Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

POLICIÉÉ

#221 15.11.2018 19:42:46

Re: POLICIÉÉ


Alexanderovic:

A volal jsi tam teda dneska ?

https://www.novinky.cz/krimi/486988-ter … nosem.html

Tohle tu bylo pár stránek zpět, a  " páni vyšetřovatelé"  to objasnili, pachatel zjištěn, tak jim můžeš volat......

 offline 

 

#222 15.11.2018 20:41:09

Re: POLICIÉÉ


Alexanderovic napsal(a):

Toman:
Jo. Nestalo se ti nikdy, zes potreboval na druhou stranu reky a jedina cesta vedla pres mesto. Nebo ze jedina cerpacka siroko daleko byla ve meste? Vozim SPZku v batohu pri pripad, ze bych musel jet vetsi kus po silnici, ale kvuli 3 minutam se s tim nebudu sroubovat. Pak takhle potkas policajty a kvuli takovhyle picovine jeste prijdes o ridicak. Fakt supr.

Nedodržuješ zákony, skoro obhajuješ toho zmrda, co ujíždí a nadáváš na policii, že dělají svou práci,  fakt si borec ano .
Jak píše Toman, když vidím, jak si omladina ničeho a nikoho neváží, nechci to vidět za pár let, jak to tu bude vypadat.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#223 15.11.2018 21:24:35

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: POLICIÉÉ


jopr napsal(a):

Alexanderovic napsal(a):

Toman:
Jo. Nestalo se ti nikdy, zes potreboval na druhou stranu reky a jedina cesta vedla pres mesto. Nebo ze jedina cerpacka siroko daleko byla ve meste? Vozim SPZku v batohu pri pripad, ze bych musel jet vetsi kus po silnici, ale kvuli 3 minutam se s tim nebudu sroubovat. Pak takhle potkas policajty a kvuli takovhyle picovine jeste prijdes o ridicak. Fakt supr.

Nedodržuješ zákony, skoro obhajuješ toho zmrda, co ujíždí a nadáváš na policii, že dělají svou práci,  fakt si borec ano .
Jak píše Toman, když vidím, jak si omladina ničeho a nikoho neváží, nechci to vidět za pár let, jak to tu bude vypadat.

Ještě mám před očima jak si sem dával hrdě fotku rozježděnýho osetýho pole na sračku, tak s tim moralizováním trochu povol  a1 

 offline 

 

#224 15.11.2018 22:20:07

Re: POLICIÉÉ


Alexanderovic:
Jen do nich do moralistu zasr..... ano  ano  ano 

Ti chlapci spravedlivy maji na dverich napsano "pomahat a chranit" tak se zeptam. Koho chranily timto nesmyslnym zasahem??? Meli snad hlaseno ze motorka je kradena, nebo ze na ni ujizdi pachatel nejakeho terstneho cinu? Hovno, jen chteli zamachrovat a nahonit si nejake plusove body u nadrizenych vidinou snadne koristi. Pachatele prestupku z toho kluciny udelali az tou jejich nesmyslnou honickou pri ktere predevsim oni (ti pomahaci) byli celemu okoli nebezpecni.
Ten motorkar do doby nez ho zacali nahanet nikoho neohrozoval. Normalne by si zajel pro svych 5 rohliku, nebo natankovat, vse v klidu, bez rozruchu. Pokud ho chteli vybrat meli za nim jet, z povzdali ho sledovat. Vsak on by casem nekde sam zastavil a tam ho mohli lapit.
Za tu svinarnu co provedli bych oba exemplarne potrestal a s podminkou ze jeste jeden takovito bezmozkovy zasah a leti od policie bez naroku na vysluhu.
Buzerovat a mlatit.

 offline 

 

#225 15.11.2018 22:47:54

Re: POLICIÉÉ


kick-start:

to víš že jo, každý kdo jezdí na rohlíky si na to opatří výkonnou moto a nejlíp bez RZ , na dovoz čerstvého pečiva je to přece povolené a 1 v krvi k tomu.  Jestli byla moto kradená to přece nezjistí dokud nemají VIN a to asi neměli když ho nezastavili .  To mi, jezdci OFF jsme ta menšina která se nepřizpůsobila a je často  za hranou zákona, prostě to tak je. Nebude to motorka bez RZ ale auto a řidič s kuklou na hlavě - to už bude v pořádku ?  Taky asi nikdo nevíme co tomu všemu předcházelo, jestli si tam mládenec již delší dobu " nekoledoval " . Jen kdyby někdo vyvěsil video jak taková moto projede kolem pol. auta a nic se nestane, policajti to přehlídnou, to by bylo keců, na tomto fóru třeba ne, pro nás by to bylo OK ale v tomto státě nejsou jen OFF motorkáři.

 offline 

 

#226 16.11.2018 01:16:32

Re: POLICIÉÉ


SethX napsal(a):

jopr napsal(a):

Alexanderovic napsal(a):

Toman:
Jo. Nestalo se ti nikdy, zes potreboval na druhou stranu reky a jedina cesta vedla pres mesto. Nebo ze jedina cerpacka siroko daleko byla ve meste? Vozim SPZku v batohu pri pripad, ze bych musel jet vetsi kus po silnici, ale kvuli 3 minutam se s tim nebudu sroubovat. Pak takhle potkas policajty a kvuli takovhyle picovine jeste prijdes o ridicak. Fakt supr.

Nedodržuješ zákony, skoro obhajuješ toho zmrda, co ujíždí a nadáváš na policii, že dělají svou práci,  fakt si borec ano .
Jak píše Toman, když vidím, jak si omladina ničeho a nikoho neváží, nechci to vidět za pár let, jak to tu bude vypadat.

Ještě mám před očima jak si sem dával hrdě fotku rozježděnýho osetýho pole na sračku, tak s tim moralizováním trochu povol  a1 

 ano 
To jsou ti, co si do huby nevidí ....sám kriplík ... a na jiný ukazuje prstem lol 

 offline 

 

#227 16.11.2018 05:34:27

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: POLICIÉÉ


jopr napsal(a):

Jak píše Toman, když vidím, jak si omladina ničeho a nikoho neváží, nechci to vidět za pár let, jak to tu bude vypadat.

My vychováváme naše děti. Jak se chová omladina je vizitka naší výchovy. Máme jim ukázat co se má a nemá, máme jim dát směr. Dnes jim rodiče raději dají mobilní telefony a pošlou jen ven aby měli klid. A oni pak čumí na posraný youtubery viz krypl Mike je pán. Co si od takovýho zmrda mají vzít. Jak to pak má vypadat když jim tenhle hajzl ukazuje jak ojebávat zákony a vyjebávat s policií. A to je jen jeden.

Při každé svojí vyjížďce přejíždím silnici. Mám přední světlo a ŘP. To je vše.  Absence zbytku by se policajtum nelíbila. I tak je to u mě 50/50 že bych zastavil. Protože jsem prostě toho názoru, že když je člověk vyloženě nesere, tak udělaj svojí práci a nechaj mě jet. Bohužel, jsou hodný policajti, a jsou mězi nima samozřejmě kokoti. Jako mezi náma motorkářema. To jsou prostě lidi, takoví jsme. No a tak bych asi nezastavil. Čímž riskuju, že mi tam kolem baráku začnou o to víc brousit. A o to nestojim. Takže dokud na to nedojde, tak sám nevím, jestli zastavim nebo ne. Pokud ne, dělám o to větší pakárnu jen sám sobě. Rozhodně bych jim ale neujížděl skrze město kde to můžou odsrat kvůli mojí blbosti další lidi.  Je to prostě o situaci ve které na ně narazíte. Když pojedu po louce a zastavim u silnice abych ji přejel, a jako na svini pojedou kolem a zastaví, tak co mi můžou? Nic.
Pamatuji si jak nás v 15ti zastavili na fichtlu, kterej neměl zadní stupačky. Já seděl vzadu, kámoš řídil. Jeden začal dusit, druhej mu říká:" Nech je bejt, vždyť jsou rádi že to jede. Máš na to papíry? " Ukázal papíry, já musel jít pěšky, a jeho nechali bejt. A zasmáli jsme se u toho všichni. 
Známého na enduru zastavili, a když zastavil, tak se smáli jak zhulený, a říkali mu že se mezi sebou sázeli zda zastaví nebo ne. Divili se že ano. Nechtěli po něm nic krom ŘP,  obešli motorku, zeptali se na obsah a rok, pokecali a nechali ho jet. Je teda fakt, že měl vše co má pro provoz na silnici mít. 
I v ostatních případech nedělám bordel. Neseru jezeďáky tím, že jim jezdim přes osetý pole, vzrostlou pšenici, neplašim lidem koně, ovce, slepice, když někoho potkam, tak brzdim skoro k zastavení, někdy zastavim, a počkám až přejdou, nebo mi ukážou ať jedu, když to jde tak je objedu obloukem. Blbý je když se za mnou rozeběhnou psi. To za to vemu a jedu do piče. Zatím vždy to pes pochopil rychle a po ohlédnutí jsem viděl jak běží zpět k pánovi. Mladý lidi zdraví, culí se, děti mávají. Prudí vždy jen důchodci co kroutí hlavou, něco žvatlaj a gestikulují rukama. Asi nejvíc bába co skoro po tmě v 19h večer šla lesem se dvěma holčičkama co sotva chodili. Já pomalu nejel, to je fakt,  ale tyhle bych tam v tuhle dobu už fakt nečekal, a měl jsem potřebu ji říct taky svoje, neboť si myslím že ty holky už měli bejt v pelechu. Ale držel jsem hubu, přijal nadávky a jel do piče. Prostě já jsem škodná, uvědomuji si to, a snažím se lidi nesrat ještě víc, než je seru.  A zatim jsem se nedoslechl, že by si někdo vyloženě stěžoval, a to tam polovina města ví, že tam jezdim já. A až dojde na policajty, tak dam vědět jak to dopadlo smile


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#228 16.11.2018 05:43:38

Re: POLICIÉÉ


Asi tak. Ten policajt když vidí motorku, která evidentně nemá papíry, konat musí. Kdyby ne, kdyby se vědělo, že prostě pronásledovat nebudou kvůli "rizikům" bude jezdit každej druhej ožralej, nasmaženej, bez papírů. Prostě musí dělat svoji práci.
Ale Alexandrovic je jestli to počítám správně, 16 let, tak se rozum ještě dostaví...
A kick-start je doufám 14, jinak to moc nechápu:) "normálně si zajel pro svých pět rohlíků" - a potom ujížděl? tak to asi nebylo moc normálně...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#229 16.11.2018 07:31:59

Re: POLICIÉÉ


SethX:

Ano pamatuju (cca 1,5 roku zpátky ) a bylo osete hnojivem, co se zaorá, to nemění nic na tom, že jsem byl hovado a neměl jsem tam jezdit (byly to začátky a neznal jsem ty enduro zákony, že se přes pole nejezdí). Ale jestli srovnáváš ujíždění před policií  ve městě (kde to můžou odskákat nevinní lidé)a jizdou v offu, kde jezdíme všichni, tak to nemá cenu debatovat.
PS: když mě poukazuješ na A, dopln to taky tím B, co jsem psal, že jsem smířený nést následky, když mě policie zastaví.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#230 16.11.2018 07:43:59

Re: POLICIÉÉ


píšou tam, že byl na benzínce. Takže možná, kdyžneměl RZ, tak odjel bez zaplacení a to mohl být důvod, ale to se pouze domnívám.
Chápu člověka co začne ujíždět, když je nametenej, sfetovanej nebo nemá oprávnění na danou skupinu nebo mu zebrali řidičák atd. Ale takovej člověk je kokot sám o sobě.
Pokud má člověk ŘP na danou skupinu a motorká má papíry v cajku, tak i když není ověšená tím čím má být, tak si myslim, že 90% lidí zastaví a řeší to v klidu a doufám v dohodu s policajtama nebo menší pokutu.
Ten borec musel něco udělat nebo něco neměl prostě... jinak je kravina ujíždět. Policajti musí plnit svoji práci. Já se taky nemůžu vysrat na zakázku jakože jsem ji neviděl, ale musim ji udělat, tak jak ti cajti museli jet a nešlo nedělat, že by ho přehlídli  lol 

 offline 

 

#231 16.11.2018 08:11:07

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: POLICIÉÉ


jopr napsal(a):

SethX:

Ano pamatuju (cca 1,5 roku zpátky ) a bylo osete hnojivem, co se zaorá, to nemění nic na tom, že jsem byl hovado a neměl jsem tam jezdit (byly to začátky a neznal jsem ty enduro zákony, že se přes pole nejezdí). Ale jestli srovnáváš ujíždění před policií  ve městě (kde to můžou odskákat nevinní lidé)a jizdou v offu, kde jezdíme všichni, tak to nemá cenu debatovat.
PS: když mě poukazuješ na A, dopln to taky tím B, co jsem psal, že jsem smířený nést následky, když mě policie zastaví.

Mě prostě štve jak každej kdo se přehoupne přes nějakej věk hned začne s tím "ty mladý to je hrůza" přitom sme všichni byli stejný. Jak říkávám, stáří neni žádná zásluha, zestárnem všichni.

A k tématu. Já jezdim občas tady přes les na MX trať, mám to kousíček tak jezdim na svojí YZ po ose. Mohl bych jet po lesních cestách, ale musim projet kolem výběhů s koňma, tak reději jedu kus po silnici než nějakej holčině splašit koně. Když potkám policajty, ačkoliv mám respekt k jejich práci rozhodně nezastavim Naštěstí policajti co se tu v okolí motaji mají rozum a ví že je zbytečný se tady mezi loukama a lesama pouštět do nějakýho pronásledování, bud mě jen probliknou nebo jen z okna pohrozí a to je vše.

 offline 

 

#232 16.11.2018 08:34:59

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: POLICIÉÉ


Zřejmě dobrej oddíl lol :

"V té době uslyšeli hlasitý zvuk motorky, která vyjížděla od čerpací stanice směrem na Vítkov. Motorkář jel dokonce několik vteřin jen po zadním kole a poté projel kolem policistů."


Policajti dělali svoji práci za kterou je platíme a borec udělal zase to co by udělalo 99% z nás v týhle situaci a ten kdo jezdí s odstrojenou krosovou motorkou po městě a tvrdí že by zastavil je podle mě masochista  lol  lol  lol Kdo je bez viny ať hodí kamenem taky bych ujížděl občas prostě po asfaltu musíme a to riziko problémů tu je ale nadávat policajtům že dělají svoji práci je podle mě trochu mimo...

 offline 

 

#233 16.11.2018 08:50:00

Re: POLICIÉÉ


Tohle me dost pobavilo
"V té době uslyšeli hlasitý zvuk motorky, která vyjížděla od čerpací stanice směrem na Vítkov. Motorkář jel dokonce několik vteřin jen po zadním kole a poté projel kolem policistů."
Vzdyt to tu pisou,  mel to hlasity a on ty sireny vubec nemohl slyset lol  lol 
Frustrovany fizli a mestaci vidi nekoho,  jak si uziva na moto a jede po zadnim.... a muzou se posrat a do roztrhani tela budou pronasledovat....  ne  ne Mesto maj plny negru pochajicich denne trestnou cinnost,  mraky fetek a na to nemaj,  aby resily realny problemy,  tak vytvari pseudo kauzy o nebezpecnym motorkari.  Vzdyt by nikoho neohrozoval,  kdyby ho nechali byt. 
Bohuzel v nasi zemi i jen za znecistenou znacku muze byt pokuta myslim do 10000 a zakaz rizeni az rok. Kazdopadne ve spravnim rizeni,  kam se to muze dostat,  plati vzdy pri prokazani alespon min sazba a to je pul roku bez papiru a bura pokuta + naklady.  Tam neni zadna hra na hodny a zly uredniky.  To je k zbliti a proto je nekdy "nevyhnutelny" ujizdet. Spolehat se na to,  ze narazim na hodny fizly a vse se vyresi domluvou,  je naivni, protoze myslici tvor v aparatu poradkovy pcr je ohrozeny druh.  A oni si musi vylepsovat skore a takovyhle jasny pripady jim jen nahravaj. 
Ale ono ujizdet neni jen tak,  to se neda natrenovat a az v realu se ukaze,  jestli na to ma dany jedinec koule nebo ne. 
Kazdopadne ujet dvema autum pcr a jednomu mestaku je mega vykon a nechapu to.  Ve meste moto proti autu nema moc sanci a tohle ja ocenuju  ano I kdyz s takovym pristupem motorkare nesouhlasim.

 offline 

 

#234 16.11.2018 09:15:41

Re: POLICIÉÉ


 a1  a1  a1 
https://i.ytimg.com/vi/3Uo1Xpb2gqc/maxresdefault.jpg


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#235 16.11.2018 09:19:20

Toman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Brno-venkov
Motorka: GG EC 300 Tpi
Věk: middle age
1 0

Re: POLICIÉÉ


Zajímavá debata, to se dalo čekat.
Každý má v sobě asi určenou nějakou tu hranici "co se může a nemůže".. co už je proste MOC. Rozhodně bych to nespojoval s tím, zda na to dotyčný "má koule" a ještě to oceňoval. Pak vznikají tito hrdinové kterých je plný youtube..
Někdo nepůjde přes přechod na červenou (někdo (-já) to přeběhne a dostane od PČR 300kč pokutu  ee2 )... pro jiného je v pohodě když pojede v nějakým vraku bez světel a SPZ a bude mít v krvi... pro třetího je ještě v pohodě když ukradne něco do 5000kč protože je to jen přestupek...atd. atd.

Plno věcí je dle úhlu pohledu... kdyby dotyčný zastavil PČR, nebyla by ta paní sražená na přechodě vs. ty kurvy policejní pronásledovali chudáka kluka co jel pro rohlíky a srazili paní....

Jinak to mám asi podobně jak MichalEXC ... ano, jezdíme po lese a cestách kde nemáme co dělat... ale i toto se dá nějak ovlivnit viz zastavení, puštění rodin a koní a jet palbu až tam kde nikdo není.

p.s. na ukrajině po jednom pěkným večeru 4 kluků na policejní stanici "za nic" teda nezastavujeme...ale to už je "jiná pohádka" wink 

 offline 

 

#236 16.11.2018 09:24:15

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: POLICIÉÉ


Janek napsal(a):

Tohle me dost pobavilo
"V té době uslyšeli hlasitý zvuk motorky, která vyjížděla od čerpací stanice směrem na Vítkov. Motorkář jel dokonce několik vteřin jen po zadním kole a poté projel kolem policistů."
Vzdyt to tu pisou,  mel to hlasity a on ty sireny vubec nemohl slyset lol  lol 
Frustrovany fizli a mestaci vidi nekoho,  jak si uziva na moto a jede po zadnim.... a muzou se posrat a do roztrhani tela budou pronasledovat....  ne  ne Mesto maj plny negru pochajicich denne trestnou cinnost,  mraky fetek a na to nemaj,  aby resily realny problemy,  tak vytvari pseudo kauzy o nebezpecnym motorkari.  Vzdyt by nikoho neohrozoval,  kdyby ho nechali byt. 
Bohuzel v nasi zemi i jen za znecistenou znacku muze byt pokuta myslim do 10000 a zakaz rizeni az rok. Kazdopadne ve spravnim rizeni,  kam se to muze dostat,  plati vzdy pri prokazani alespon min sazba a to je pul roku bez papiru a bura pokuta + naklady.  Tam neni zadna hra na hodny a zly uredniky.  To je k zbliti a proto je nekdy "nevyhnutelny" ujizdet. Spolehat se na to,  ze narazim na hodny fizly a vse se vyresi domluvou,  je naivni, protoze myslici tvor v aparatu poradkovy pcr je ohrozeny druh.  A oni si musi vylepsovat skore a takovyhle jasny pripady jim jen nahravaj. 
Ale ono ujizdet neni jen tak,  to se neda natrenovat a az v realu se ukaze,  jestli na to ma dany jedinec koule nebo ne. 
Kazdopadne ujet dvema autum pcr a jednomu mestaku je mega vykon a nechapu to.  Ve meste moto proti autu nema moc sanci a tohle ja ocenuju  ano I kdyz s takovym pristupem motorkare nesouhlasim.

hele máš možnost s tím něco udělat když ti to vadí můžeš se dát k PČR nebo skočit do politiky a nastolit tu "správnou" cestu  ano na fetka foru by bylo 100 % napsáno co se nám serou do drog nám se to líbí a na negr fóru zase co nám ty gadžové benga kherujou do kšeftů...  smile každej si bude bránit to svoje a PČR budou vždycky ty špatný pro  skupinu lidí kterejch se to týká  smile 

Editoval roxteedy (16.11.2018 09:25:48)

 offline 

 

#237 16.11.2018 09:24:50

Re: POLICIÉÉ


SethX napsal(a):

jopr napsal(a):

SethX:

Ano pamatuju (cca 1,5 roku zpátky ) a bylo osete hnojivem, co se zaorá, to nemění nic na tom, že jsem byl hovado a neměl jsem tam jezdit (byly to začátky a neznal jsem ty enduro zákony, že se přes pole nejezdí). Ale jestli srovnáváš ujíždění před policií  ve městě (kde to můžou odskákat nevinní lidé)a jizdou v offu, kde jezdíme všichni, tak to nemá cenu debatovat.
PS: když mě poukazuješ na A, dopln to taky tím B, co jsem psal, že jsem smířený nést následky, když mě policie zastaví.

Mě prostě štve jak každej kdo se přehoupne přes nějakej věk hned začne s tím "ty mladý to je hrůza" přitom sme všichni byli stejný. Jak říkávám, stáří neni žádná zásluha, zestárnem všichni.

A k tématu. Já jezdim občas tady přes les na MX trať, mám to kousíček tak jezdim na svojí YZ po ose. Mohl bych jet po lesních cestách, ale musim projet kolem výběhů s koňma, tak reději jedu kus po silnici než nějakej holčině splašit koně. Když potkám policajty, ačkoliv mám respekt k jejich práci rozhodně nezastavim Naštěstí policajti co se tu v okolí motaji mají rozum a ví že je zbytečný se tady mezi loukama a lesama pouštět do nějakýho pronásledování, bud mě jen probliknou nebo jen z okna pohrozí a to je vše.

Tvůj profesní život není odvislý od řidičského oprávnění? Nemusíš být řidič kamiónu, třeba děláš někde ve firmě obchoďáka, nebo makáš sám na sebe... Docela čumím, že ti to stojí za to takhle riskovat. Při představě, že dva roky jezdím MHD nebo vlakem bych si takové věci rozmyslel...


Teoreticky není mezi teorií a praxí žádný rozdíl. Prakticky tam ale rozdíl je.

 offline 

 

#238 16.11.2018 09:48:40

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: POLICIÉÉ


Miguel napsal(a):

SethX napsal(a):

jopr napsal(a):

SethX:

Ano pamatuju (cca 1,5 roku zpátky ) a bylo osete hnojivem, co se zaorá, to nemění nic na tom, že jsem byl hovado a neměl jsem tam jezdit (byly to začátky a neznal jsem ty enduro zákony, že se přes pole nejezdí). Ale jestli srovnáváš ujíždění před policií  ve městě (kde to můžou odskákat nevinní lidé)a jizdou v offu, kde jezdíme všichni, tak to nemá cenu debatovat.
PS: když mě poukazuješ na A, dopln to taky tím B, co jsem psal, že jsem smířený nést následky, když mě policie zastaví.

Mě prostě štve jak každej kdo se přehoupne přes nějakej věk hned začne s tím "ty mladý to je hrůza" přitom sme všichni byli stejný. Jak říkávám, stáří neni žádná zásluha, zestárnem všichni.

A k tématu. Já jezdim občas tady přes les na MX trať, mám to kousíček tak jezdim na svojí YZ po ose. Mohl bych jet po lesních cestách, ale musim projet kolem výběhů s koňma, tak reději jedu kus po silnici než nějakej holčině splašit koně. Když potkám policajty, ačkoliv mám respekt k jejich práci rozhodně nezastavim Naštěstí policajti co se tu v okolí motaji mají rozum a ví že je zbytečný se tady mezi loukama a lesama pouštět do nějakýho pronásledování, bud mě jen probliknou nebo jen z okna pohrozí a to je vše.

Tvůj profesní život není odvislý od řidičského oprávnění? Nemusíš být řidič kamiónu, třeba děláš někde ve firmě obchoďáka, nebo makáš sám na sebe... Docela čumím, že ti to stojí za to takhle riskovat. Při představě, že dva roky jezdím MHD nebo vlakem bych si takové věci rozmyslel...

Nejsem na řidičáku závislý ohledně práce, ale i tak bych se ho nerad vzdával a jezdil autobusem  a1  Jedu po silnici cca 2km, z obou stran louka nebo les, takže šance, že mě zastaví je tak minimální, že to v klidu risknu. Neříkám, že je to správný a nikoho k tomu nenabádám  a1 

 offline 

 

#239 16.11.2018 09:51:24

Re: POLICIÉÉ


Tomu rikam,  delat svoji praci.... 200,- za telefonovani pri jizde na bicyklu  lol 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_img_20181116_094650.jpg

 offline 

 

#240 16.11.2018 10:07:49

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: POLICIÉÉ


Janek:

no a ne snad? pro někoho je okrást gádže v pohodě a pro někoho je v pohodě telefonovat na kole pokud tě chytí za oboje je postih jednoduchá rovnice jen jiný úhly pohledu  ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů