Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

DRAPÁK RODEO

#721 02.05.2018 09:40:36

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: DRAPÁK RODEO


Je mi úplně šumák, co kdo kde a jak.
Přadatel nastaví lajnu pravidel+dozor - nerespektuješ = diskvalifikace.
Pořadatel nastaví jen málo - je z toho jungle = jungle na výsledkové listině.

Pak se tady navzájem osočovat nemá smysl a nepřeji si to tady. Opak budu trestat.

roxteedy: já tam nebyl, ale tohle video vidím jako nestranný tak:
1. Jestli to byl Janek, jedinej se dral dopředu mimo jednodušší drážku, ostatní tam stojí, čekají/odpočívají(netuším).
2. Kuba na tom videu nepomáhá jen jemu.

A jestli tohle je závod TOP v ČR, nejel bych ho ani kdybych měl natrénováno.
Pořadatel to nemá pevně v rukou.

Tím mávám šachovnicí všem osočujícím příspěvkům.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#722 02.05.2018 09:48:04

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Raduz TT600r:

pomáhá na tom videu jen lidem který stojej před Jankem aby byl rychlejc pryč a navíc nad nima seděli kluci od nás a byli mrtvý smíchy když zjistili kdo tahá koho big_smile pamatuju si jak se Hliník rozčiloval že to tak je na erzbergu že přiletí lano a vytáhnou svýho koně kterej je o 10 míst za tebou a oba svorně přikyvovali že to je podvod a že to není závod jezdců ale domluvených tahačů a že to má být o tom zajet to sám proto to tu zmiňuji...

že je to hodně velkej punk organizačně o tom žádná, to jsem říkal už vloni když si komplet špička najížděla v pátek sobotní cp a že není chyba jezdců kdo kdy startuje atd. ale pořadatele s tím souhlasím ano 

Editoval roxteedy (02.05.2018 09:56:37)

 offline 

 

#723 02.05.2018 09:55:46

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


TomR1:

to já vím a za mě je to demence mám to na drapák kousek prakticky na každým Cp je tak 10 lidí který znám a kdyby všichni pomáhali vytáhnou mě i s motorkou nahoru ani bych nemusel mít nastartováno  lol  drapák je hezkej závod ale dokud to nebude přísnější a nebudou lítat diskvalifikace budou tady dohady pořád... vloni na megawatu diskvalifikovali cca 200 lidí pokud si to dobře pamatuju (mě ne já jel poctivě  lol ) uvidíme jestli to letos pomůže  ano 

 offline 

 

#724 02.05.2018 10:11:22

Re: DRAPÁK RODEO


Jasný to chápu, pamatuji se, že jsme o tom na Erzu vedli večer u piva  beer  dlouhou debatu jestli to je spravedlivý a nebo není a je to fakt těžký posoudit.

Myslím, že to má být tak jak říká pořadatel a pokud na Drapáku je v tom bordel tak holt to tak je a musí reagovat pořadatel, ale na Erzu je dáno do jakého úseku se může pomáhat - do toho závodu se s tím přihlásíš a jestli si tu pomoc zařídíš a nebo ne už je na tobě a je to podle mě součást vypsaného závodu.

To, že nikoho nemáš nebo sis nikoho nezařídil a pak jsi zůstal hodinu hned na začátku výjezdu z lomu je holt tvůj pešek...

Pochybuji, že na Drapáku to bude někdo dál řešit - proč taky, když mají vyprodáno za 2h po spuštění registrace..

Tom

 offline 

 

#725 02.05.2018 10:25:19

Re: DRAPÁK RODEO


Raduz TT600r:

on tam taky nebyl

Bylo to misto kde se pomahalo i Elite, ale v pdostate jen cuknuti par metru po pletivu. V zavode byly horsi mista. Nahnat se tam nic nedalo, o nejake pomoci tahacum k lepsi pozici zrovna na tomhle miste nemuze byt ani rec.

Kdyz to ctu jak to popisuje, tak mam pocit jakoby Janka na startu zahakli a odtahli az za sachovnicovej praporek.
Ja tam byl a o objizdeli sme nekolik CP, takze tahle pohadka, kterou krmi nas tady a svy kamose na fejsbuku ma od skutecnosti hodne daleko.

Editoval sloofa (02.05.2018 10:26:19)

 offline 

 

#726 02.05.2018 10:30:51

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


TomR1:

přes všechny výstupy co se tam dějou můžeme bejt rádi že tu aspoň něco takovýho je a ve finále mají všichni stejný podmínky takže nějaký stěžování ten dělá to a ten tohle a proto byl lepší než já je jen  výmluva na vlastní neschopnost  ano 

 offline 

 

#727 02.05.2018 10:36:55

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


sloofa:

hele nechci nic říkat ale nevypadá to z videa že by Tristan tahal Janka po pletivu  lol třeba takovej Thomaster kterýmu tady Janek spílal to tou samou drážkou co Janek podle videa projel sám a dávno před ním...
pokud čteš všechno už dřív jsem Jankovi přiznal že se zlepšil ale když tady kritizuje měl by si zamést sám před svým prahem nejdřív  wink 

Editoval roxteedy (02.05.2018 10:38:27)

 offline 

 

#728 02.05.2018 11:44:26

Re: DRAPÁK RODEO


 ee3 [quote=roxteedy

to já vím a za mě je to demence mám to na drapák kousek prakticky na každým Cp je tak 10 lidí který znám a kdyby všichni pomáhali vytáhnou mě i s motorkou nahoru ani bych nemusel mít nastartováno


Ahoj, Tebe tedy nikdo nikdy na Drapáku nepotahl-nopomohl na žádném CP?

 offline 

 

#729 02.05.2018 12:13:23

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


TDým napsal(a):

Ahoj, Tebe tedy nikdo nikdy na Drapáku nepotahl-nopomohl na žádném CP?

1 příspěvek jasný  aspoň se podepiš lol  nikde jsem nic takovýho nepsal ani to že proti tahání jako takovýmu něco mám vloni na CP 12 mě potáhnul  pořadatel k tahání určenej o kterým mluvil Venda i na rozpravě a na posledním CP kde většina objížděla trasu a pořadatelé to nechali tak aby nemuseli tahat jsem to napálil rovně jak se mělo jet původně a asi metr mě potáhnul divák kterýho jsem v tu dobu neznal  wink  jen mi přijde divný to Jankovo neustálý obviňování bez jedinýho důkazu mě, Mikiho, teď už i Thomastera a dalších a odvolávání se na JÁ jsem dokázal, JÁ jsem ujel, JÁ jsem zajel a přitom měl domluvený tahače který pomáhali hlavně jemu. Pak tady dělá ramena na Hoždyho jak ho pojezdil ale nepředpokládám že Tristan tahal i Hoždyho  smile  ps: Hoždy furt tě nemám rád  lol 

edit: edit mažu protože jinak dostanu zase ban  lol 

Editoval roxteedy (02.05.2018 12:19:57)

 offline 

 

#730 02.05.2018 12:23:28

Re: DRAPÁK RODEO


Roxana rozjela stejný téma, se stejným videem i na facebooku.
Dal jsem mu do tématu i svůj příspěvek, kde jsem to chtěl vysvětlit a dát tomu kontext. Ale ten příspěvek smazal, aby mohl pořád mlet svoji a zablokoval mi přístup na jeho profil.
Když tam nepochodil ani u svých kamarádů, který zrovna byli na tom místě a celý to viděli,tak to celý smazal.
Mám screny toho jeho tématu, ale nechce se mi to tu zasírat.

Video je střižený ze dvou různých zdrojů a vyjadřuje to celek.


Chtěl jsem objet ten blbý kořen a celou tu jednokolejku, před kterým se to srocovalo a vesměs každý to na něm tlačil .... proto jsem najel, jak mi to šlo, nad něj, byl jsem skoro celou dobu v pohybu a volil jsem si stopu, byl jsem na závodech .....
Byl nesmysl couvat a posílat to do fronty pod kořen, jen aby někdo neměl kecy. Snažil jsem se jet celou dobu aktivně ....
Jak byla nutná pomoc od Tristana si snad každý soudný dokáže představit. kdyby mě nepotáhl, výsledek by byl úplně stejný, ať se to roxaně líbí nebo ne. Byl bych stejně tam.
Video, co dala roxana, střihli poláci, jeden jede za mnou těžko to rozdýchávali.
Nechybělo moc a slezl jsem z motorky a toho za mnou poslal ze svahu dolů při čekání před tou levou vracečkou. To je z videa vystřižený, aby se neztrapnili lol .
Zájímavý je, že je to číslo 210, v prologu mi dal 30 sekund, ale v sobotu dostal skoro 3/4 hodiny a měl startovat daleko za mnou. Jak je moc fair play, že je v neděli na cp 2 přede mnou? Co tam dělá??? ojebávač polskej
Omlouvám se, ale unfair mi na tom nepřijde nic.


Třeba v sobotu Tristan v jednom z blbých úseků, který byl v neděli neprůjezdný, tahal desítky lidí, byl totál vyfluslý, bez vody na pití ... taky nemusel a určitě si spousta jezdců díky tak skvělým a do endura zažraných lidí, jako je Tristan,  ano řekla: "Ty wole, ten tu na mě snad čekal"
Na základnu se s Kukynem vrátili až okolo 20.00 hodiny a byli unavený víc jak mi, co jsem jeli závod.
 vyk! POMOHLI DESÍTKÁM JEZDCŮ VČ. MĚ, DALŠÍ TAHALI MIKIBERGA A DALŠÍ Z "JEJICH" TEAMU. vyk! 
Roxano, už přestaň honit čarodejnice lol  lol 
Na cp3 a i jinde byly k vidění tahači s lany, který čekali na svý lidi, .... každý měl tu možnost, kdyby byl závod vypsaný jako nohelp, unfair by to bylo, ale to se nestalo.

 offline 

 

#731 02.05.2018 12:30:51

Re: DRAPÁK RODEO


FB ...to bylo jeste pred tim,  nez me zablokoval.
Roxanu netahaji lol 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_img-20180423-wa0001.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_img-20180423-wa0003.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_img-20180423-wa0004.jpg


Roxano,  jsi smutny pribeh.  Mam i scren messenger komunikace s tvym kamosem,  se kterym obcas jezdis,  ale to mam jako mecbol  lol 

Editoval Janek (02.05.2018 12:33:40)

 offline 

 

#732 02.05.2018 12:35:12

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek napsal(a):

FB ...to bylo jeste pred tim,  nez me zablokoval.
Roxanu netahaji lol 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … wa0001.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … wa0003.jpg http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … wa0004.jpg


Roxano,  jsi smutny pribeh.  Mam i scren messenger komunikace s tvym kamosem,  se kterym obcas jezdis,  ale to mam jako mecbol  lol 

taky jsem to tady už několikrát napsal jestli nevidíš že mě Langi Langoš potáhnul ale jako cizí člověk v tu dobu jsme se neznali dokonce to tam píše určitě to nebyl domluvenej tahač jako Tristan tvůj to je ten rozdíl  lol 


edit: tak dávej screen big_smile a dávej důkazy kde já podvádím big_smile kluci v komentech na FB si mysleli taky že to je normální protože nevěděli že jste byli domluvený  lol 

Editoval roxteedy (02.05.2018 12:37:09)

 offline 

 

#733 02.05.2018 12:41:55

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek napsal(a):

Roxana rozjela stejný téma, se stejným videem i na facebooku.
Dal jsem mu do tématu i svůj příspěvek, kde jsem to chtěl vysvětlit a dát tomu kontext. Ale ten příspěvek smazal, aby mohl pořád mlet svoji a zablokoval mi přístup na jeho profil.
Když tam nepochodil ani u svých kamarádů, který zrovna byli na tom místě a celý to viděli,tak to celý smazal.
Mám screny toho jeho tématu, ale nechce se mi to tu zasírat.

Video je střižený ze dvou různých zdrojů a vyjadřuje to celek.


Chtěl jsem objet ten blbý kořen a celou tu jednokolejku, před kterým se to srocovalo a vesměs každý to na něm tlačil .... proto jsem najel, jak mi to šlo, nad něj, byl jsem skoro celou dobu v pohybu a volil jsem si stopu, byl jsem na závodech .....
Byl nesmysl couvat a posílat to do fronty pod kořen, jen aby někdo neměl kecy. Snažil jsem se jet celou dobu aktivně ....
Jak byla nutná pomoc od Tristana si snad každý soudný dokáže představit. kdyby mě nepotáhl, výsledek by byl úplně stejný, ať se to roxaně líbí nebo ne. Byl bych stejně tam.
Video, co dala roxana, střihli poláci, jeden jede za mnou těžko to rozdýchávali.
Nechybělo moc a slezl jsem z motorky a toho za mnou poslal ze svahu dolů při čekání před tou levou vracečkou. To je z videa vystřižený, aby se neztrapnili lol .
Zájímavý je, že je to číslo 210, v prologu mi dal 30 sekund, ale v sobotu dostal skoro 3/4 hodiny a měl startovat daleko za mnou. Jak je moc fair play, že je v neděli na cp 2 přede mnou? Co tam dělá??? ojebávač polskej
Omlouvám se, ale unfair mi na tom nepřijde nic.


Třeba v sobotu Tristan v jednom z blbých úseků, který byl v neděli neprůjezdný, tahal desítky lidí, byl totál vyfluslý, bez vody na pití ... taky nemusel a určitě si spousta jezdců díky tak skvělým a do endura zažraných lidí, jako je Tristan,  ano řekla: "Ty wole, ten tu na mě snad čekal"
Na základnu se s Kukynem vrátili až okolo 20.00 hodiny a byli unavený víc jak mi, co jsem jeli závod.
 vyk! POMOHLI DESÍTKÁM JEZDCŮ VČ. MĚ, DALŠÍ TAHALI MIKIBERGA A DALŠÍ Z "JEJICH" TEAMU. vyk! 
Roxano, už přestaň honit čarodejnice lol  lol 
Na cp3 a i jinde byly k vidění tahači s lany, který čekali na svý lidi, .... každý měl tu možnost, kdyby byl závod vypsaný jako nohelp, unfair by to bylo, ale to se nestalo.

čarodejnice honíš ty big_smile nemáš jedinej důkaz toho že bych někdy někde podváděl nebo Miky ale pořád to budeš omýlat jenom proto jak jsme vloni zajeli a do tý doby než jsi přijel na CP 2 Tristan stál pod skálou a čekal a netahal asi náhoda  lol a to že tam má někdo tahače s lanem z toho mě neobviňuj to není můj případ  lol 

edit: na tomhle videu je ten tvůj skill jasně vidět jsi tak vyřízenej a Tristan je tak daleko že radši čekáš až se vydejcháš  a vydáváš to za svoji dobrotu big_smile vtipné

Editoval roxteedy (02.05.2018 13:04:23)

 offline 

 

#734 02.05.2018 12:58:17

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek:

hele ať tě tvoji kamarádi klidně odnesou celej drapák na zádech je mi to jedno jen si pak nehoň triko na někom kdo tam ty tahače neměl vím že na CP 2 tahali všechny ale tebe Tristan potáhnul v místě kde netahali skoro nikoho, drážku jsi zvolil dobře bohužel vlastní síly ti nestačili tak přišla DOPŘEDU DOMLUVENÁ pomoc já jsem nikdy nikde nenapsal že mě nikdo nikdy netahal dokonce jsem tu už několikrát psal že jo ale nikdy jsem neměl DOPŘEDU DOMLUVENÝ TAHAČE jako ty, můžeš teď zase rok trénovat třeba to příště už dáš bez předem domluvené pomoci z řad diváků  lol  ano 

Editoval roxteedy (02.05.2018 13:00:32)

 offline 

 

#735 02.05.2018 13:30:52

Thomaster
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1277
Založená vlákna
Místo: Východ
Motorka: oranžová 200
Věk: prej puberťák
0 1

Re: DRAPÁK RODEO


Janek: Já furt nechápu v jakým jedeme teamu ... vždyť tam jede snad každej sám za sebe ... kromě pár lidí kteří měli kamarády s Lanama na cp

 offline 

 

#736 02.05.2018 13:33:24

Re: DRAPÁK RODEO


roxteedy napsal(a):

Janek:

hele ať tě tvoji kamarádi klidně odnesou celej drapák na zádech je mi to jedno jen si pak nehoň triko na někom kdo tam ty tahače neměl vím že na CP 2 tahali všechny ale tebe Tristan potáhnul v místě kde netahali skoro nikoho, drážku jsi zvolil dobře bohužel vlastní síly ti nestačili tak přišla DOPŘEDU DOMLUVENÁ pomoc já jsem nikdy nikde nenapsal že mě nikdo nikdy netahal dokonce jsem tu už několikrát psal že jo ale nikdy jsem neměl DOPŘEDU DOMLUVENÝ TAHAČE jako ty, můžeš teď zase rok trénovat třeba to příště už dáš bez předem domluvené pomoci z řad diváků  lol  ano 

Každý soudný pozná, že potáhnutí bylo spíš symbolický a 100% mi nepomohlo k ničemu.
Takže ahoj.


Krom toho to byla neděle a závod s Hoždym byl rozhodnutý už v sobotu na 2. cp. A to jsem startoval cca 14? míst za ním a byl u toho Hansr.
Hoždy tu měl sebevědomí tvrdit, že mě pojede kdykoliv a kdekoliv .... že v těžkým terénu jede kulový jsem věděl a vsadil na to 10000,-
Zatím nic na účet nepřišlo.

Hoždy psal, že mu praskl jen držák na kameru, tak jestli ji měl zaplou, musí být vidět, jak v sobotu na 2.cp stojím cca 5-8 lidí před ním v čekání na nájezd na kládu. A v tom případě není možný, aby jel za mnou a viděl, že se toho držím jako prase kost, jak tu psal ....protože od té doby jsem se mu jen vzdaloval, toť vše, trumf má v ruce on na svým záznamu z kamery ano 



http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_jitrnice1.jpg

Editoval Janek (02.05.2018 13:34:37)

 offline 

 

#737 02.05.2018 13:39:15

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Janek:

hele ať tě tvoji kamarádi klidně odnesou celej drapák na zádech je mi to jedno jen si pak nehoň triko na někom kdo tam ty tahače neměl vím že na CP 2 tahali všechny ale tebe Tristan potáhnul v místě kde netahali skoro nikoho, drážku jsi zvolil dobře bohužel vlastní síly ti nestačili tak přišla DOPŘEDU DOMLUVENÁ pomoc já jsem nikdy nikde nenapsal že mě nikdo nikdy netahal dokonce jsem tu už několikrát psal že jo ale nikdy jsem neměl DOPŘEDU DOMLUVENÝ TAHAČE jako ty, můžeš teď zase rok trénovat třeba to příště už dáš bez předem domluvené pomoci z řad diváků  lol  ano 

Každý soudný pozná, že potáhnutí bylo spíš symbolický a 100% mi nepomohlo k ničemu.
Takže ahoj.


Krom toho to byla neděle a závod s Hoždym byl rozhodnutý už v sobotu na 2. cp. A to jsem startoval cca 14? míst za ním a byl u toho Hansr.
Hoždy tu měl sebevědomí tvrdit, že mě pojede kdykoliv a kdekoliv .... že v těžkým terénu jede kulový jsem věděl a vsadil na to 10000,-
Zatím nic na účet nepřišlo.

Hoždy psal, že mu praskl jen držák na kameru, tak jestli ji měl zaplou, musí být vidět, jak v sobotu na 2.cp stojím cca 5-8 lidí před ním v čekání na nájezd na kládu. A v tom případě není možný, aby jel za mnou a viděl, že se toho držím jako prase kost, jak tu psal ....protože od té doby jsem se mu jen vzdaloval, toť vše, trumf má v ruce on na svým záznamu z kamery ano 



http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … rnice1.jpg

Janku tohle je přesně to tvoje fair play... Pokud vím domluvili jste se s Hoždym vloni ne letos a ty sis navíc letos domluvil tahače kdyby náhodou... ne  pořád čekám na ten screen a pořád čekám na usvědčující důkazy Thomastera nebo Mikiho popřípadě mojí osoby zatím jsme se dozvěděli jen to že ty sis domluvil tahače a pliveš kolem sebe špínu bez jedinýho důkazu

ps: dávej screen kde píšu něco jinýho než tady ať se pobavím  lol 

 offline 

 

#738 02.05.2018 14:27:00

luky.st
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 210
Založená vlákna
Motorka: Yamaha TTR , husqvarna fe 450
Věk: 45
1 0

Re: DRAPÁK RODEO


Diky všem za pěkné vlákno k závodu,fotky .vide,výsledky atd  ano ....  Závěr vlákna kometovat nechci  a14 


Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu

 offline 

 

#739 02.05.2018 14:35:38

Hoždy jitrnice :D
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 595
Založená vlákna
Motorka: Ktm 350 SD, TM 144 EN
Věk: 32 +
Tel: s pavoukem
1 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Janek:

hele ať tě tvoji kamarádi klidně odnesou celej drapák na zádech je mi to jedno jen si pak nehoň triko na někom kdo tam ty tahače neměl vím že na CP 2 tahali všechny ale tebe Tristan potáhnul v místě kde netahali skoro nikoho, drážku jsi zvolil dobře bohužel vlastní síly ti nestačili tak přišla DOPŘEDU DOMLUVENÁ pomoc já jsem nikdy nikde nenapsal že mě nikdo nikdy netahal dokonce jsem tu už několikrát psal že jo ale nikdy jsem neměl DOPŘEDU DOMLUVENÝ TAHAČE jako ty, můžeš teď zase rok trénovat třeba to příště už dáš bez předem domluvené pomoci z řad diváků  lol  ano 

Každý soudný pozná, že potáhnutí bylo spíš symbolický a 100% mi nepomohlo k ničemu.
Takže ahoj.


Krom toho to byla neděle a závod s Hoždym byl rozhodnutý už v sobotu na 2. cp. A to jsem startoval cca 14? míst za ním a byl u toho Hansr.
Hoždy tu měl sebevědomí tvrdit, že mě pojede kdykoliv a kdekoliv .... že v těžkým terénu jede kulový jsem věděl a vsadil na to 10000,-
Zatím nic na účet nepřišlo.

Hoždy psal, že mu praskl jen držák na kameru, tak jestli ji měl zaplou, musí být vidět, jak v sobotu na 2.cp stojím cca 5-8 lidí před ním v čekání na nájezd na kládu. A v tom případě není možný, aby jel za mnou a viděl, že se toho držím jako prase kost, jak tu psal ....protože od té doby jsem se mu jen vzdaloval, toť vše, trumf má v ruce on na svým záznamu z kamery ano 



http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … rnice1.jpg

Rozhodnutý na CP2 ??? lol  Na CP3 jsem byl hned za tebou a uchcával jsem z toho jak tě Allan vedl za ručičku už od prostředka kopce  lol  Jinak já si CP2 vyjel sám no help a i přes to jsem tě na CP3 dojel tudíž jsem jel rychleji než ty....  wink  Co se týče sázky psal jsi že nejedeš....bral jsem jí jako za zrušenou. Vidět tě před závodem bylo překvapení a to jak jsi to měl vymyšlený a nachystaný jenom ukazuje jakej jsi ulhánek a jen si mlžil pokud by to nevyšlo  ne  ne  ne  Proto nedostaneš ani K!  wink 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/6054_janek.png

Editoval Hoždy jitrnice :D (02.05.2018 14:42:56)

 offline 

 

#740 02.05.2018 14:53:46

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: DRAPÁK RODEO


A co kdybyste si ten spor sbalili, šli vyřešit mezi sebou a nekrmili nás tady těma srajdama?
Máme tady takovou vymoženost - telefon / mail/ SZ ale taky auta a natrénované ruce, tak se domluvte kde a kdy a je to...
Tohle je výrazně horší než malé děti.  a31   ne 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů