Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Firmy a e-shopy s nevalnou reputací

#61 20.03.2022 05:18:33

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Dobry den,
na teto siti jsem registrovany jiz dlouho a jakozto milovnik motocyklu a dalsich adrenalinovych zazitku sleduji deni ve vasi zemi. V miste kde ziji, to nejde tak snadno pro nedostupnost. Resi se tu vice mene jen to, jak prezit. Toto je jeden z mala socialnich kontaku, ktery udrzuji s ceskou republiku, protoze ziji a pracuji mimo sve rodiste.
Pro svuj prvni prispevek jsem radeji zalozil novy ucet, protoze jsem si nemohl nevsimnout, ze Vase chovani je totozne s chovanim toho, koho tu pomlouvate. Co se Vam nehodi, mazete a blokujete. Pro svobodu projevu mate sve pojeti.
S rodinou provozuji sluzbu pronajmu ubytovani. Mame 4 pokoje, ktere pronajimame turistum mimo jine i skrze booking. Na pomery zeme, kde soucasne zijeme, jde o velmi luxusne zarizene pokoje. Delame v ramci moznosti, co je v nasich silach. Vse je vzdy ciste, vonave a takove, abychom meli ciste svedomi pred sebou i Bohem. Cena ubytovani je takova, aby reflektovala moznosti i lidi, kteri maji sve deti radi zpusobem, ze jim k nejvetsimu svatku v roce kupuji darky podle nejlevnejsi ceny na trhu u neznamych prodejcu, protoze koupit vyrobky u oficialniho prodejce je jen par korun drazsi. Ceny naseho ubytovani jsou napriklad pokoj pro 3 osoby se snidani, wifi,topeni, socialni zarizeni na pokoji a mnoho dalsiho za 25 az 30 dolaru pro jednu noc. I pres vsechnu snahu mame na google hodnoceni 2 z 5 stars. Podle Vas bychom se meli citit jako podvodnici, ale realita je takova, ze kdybychm byli podvodnici, jiz davno bychom neprezili v provozovani nasi sluzby. Mame ciste svedomi.
Vzdy jde totiz jen o to, jak na situace nahlizime. Klasicky cesky zakaznik se nezapre a Vas prispevek nas jen ujistil, ze opustit mentalitu ceskeho cloveka, ktereho nezorne predstavujete, byla nejlepsi volba nasich zivotu.
Rad bych vas uvedl do reality fungovani internetovych hodnoceni v ceske republice, protoze jako byvali provozovatel e shopu s tim mam zkusenost. Ve vasi zemi jsou organizovane skupiny, ktere okamzite po registraci shopu nabidnou funkci jakehosi moderatora teto sekce. Vse je samozrejme nutno platit. Za penize si koupim pozitivni komentare od nekoho, kdo neexistuje a nikdy si u me nic nekoupil. Jak skvele, ze. Pokud odmitnu platit toto vypalne, tak mi zajisti negativni komentare jako vystrahu a dokazi tak velmi rychle znicit i tu nejlepsi snahu obchodnika. Nevim, jestli se to tyka vsech segmentu trhu, ale v platnosti je to v pripade bile techniky, elektroniky a obecne zbozi s nizkou marzi kvuli neregulovanemu trhu.
Je to na dlouhy popis. Pokud se vratim k meritu veci, dekuji vam za ujisteni, ze vzdalit se z takoveho prostredi, je skvela volba. Bohuzel z reality nelze utect a tak Vas rad seznamim s zebrickem top 3 narodu, ktere v nesem ubytovani nechceme z duvodu, ze v pripade plne sezony nekolikrat za tyden resime od nasich skvelych hostu nabidku, ze kdyz posleme cast penez zpet, napisi nam skvely komentar. Pokud nezaplatime, mame hodnoceni spatne. Zajimave je, ze kdyz se s temito samymi hosty loucime v ubytovani, je vzdy s usmevem a casto i tradicnim objetim. Po navratu domu ale jednaji tak, ze pokud nebude po mem, tak se alespon pomstim negativnim komentarem.
Top 3 narody - Slovenska Republika, Ceska republika, Germany - narody vybudovane na krestanskych hodnotach. Drive se mi z toho otacel zaludek, dnes se tim bavime.
Budte tam na sebe hrdi a zijte v miru.
Pokud muj komentar Vase osobnost snese, zkuste tuto snahu nenicit. Registraci muzete klidne zablokovat, mam jinou pro nahlizeni a mohu Vam slibit, ze jiz nic psat nebudu.
Covid je na ustupu, sezona nam jiz zacala a s tim, dali Buh, snad prijdou lepsi casy. Preji Vam uprimne mnoho kazdodennich radosti ze zivota, funkci hodinky a to same i Vasi zene a dcerkam.
Svet resi valku na Ukraine, Syrii, Iraku, Afganistanu, v nescetne dalsich regionech. Vsude jsou miliony uprchliku doslova bez strechy nad hlavou, jidla, nadeje. V nasi nove zemi je odhadem 5 milionu uprchliku a casto ziji jen pod plachtami za svodidly u dalnice v blizkosti potoku a rek, kde mohou mit alespon vodu. Prosim, zkuste se povznest nad malichernost a pomozte Vasim dcerkam vysvetlit, ze vlastne o nic nejde. Vase dcerky jsou nase budoucnost.

 offline 

 

#62 20.03.2022 15:13:39

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Firmy a e-shopy s nevalnou reputací


Déerkář:

Já pochopím ledaco, ale když mi někdo lže, protiřečí si apod. a já popíšu (upozorním) skutečnost/zkušenost, je vše v pořádku a řekl bych fér...
Nalezené negativní hodnocení bylo jako přes kopírák toho, co se stalo nám.

Co se týče hodnocení jinde, to beru až jako poslední věc. Zkušenost je na 1. místě...

Dodnes zboží nemám.


A dokážu si představit, že to funguje jinde tak, jak píšeš, ale to není úplně můj případ. V RO Češi taky vylnou pověst nemají...
Jak jsem psal, ISTUFF UŽ NIKDY!!!!


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů