Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

problemy s stk

#181 15.07.2019 16:52:18

Re: problemy s stk


Janek:

Evidenčka je levnější, aspoň kde to znám. A ano STK platí, jako evidenčka, když je zrovna udělaná. Platnost dní si nepamatuju.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#182 15.07.2019 17:13:22

Re: problemy s stk


Tak jsem se jel zeptat. Od loňska je platnost prodloužena na 30 dní i u evidenčky  (byla jen 10 dní). STK funguje také 30 dní jako evidenčka.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#183 15.07.2019 17:14:38

Re: problemy s stk


Slow napsal(a):

Janek:
tak ja kde..
Evidenčka 350kč, STK 800kč..

U nás evidenčka 400kč na vše,  STK na moto 500kč


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#184 15.07.2019 21:07:01

vratislav prošek
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 182
Založená vlákna
Místo: nezamyslice
Motorka: Honda xrv 750,xr 600,XL600,KTM gs 500 rotax
Věk: 34
Tel: 604408328
0 0

Re: problemy s stk


Tak jestli to dobře chápu,udělám z otcem stk(je to stejné jak evidenčka a je jedno jestli na mě,nebo na otca,jinak jse jmenujem křestním stejně)Já udělám novou pojistku a půjdu z otcem přepsat,on pak odhlásí moto na pojišťovně,ale já při přepisu musím mít sjednanou novou pojistku a předložit zelenou kartu?

 offline 

 

#185 15.07.2019 21:45:33

Re: problemy s stk


vratislav prošek napsal(a):

Tak jestli to dobře chápu,udělám z otcem stk(je to stejné jak evidenčka a je jedno jestli na mě,nebo na otca,jinak jse jmenujem křestním stejně)Já udělám novou pojistku a půjdu z otcem přepsat,on pak odhlásí moto na pojišťovně,ale já při přepisu musím mít sjednanou novou pojistku a předložit zelenou kartu?

Tak jestli máš STK  ještě platnou, tak ti stačí evidenčka, protože v případě odstrojene motorky to nemusíš na ní montovat. Táta odhlasi pojistku na základě kupní smlouvy.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#186 16.07.2019 02:08:48

Re: problemy s stk


vratislav prošek:

Pri prepisu ti staci jakakoliv platna zelena karta. Klidne ta na otce. Na karte musi souhlasit spz / rz s tou, ktera je v tp.
Po prepisu tata zajde s tp, kde uz bude zapis o zmene, na pojistovnu a tam ukonci pojistku. Kupni smlouvu vubec nepotrebujete, muzete ji uzavrit ustne a je stejne platna jako pisemna smlouva.
Pojistku samozrejme muze tata zrusit i na zaklade kupni smlouvy, pokud ji mate. Pojistovna si ji zkopiruje a je to. Sice tim vedome porusuji gdpr, ale nevadi jim to.
Hlavne si pohlidej, abys ty mel pojistku uzavrenou s platnosti ve stejny den, kdy tata svoji bude rusit. Vsechny udaje o pojisteni konci mmj. na ckp a i za par dnu nepojisteni ti ta pakaz muze vymerit penale ....

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů