Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Podvozek wr 250 f

#1 30.10.2010 08:23:03

Kopi
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 141
Založená vlákna
Místo: Strmilov
Motorka: Yamaha WR 250 F
Věk: 26
0 0

Podvozek wr 250 f


Ahoj lidi.V zimě plánuju upravit podvozek na moji wr 250 f,jelikož na skoky je prostě nedostačující.Nevim jestli se daj sehnat komplet jiný pružiny na celou moto a na kolik to zhruba vyjde.Nebo jestli někdo ví jak upravit originály předek i zadek sem s tim.Díky a bahnu zdar.

 offline 

 

#2 30.10.2010 09:51:53

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Podvozek wr 250 f


Kopi:

proč máš v profilu psanou WR 450F?

Koukám že máš WR 250F rok 2007 jak já. Já sem koupil WR po borcovi co s tim jezdil jenom motokros a zvládá to se mnou skoky ikdyž mám s výbavou přes 100kg. Na dorazy sem s tim šel zatim jenom jednou. Nevyhoda ale je ta, že já jezdim spiš enduro než MX a pak je to takovy tvrdší.

Každopádně komplet pružiny ruznych tvrdostí mužeš koupit aji přimo u Yamahy, ale aji jiní výrobci pružin maj širokou nabídku.

Myslim ale že pokud budeš chtit vyměnit pružiny v předku aji na zadku, tak za to dáš minimálně 5tis. Zkusil bych se zeptat jestli máš poblíž někoho kdo servisuje podvozky. Já tady mám třeba Faltusa, tak bych se asi zeptal ho.


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#3 30.10.2010 09:56:38

volodaj
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 898
Založená vlákna
Místo: Martin
Motorka: žiadna, ex YMH WR 250f, ex HSB FE 400
Věk: 32
5 1

Re: Podvozek wr 250 f


Nezabúdaj, že pri výmene pružín treba doladiť aj kompresiu a útlm. Byť tebou, tak to zanesiem niekomu, kto ozaj vie, čo robí. Ten ti to naladí presne podľa tvojej hmotnosti, prostredia kde jazdíš a jazdného štýlu.

Chalani od nás si dávali robiť podvozky k Faltusovi ako spomínal aj Navrc a sú veľmi spokojní.

 offline 

 

#4 30.10.2010 14:33:48

Kopi
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 141
Založená vlákna
Místo: Strmilov
Motorka: Yamaha WR 250 F
Věk: 26
0 0

Re: Podvozek wr 250 f


Předchozí moto byla wr 450 f,tak jsem to asi zapoměl změnit.Tady v okolí je člověk,kterýmu vozim centrál na repasi,tak to  s nim skonzultuju.Počítám,že to bude něco stát,ale ten podvozek je na skoky prostě mizernej.Jel jsem na crf 250 x a ta má podvozek o dost lepší.Jinak s motorkou max. spokojenost.Jsem rád,že po posledním karambolu na 450f jsem dostal rozum a pořídil tenhle stroj se kterým si toho můžu víc dovolit.Nemám důvod měnit značku nebo obsah motorky.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů