Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Elektro moto

#101 20.03.2023 14:29:20

Re: Elektro moto


offroaderTE napsal(a):

Miguel: zajímavá alternativa, když třeba někomu zakuká motor a rýsuje se GO za 50-60 tis, tak proč to nepředělat na ebike.
Koukám že tam jsou dvě páčky i nožní brzda. Ta páčka vlevo je zadní brzda spojená s nožní brzdou nebo je to spojka ?

v případě že by ten ebike měl i spojku je to ještě zajímavější ...

spojku má jen Electric motion na svých strojích... uvidíme, s čím přijde nový Freeride... na mx by to tak moc vadit nemuselo, u endura to bude chybět, to je pravda


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#102 31.03.2023 20:51:48

Dudun
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 108
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: TT 600RE, Husaberg501/2014
Věk: 43
0 0

Re: Elektro moto


Novy hrac ?

https://www.motosvet.cz/novinky/1534-tr … inuje.html

Za mna super, ze to nie je iba motor bez prevodovky vlozeny do ramu. Som zvedavy ci sa to nebude prehrievat, KTM na e-xc chladi motor vodou, tuna je to vzduchom a rebrovanie na motore je minimalne.

 offline 

 

#103 31.03.2023 22:54:42

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Elektro moto


Dudun:

že by...?


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#104 01.04.2023 08:47:25

Re: Elektro moto


Dudun: 

Vypadá to, že výrobce čekal na kritiku předešlých el. věcí a pohrál si s tím  ano 
Cena pod 200k je taky slušná.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#105 25.07.2023 23:21:18

Re: Elektro moto


Od doby kdy to začalo (asi rok 2019) pár lidí odsud přesedlalo z endur na sur-rony.
Zajímalo by mě jestli jste u toho zůstali vy všichni co to zkusili po enduru a jestli to dokáže nahradit enduro (vím, že plnohodnotně ne), ale jestli je tam zase něco jinýho, lepšího, větší zábava než na enduru nebo bůh ví co. Zkrátka, jestli se vyplatí vykašlat se na enduro ať už kvůli lidem nebo vůbec hluku atd. na elektru přeci jen jde vyjet kdykoli kamkoli v podstatě. A hlavně jaké to má neduhy. A dá se s tím jezdit to co na enduru. Umí to šplhat krokem a traverzovat? Nebo to vyžaduje úplně jinou jízdu? Díky všem co napíšou  ano 

 offline 

 

#106 27.07.2023 09:14:49

duso
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 619
Založená vlákna
Motorka: XR600 97
Věk: 29
2 0

Re: Elektro moto


Small napsal(a):

Od doby kdy to začalo (asi rok 2019) pár lidí odsud přesedlalo z endur na sur-rony.
Zajímalo by mě jestli jste u toho zůstali vy všichni co to zkusili po enduru a jestli to dokáže nahradit enduro (vím, že plnohodnotně ne), ale jestli je tam zase něco jinýho, lepšího, větší zábava než na enduru nebo bůh ví co. Zkrátka, jestli se vyplatí vykašlat se na enduro ať už kvůli lidem nebo vůbec hluku atd. na elektru přeci jen jde vyjet kdykoli kamkoli v podstatě. A hlavně jaké to má neduhy. A dá se s tím jezdit to co na enduru. Umí to šplhat krokem a traverzovat? Nebo to vyžaduje úplně jinou jízdu? Díky všem co napíšou  ano 

"ochrana prírody" nelynčuje endurákov len kvôli hluku ale aj kvôli tomu že spôsobueš "eróziu pôdy" a ničíš chránené rastliny tým že po nich prejdeš...tak neviem či má elektroenduro z tohto pohľadu zmysel. Možno by to obstálo keby ťa chytia na lesnej ceste, ale niekde na chodníku resp zvažnici resp. hrebeni by ťa isto dojebali rovnako ako na klasike.

 offline 

 

#107 27.07.2023 19:19:23

Re: Elektro moto


duso:

Nikdo neříká, že na elektru to bude legální heh2 
Jde spíše o to, že nejdeš slyšet, takže si tě nikdo nemůže z dálky vyčíhnout, že se řítíš po lesní cestě apod. a za druhé jde o to, že si v klidu můžeš vybrat čas ježdění a může to být klidně v 7 večer. A dá se na tom jezdit i v lese u vesnice. (Na motorce to jde slyšet až do vesnice) ale na elektru to bude lahoda... ano  cool 

 offline 

 

#108 31.07.2023 10:01:38

Re: Elektro moto


ta panthera trinity vypadá fakt dobře chci si ji na jaro objednat, enduro jsem letos prodal z delších zdravotích důvodů ale na jaře bych chtěl zase začit jezdit a elektro motorky se mi obrovsky líbí ,ted  jezdím na boxxbiku a není to sice motorka ale vyřádí se člověk taky hodně a nikdo mu nenadává a "můžu"  všude  ale na hard enduro to není ,ale takové elektro enduro  na hard enduro to mě láká jako výzva  a1 

 offline 

 

#109 03.08.2023 11:13:29

Re: Elektro moto


Jako krosmen1 mám Boxxbike.
Vždy záleží na jednotlivci, ale Husku jsem prodal a jezdím už jen na tom. Jezdím převážně traily a teď už i hodně sjezdy. Je to ale trošku jiné svezení a jsou situace, kdy je Boxxbike lepší a naopak. Takže jen záleží co od toho člověk čeká. Bahno a brutal kde je potřeba kynetika se Boxxbiku nelíbí, na druhou stranu 37kg co se samo plouží vytáhnete všude. Šlapky mi ku podivu vůbec nevadí, naopak teď už mi přijde, že je to někdy lepší. A teda servis je super, že to jen nabíjíte. Docela jsem si zvyknul se moc nestarat big_smile

Co je ale nejvíc vzrušující je ta svoboda o které se často při enduru mluví. Dá se fakt jezdit skoro všude. Jsem z prahy a není problém vyrazit na traily třeba do Břežan, a kdo může říct, že jezdí enduro v Praze  big_smile Pro 99% lidí jste cyklista a 1% lidí zná Boxxbike, ale to jsou všechno cyklisti/enduraři. Už sem "prošlapal" i přes policejní zátah v Ralsku. Nemám problém vyrazit v šest večer a jezdit kolem baráku, nikoho to totiž nesere. Jezdím i turistické trasy a občas mě lidi spíš se zájmem sledují a chválí, když něco projedu, kde oni jdou pěšky. Ale je to zase o toleranci, když tam jsou lidi, tak nejedu jako hovado.
Takže jedna věc je eroze, ale tu udělá i normální cyklista, hluk je zdrojem hejtu.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů