Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Dres REVIT SIERRA

#1 07.07.2022 12:08:25

Dres REVIT SIERRA


Má někdo zkušenost s tímto dresem, jde mi hlavně o ty zesílené rukávy zda by vydržely i nějaké sklouznutí po asfaltu při použití na cenduru?
https://data.bonmoto.cz/products/revit/400x500/210785.jpg
https://www.bonmoto.cz/revit-dres-sierra-burgundy-red/

 offline 

 

#2 07.07.2022 13:59:55

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: Dres REVIT SIERRA


JirkaGS:

Zkušenosti s tímhle dresem nemám, ale sem si jistej že sklouznutí na asfaltu nevydrží, když vím co to udělá s textilní bundou   smile 

 offline 

 

#3 07.07.2022 15:56:10

Re: Dres REVIT SIERRA


SethX:
Jak tedy řešit přejezdy cenduro nebo dualsport na TET (TCT) ve vedru, kdy mám chráničovou košili a v bundě je vedro, při zachování alespoň nějaké ochrany při pádu na asfaltu?

Editoval JirkaGS (07.07.2022 15:57:32)

 offline 

 

#4 07.07.2022 17:30:48

S.h.I.t.
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 107
Založená vlákna
Místo: Hradec Králové
Motorka: KTM LC4 400 SC
Věk: 33+
Tel: placatej, velkej
0 0

Re: Dres REVIT SIERRA


Ochranu pri padu dela ta chranicova kosile ne? Dres navrch je jen kosmeticky kryti. Pri padu ma nulovej efekt. Jestli ti chranicovka jako ochrana nestaci, musis vzit pevnou bundu.


1=1, 2=10, 3=11, 4=??

 offline 

 

#5 07.07.2022 17:46:17

Re: Dres REVIT SIERRA


S.h.I.t.: košile chrání proti nárazu, ale né proti prodření a tenhle dres má rukávy hodně zesílené a tělo "skoro" síťované, takže bude dobře větrat.
Představa je taková, že ve vedru v "terénu" pojedu v dresu a na přejezd udělám z bundy vestu a ty zesílené rukávy poskytnou případnou ochranu při pádu na asfaltu proti prodření.
Ale je to dost drahý dres tak mě zajímá zda s ním má někdo zkušenost a zda skutečně dokážou ty zesílené rukávy poskytnou, alespoň nějakou ochranu proti prodření.
Nebo co kdo má vyzkoušeného na přejezdy....?

 offline 

 

#6 07.07.2022 18:20:55

S.h.I.t.
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 107
Založená vlákna
Místo: Hradec Králové
Motorka: KTM LC4 400 SC
Věk: 33+
Tel: placatej, velkej
0 0

Re: Dres REVIT SIERRA


https://www.revitsport.com/en/motorcycl … erra-black
Primo u vyrobce uvadi "No protection", takze ikdyz zkusenost nemam, bral bych zesileni jen jako proti protrzeni pri padu v offu. Na asfalt to fungovat nebude.


1=1, 2=10, 3=11, 4=??

 offline 

 

#7 07.07.2022 18:54:11

Stanďour
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 533
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Re: Dres REVIT SIERRA


JirkaGS:
Nazdar, když jsem kupoval košili, vzal jsem na doporučení prodavače (starý mazák) verzi s plastovými panely přes měkké polstry (mám Leatt a je to na loktech, ramenou, hrudi i zádech). Protože právě jezdím klasický dual.  Jinak nedávno jsem hodil držku na asfaltu (vyčůraně po projezdu brodem jsem najížděl na silnici, ostrá levá a plnej plyn…) Takže motokrosové kalhoty (fungl nové samozřejmě) jsem rozjebal. Díra na koleni. Naštěstí kolena i vestu jsem měl, jenom prdel mi připomněla, že bych měl pořídit i kraťasy. No a řadička zahynula.
Ale k věci - cordurová bunda ani škrábanec, textil silných MX kalhot pochopitelně nadranc. Proto i do riflí dávají kevlar. A teď si to srovnej s dresem smile
Ten jezdím samozřejmě v teple taky, ale důvěřuju Leattu.

Editoval Stanďour (07.07.2022 18:55:17)


Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

 offline 

 

#8 08.07.2022 09:26:32

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: Dres REVIT SIERRA


JirkaGS napsal(a):

SethX:
Jak tedy řešit přejezdy cenduro nebo dualsport na TET (TCT) ve vedru, kdy mám chráničovou košili a v bundě je vedro, při zachování alespoň nějaké ochrany při pádu na asfaltu?

Já sem jezdil na velkým enduru, taky jen v chráničové vestě, mám už leta Fox titan a v dresu. Dres je jen na parádu a malilinko proti větru  smile Při pádu by to pobrala vesta. A jinak dres za 3300 bych si nekoupil už z principu za takovou raketu  smile 

 offline 

 

#9 08.07.2022 09:53:13

Re: Dres REVIT SIERRA


Shit no protection myslí, podle mě, že nemá chrániče, jinak ....
"Materiál vnějšího pláště PWR| Síť skořepiny. Tento PWR| Plášť je pletený v otevřené konstrukci, aby byla zajištěna prodyšnost a pružnost, která zachovává pohodlí i bezpečnost.
PWR| Odolnost a velká odolnost proti oděru jsou definujícími vlastnostmi PWR| Shell, díky speciálnímu ripstop tkaní. Silné výztužné nitě jsou v pravidelných intervalech propleteny do tkaniny v šrafovacím vzoru známém jako ripstop."
Beru to tak, že 10 m klouzání po asfaltu to samo nedá, ale takové to "vypadnutí" z motorky by to mělo vydržet a ruce ochránit proti odřeninám.

Stanďour Mám komplet měkké chrániče v košili, bo ty tvrdé mi vadily.

SethX vesta ochrání záda a břicho, ale né ruce, to by "snad" měl tento dres. Jasně, že to na dres je předražený, za ty peníze se koupí slušná enduro bunda od Kenny nebo Sette od Kuklíků nebo od Rockway, přesto si ho zajedu vyzkoušet ....  big_smile 

Editoval JirkaGS (08.07.2022 09:54:45)

 offline 

 

#10 08.07.2022 10:20:26

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: Dres REVIT SIERRA


JirkaGS napsal(a):

Shit no protection myslí, podle mě, že nemá chrániče, jinak ....
"Materiál vnějšího pláště PWR| Síť skořepiny. Tento PWR| Plášť je pletený v otevřené konstrukci, aby byla zajištěna prodyšnost a pružnost, která zachovává pohodlí i bezpečnost.
PWR| Odolnost a velká odolnost proti oděru jsou definujícími vlastnostmi PWR| Shell, díky speciálnímu ripstop tkaní. Silné výztužné nitě jsou v pravidelných intervalech propleteny do tkaniny v šrafovacím vzoru známém jako ripstop."
Beru to tak, že 10 m klouzání po asfaltu to samo nedá, ale takové to "vypadnutí" z motorky by to mělo vydržet a ruce ochránit proti odřeninám.

Stanďour Mám komplet měkké chrániče v košili, bo ty tvrdé mi vadily.

SethX vesta ochrání záda a břicho, ale né ruce, to by "snad" měl tento dres. Jasně, že to na dres je předražený, za ty peníze se koupí slušná enduro bunda od Kenny nebo Sette od Kuklíků nebo od Rockway, přesto si ho zajedu vyzkoušet ....  big_smile 

http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/1488_0ab841794b9d671fe8533e6a42f9d041--mm2000x2000.jpg


Myslím, že ty plastový lokty poberou víc než dres  a1 Dres na MX rozervu i na hlíně při pádu v skoro žádnej rychlosti. Za ty peníze kupuju běžně 4 dresy, ale je vidět že ti to stejně nerozmluvíme  a1 

 offline 

 

#11 08.07.2022 10:42:38

Re: Dres REVIT SIERRA


Tohle není běžný dres co se zatrhne za první ostružinu, tedy myslím ty rukávy.
Příležitostně se na něj zastavte podívat mají v Bonmotu nebo Motozem. Klim má podobný dres Tactikal, jen břicho a záda není tak prodyšný jako ten Revit
https://cdn.myshoptet.com/usr/www.rockway.cz/user/shop/big/69004-4_all.jpg?62160218
https://www.rockway.cz/dres-klim-tactical/

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů