Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Díly Yamaha výfuk + další

#1 06.01.2022 22:39:05

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Díly Yamaha výfuk + další

Díly Yamaha výfuk + další

Akce: Výrobce:
Kraj: Model: Nové:
Město: Rok: Cena:
Web: E-mail: Telefon:

Ahoj, nemá někdo známého který jezdi Yamahu YZ 250 F 2019 a měl by třeba origo koncovku - výfuk nebo další díly? Přijde mi že lidi se dílů poslední dobou vůbec nezbavují a mají je doma v regálech.

 offline 

 

#2 07.01.2022 06:57:30

Re: Díly Yamaha výfuk + další


chalka napsal(a):

Přijde mi že lidi se dílů poslední dobou vůbec nezbavují a mají je doma v regálech.

To muzu potvrdit i z jineho segmentu, dily na stare motorky, spousta lidi tomu rika "veterani".
Shanis celkem bezny dil na nejproflaknutejsi moto u nas a inzerce mlci. Tak nabidnes na vymenu soubor dilu co mas doma a jsou v inzerci zadane at si lidi neco z toho vyberou a taky nic. Prijde ti jen spousta odpovedi - na vymenu nemam, ale moc, moc zrovna tohle potrebuji taze urcite koupim jen napiste cenu kolik za to chcete ......
Kdyz jim odpovis pockam ti, kontaktuj svoje zname, sezen si od nich dil co potrebuji ja a vymenu uskutecnime, tak taky nic. Zadna snaha zvednout prdel od klavesnice, jen nakup - online platba - a balicek az ke dverim.

 offline 

 

#3 07.01.2022 07:10:35

chalka
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2130
Založená vlákna
Místo: Vysočina
Motorka: WR450F
Web
7 0

Re: Díly Yamaha výfuk + další


kick-start:

Další věci je to že asi lidi mají peněz jak sraček. Nikdo nic neprodává vlastně nepotřebuje. Já jsem v mládí když peněz nebylo furt prodával díly plasty, výfuky co jsem nepotreboval a za to kupoval jiné potřebné veci. Teď na internetu není nic ani blbá sada plastů. Asi ty ojeté hází rovnou do sběru. A motorek přibývá tu má každej kdo má doprdele díru.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů