu pořizoval všechno nový. Jsem snad manekýn????? To mi přijde velmi mírně řečeno jako úsměvné. Pokud někdo má dost peněz a takový výdaje jsou pro něj jen drobnosti,tak prosím. Ať si každej dělá co chce. Nedokážu si ale představit,že bych měl sebemenší finanční starost  (a to je pořád) a prováděl takový rozmary jako tohle.

Já si jdu zařádit do bahna a seru na to v jakým stylu jsem oblečenej. Opravdu mi je úplně jedno,že helma je v jiným stylu,než dres.
To budu řešit když půjdu do baru balit holky.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#30 07.04.2011 08:16:09

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: je třeba krunýř?


sladek: ty voe, to je ulet... prvne jsem myslel ze jsi normalne ve vate, ale kdyz zminujes kapesne a bazar tak se musim smat...
co to proboha resis?   bliz2 

 offline 

 

#31 07.04.2011 09:11:17

Kraťas
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 154
Založená vlákna
Místo: Olomoucký kraj
Motorka: Honda XR 400R
Věk: 29
0 0

Re: je třeba krunýř?


Musim souhlasit, řešíte kokotiny a11 

enduro:
Pokud pojedeš za kámošem na druhou stranu dědiny na cigáro, tak jeť třeba v žabkách.
Pokud jedeš do terénu a budeš na to dobře vybavenej, spadneš, zvedneš se a jedeš dál. A jízdu si užiješ mnohem líp a beze strachu.
Pokud né, budeš jezdit připosranej, aby se ti náhodou něco nestalo, ale dřív nebo později sebou stejně flákneš, dobitej se doplazíš dom a pak půjdeš a pořídíš chrániče. A budeš si říkat jsem kokot, že jsem to neudělal hned. (Mluvim z vlastní zkušenosti) usch Jednoduchy jak facka.

sladek:
Řekni tatovi ať ti dá větší kapesný nebo ať ti půjčí, že mu to splatíš nebo je tu taky možnost si hrachy vydělat. Nevidím problém v tom kupovat věci jako chrániče, hadry a botky z druhé ruky. Helmu bych já osobně po nikom nekoupil, tu jedině novou.

 offline 

 

#32 07.04.2011 11:23:53

emis
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 115
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: XT 600 tenere 1vj
Věk: 29
Web
0 0

Re: je třeba krunýř?


enduro:

ochrani te to znacne lip nez kuze, taky jsem si myslel, ze to na silnici nepotrebuju. Ale jelo se na kalbu, tak sem si rikal, ze se mozna bude jezdit druhej den tam na poli. No a v mistnim cikanskem ghetu za mestem mi zpoza baraku vlitla do silnice mala cyklistka. Strhl jsem to bokem, nemit krunyr, tak jsem po tej sipce asi pekne otrhanej. Takhle jsem jen roztrhal bundu, sejmul ksilt helmy a rozsekal moto. Jedine co bolelo par dni jak svina bylo koleno, na kterem jsem samo chranice nemel  wink Nahoda je blbec..

 offline 

 

#33 07.04.2011 12:38:09

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: je třeba krunýř?


Omlelo se to tu už ze všech stran a proto bych zasadil malý závěr:
1. Crániče jsou přinejmenším NUTNOST, pokud nechcete chodit s fofrtyčkama nebo drandit příště na kryplkáře.
    Nejsou pro parádu ani ze srandy - CHRÁNÍ to NAŠE těla a tedy to má smysl.
2. Použité chrániče koupit můžeš, ale počítej s tím, že už v nich někdo jezdil, budou vychozený v kloubech, vymačkaný atd.
3. Jsi-li jezdec na úrovni okresního přeboru a máš na to, pak si nech udělat hadry na míru i s grafikou a můžeš jezdit.
    Většina z nás ale jezdí v tom, co má. Já používám i Hokejistický dres, Palec měl myslím ještě nedávno růžovej krunýř apod.
    Nejsme slečinky ani manekýni a v závěru je jedno, na čem ty sračky visí a schnou. Kolikrát by tě máti nepoznala, když se vracíš
    z vyjížďky, tak pro koho tu parádu. Zajíc tě za to nepochválí a srna ti nevynadá. Takže asi tak.

Ikdyž tady kážu o vodě, sám jsem pil víno tj. i já je koupil až po pádu a sralo mě to 1/3 roku, protože jsem nemohl pořádně zabrat na levou ruku. Tohle je zkušenost, která se dá popsat, ale nejde předat. Každej, kdo se tímto neřídí, skončí jako já, když to dobře dopadne. Mohl jsem taky s ježděním skončit nadbro dead 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#34 07.04.2011 14:19:39

enduro
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 66
Založená vlákna
Místo: Lipnice nad Sázavou
Motorka: BLATA 125 Enduro
Věk: 17
Tel: sony ericson
0 0

Re: je třeba krunýř?


rodiče ,,říkaly,, že mi stačí loketní chrániče a páteřák já bych radši celou košil smile smile


Buď cestu najdu, nebo si udělám vlastní.

 offline 

 

#35 07.04.2011 14:46:26

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: je třeba krunýř?


Některé rady rodičů opravdu dobré nejsou  nee1 
Tahle je dokonce hodně nezodpovědná - omlouvám se za upřímnost, ale lhát nebudu  hmm 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#36 07.04.2011 15:05:33

KarlosCZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 460
Založená vlákna
Místo: Praha 9
Motorka: není
Věk: 29
0 0

Re: je třeba krunýř?


takhle sem si kdysi myslel ze mi staci misto MX bot obyc kanady... stacily do ty doby nez sem dostal do nohy klackem schovanym v koprivach...

 offline 

 

#37 07.04.2011 15:27:16

Re: je třeba krunýř?


enduro:

Podívej se i po starších chráničích wink . Já jsem dnes objevil použitý krunýř za 500 kč. Podle fotek by měl být O.K. a maník po telefonu taky v poho. Momentálně na nový nemám, ale myslím, že i ten jetý bude sloužit dobře. Rozhodně lepší starší chrániče než žádné a2 . No a pořídíš je za zlomek ceny.

Editoval Vítězka (07.04.2011 15:29:40)

 offline 

 

#38 07.04.2011 15:29:28

enduro
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 66
Založená vlákna
Místo: Lipnice nad Sázavou
Motorka: BLATA 125 Enduro
Věk: 17
Tel: sony ericson
0 0

Re: je třeba krunýř?


tak já když si měsíc počkám tak budu mít na ten ze 3000 smile


Buď cestu najdu, nebo si udělám vlastní.

 offline 

 

#39 07.04.2011 15:34:45

Re: je třeba krunýř?


enduro:

Jasně chápu ano2 , ale měsíc je dlouhá doba a může se stát průser i při pomalé jízdě, kdy si říkáš že jedeš piánko. Třeba přilbu a boty bych jeté nebral, ale u těch chráničů na to moc nehledím.

 offline 

 

#40 07.04.2011 15:38:13

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: je třeba krunýř?


Vítězka napsal(a):

enduro:

Podívej se i po starších chráničích wink . Já jsem dnes objevil použitý krunýř za 500 kč. Podle fotek by měl být O.K. a maník po telefonu taky v poho. Momentálně na nový nemám, ale myslím, že i ten jetý bude sloužit dobře. Rozhodně lepší starší chrániče než žádné a2 . No a pořídíš je za zlomek ceny.

tak tak...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů