Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Dílna/garáž snů

#61 30.09.2020 19:14:01

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: Dílna/garáž snů


Ono to bude asi všechno na jedno brdo co ? Krom znackovich.

Dneska se mi stala ale nemyla věc. Vyvrtáme díru, udělám závit pro vlozku, vyfoukam. Znova ručně projel závit, vyfoukal a když jsem srouboval vlozku tak jako by na něco narazila a konec. Proste jsem ji tam nedostal celou ( závit byl dostatečně hluboký) chybělo cca 3-4 závitu. Tak jsem ji ucvaknul a drží to taky. Udělal jsem něco špatně ? A ještě otázka. Co kdybych chtěl tihle zkurvenou vlozku předělat. Je na to taky něco ?


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#62 30.09.2020 19:30:15

Re: Dílna/garáž snů


wáca napsal(a):

..... Co kdybych chtěl tihle zkurvenou vlozku předělat. Je na to taky něco ?

Sikovne podeber konec pruzinky a klestickama ji vytahni
"jako drat". Jde to lehce. Jen opatrne na to "podloubnuti" konce, at nedomrvis zavit.
Jestli je to slepa dira, stalo se ti to asi proto, ze zavitnik je vepredu do kuzele. Jestli ma spicku, tak ji klidne odbrus, az se dostanes k nabehu zavitu. Ziskas ti mozna 2 zavity.
Tyhle vlozky se delaji v ruznych delkach. Nejnizsi byva 1xprumer, ale tohle nevim presne. V podstate aby to bylo aspon na vysku klasicky matky.
Spoj udelany touhle vlozkou je o dost pevnejsi nez kdyz je sroub jen do hliniku.

Kdyz delam tyhle vlozky, tak pri montazi "maznu" technickym lihem. Ten vyschne a vlozka lip drzi v zavitu a pri vysroubovani sroubu nema tendenci se tocit se sroubem. Nebo jsem daval i indulonu. Pekne maze a potom rychle vyschne. Na sucho jsem mel obcas tebou popisovany trable i kdyz byl zavit krasne cisty v pruchozi dire. Do nedavna jsem tyhle vlozky v-coil delal skoro denne, ale ne pro metricky srouby. I ta montaz chce trochu cviku, pomahalo mi, udelat si zahlubnikem maly zahloubeni.

Editoval Janek (30.09.2020 19:37:52)

 offline 

 

#63 01.10.2020 07:55:13

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: Dílna/garáž snů


Pravda ze jsem ničím nemazal. Tak příště zkusím namazat.


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů